Esileht Ilu ja tervis Peale sünnitust cerazette…

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Peale sünnitust cerazette…

Postitas:

…Kas kõigil hakkab pillidega alustades veritsema? Kui päevad ei ole veel hakanud ja hakkan pille võtma, kas siis kohe hakkavad, või on ka võimalus et ei hakka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kuulnud kellestki, kel ei oleks veritsenud 🙁 Kellel veritseb jupikaupa, kellel ka suisa pidevalt nagu mul, 4 kuud, kuniks pillid nurka viskasin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 3 nädalat pidevat veritsust, hullem kui pärast sünnitust. Lõpuks ei pidanud üks side paari tundigi vastu. Jätsin Cerazette võtmise katki, mulle ei sobinud. Infoleht ütles, et võimalik on vähene määrimine, mul oli määrimise asemel küll lausveritsus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on täna 10. päev neid võtta, st 9 päeva olen nüüd võtnud. Määrinud ei ole. Aga südame ajab nii pahaks täiesti suvalisel hetkel. Mul ei olnud raseduse ajal ka süda niimoodi paha. Praegu on nii, et olen täitsa voodis, siis on nats parem olla. Täitsa mõtlen, kas võtta täna õhtul enam edasi või mitte. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sõin neid peale sünnitust ja ei hakanud päevi enne kui jätsin võtmise uue lapse tegemise eesmärgil.Pillid jätsin,kui laps oli 11 kuune ja päevad hakkasid kuu pärast viimast pilli.Kusjuures juba pool aastat polnud last ka imetanud,et sellest ka ei saanud päevade puudumine tingitud olla.Kõigil ikka väga erinev see värk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen võtnud veidi üle kahe kuu ja ei mingit veritsust. Enne tablettidega alustamist jõudsid siiski ka korra päevad või päevade moodi veritsus olla (seda siis poolteist kuud peale sünnitust).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hakkasin võtma 2 kuud peale sünnitust, päevad pole alanud selleks ajaks.
teisest nädalast hakkas veritsema ja nii 3 nädalat järjest, läksin närvi kergelt sest seksida ei saanud ka sel ajal nii kaua kui veritses,üks päev otsistasin lõpetada ja o ime! kohe lõpes veritsus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sünnitasin oktoobris, Cerazette’i võtma hakkasin jaanuari algusest. Umbes 10. päeval hakkas veritsema, kestis u nädala, pärast seda pole rohkem veritsust ega määrimist olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Peale sünnitust cerazette…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.