Esileht Sünnitus Peale sünnitust eneserahuldamine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Peale sünnitust eneserahuldamine

Postitas:
Kägu

Hei!

Millal peale sünnitust võib välispidiselt ennast rahuldada/partneril rahuldada?

+5
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kohe

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hei!

Millal peale sünnitust võib välispidiselt ennast rahuldada/partneril rahuldada?

Peale sünnitust nii kiimas, et ei suuda sünnitusjärgset kontrolli ära oodata?

+6
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hei!

Millal peale sünnitust võib välispidiselt ennast rahuldada/partneril rahuldada?

Peale sünnitust nii kiimas, et ei suuda sünnitusjärgset kontrolli ära oodata?

Aga miks peaks sünnitusjärgse kontrolli ära ootama? Ka seks enne kontrolli ei ole keelatud.

Kurb, et (eelduslikult) naised teiste naiste seksuaalsust sellise moel häbivääristavad. Seks ei ole ainult laste saamiseks loetud kordi elus, ikka rohkem võib ka.

+23
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul oli 2.astme rebend, seega ootasime, kuni ebamugavustunne kaoks ja vast suurem verejooks oli ka lõppenud. Kindlasti ei oodanud sünnitusjärgset kontrolli, see oli ju alles ca 6 nädalat peale sünnitust. Küll aga ei seksinud enne läbivaatlust ja mänguasju ka kasutasime välispidiselt.

+6
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina isiklikult ootasin, kuni verejooks lõppenud on, seal juures ka määrimine. Kui siis isu ja tahtmist on, siis tegeleks enda rahuldamisega ise või partneri poolt; või isegi seksiga aga ainult kondoomiga, kuni kontrollis käidud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid ka seksida kohe, kui endal mugav on, ei pea piirduma välise rahuldamisega.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Heh, mul ei tulnud eneserahuldamine ega ka muidu nagistamine väga pikka aega isegi mõttesse mitte. Arstid-ämmakad räägivad küll, et ca 6 nädalat võiks vahekorraga oodata, aga keegi ei maininud seda, et vb ma ei tahagi – ei see 6 nädalat või isegi mitu kuud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heh, mul ei tulnud eneserahuldamine ega ka muidu nagistamine väga pikka aega isegi mõttesse mitte. Arstid-ämmakad räägivad küll, et ca 6 nädalat võiks vahekorraga oodata, aga keegi ei maininud seda, et vb ma ei tahagi – ei see 6 nädalat või isegi mitu kuud.

Just, me ei julgenud kuu aega peale seda jõhkrat lammutustööd sinna alla vaadatagi, rääkimata mingist seksist. Hallloo – sealt presssib välja terve inimene ja see on naise kehale päris ränk traumeeriv kogemus. Mõeldamatu, et ma aega ei anna ja seda värsket haava kuidagi näppima või veel vähem sinna sisse midagi topin.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võid ka seksida kohe, kui endal mugav on, ei pea piirduma välise rahuldamisega.

Jah, seksida tasuks ilma kondoomita, et üks mõnus infektsioon ka endale saada.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma alustasin masturbeerimisega pmst haiglast koju jõudmise päeval igapäevaselt algul. Rebenditest, õmblustest ja verejooksust hoolimata, sest sealt ei pea ju katsuma, keskendun kliitorile. Mulle olid oksütotsiinitabletid välja kirjutatud, et emakal aidata kokku tõmbuda. Looduslikud kokkutõmbed ja looduslik oksütotsiin ainult toetavad seda protsessi.

 

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe võib ju pm sugueluga alustada, lihtsalt kondoomi tuleb kasutada. Mis siis veel välispidisesr eneserahuldamisest rääkida. Iseküsimus on muidugi see, millal tahtmine tuleb. Mul nt 3 nädalat sünnitusest möödas ja tunnen, et nagu tahaks, päriselt ka, laps magab hästi, taastunud olen kenasti…aga, hirm on. Ei julge. Kardan, et ikkagi on valus, äkki on vara jne. Ja siis ütles ka mees mulle, et ootame veel pisut. Ilmselt on õige oodata veel pisut. Aga arvatavasti ma siiski kahte kuud kuni kontrollini ei kannata selle asjaga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgatus oli eneserahuldamisest, mitte penetratsioonist, kes aru ei saanud. Eneserahuldamist käega vms ei keela küll keegi, pigem on orgasm emaka kokkutõmmetega kehale kasulik, aitab taastuda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei kannatanud ka enam, seksisime kondoomiga, valus polnud, keiser oli . Seksisime kui einam ei määrinud , u 3 ndl peale keisrit….

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Sünnitus Peale sünnitust eneserahuldamine