Esileht Sünnitus peale sünnitust jalad paistes ja hemorroidid?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: peale sünnitust jalad paistes ja hemorroidid?

Postitas:

Kogu rasedus möödus igasuguste komplikatsioonideta,aga peale sünnitust on löönud jalad paiste.nagu pakud on all.eriti jalalabad.Kas kellelgi veel on midagi seesugust olnud ja mida tegite?Pealegi olen saanud veel pärasoole ümber suured hemorroidid.need teevad ka valu ja on selline tunne ,et kogu pärasool kukub välja.Ämmakale rääkisin ja näitasin kohe peale sünnitust,ta ütles vaid,et küll paari päeva pärast kõik taandub.Nüüd sünnitusest möödas juba nädal,aga muutusi küll täheldanud pole.lihtsalt mure on ja ehk on keegi veel olnud samade vaevustega.mida siis tegite ja kui kiiresti ja kas möödus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riivisin toore kartuli, panin marli sisse ja hemorroidile peale (ise pikutad külili). hoidsin nii 15-20 minutit ja nii mõned õhtud järjest. ja tõesti aitas! eks hemorroidid tõmbavad niisama ka tagasi, aga mina usun küll, et kartul aitas väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tõmba tagasi ise, vähemalt minul.
jalad olid mul paistes veel kuu peale sünnitust, siis hakkasid tagasi rõmbama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkis ka jalgade turse peale II sünnitust. Perearst soovitas põldosja teed ja see tõesti aitas, juba järgmine päev olid jalad normaalsed. Hemorroidie raviks saab küünlaid või salve apteegi käsimüügist (ise kasutasin Hirudoproct geeli).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Preparation H küünlaid müüakse küll, u 10-11 euri pakk. Mina kasutasin neid paar nädalat, siis läks korda.
Ise ei läinud küll midagi tagasi, aina hullemaks hoopis. Lõpuks oli nii valus, et mõtlesin juba kiirabisse minna, et see lahti lõigataks. Lapse arts ütles aga, et seda ei tehta ja soovitas Preparation H küünlaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ostsin retseptiga hemorroidi kreemi doloproct ja siis polnud enam põhjust kasutada. Kui huvi, siis Tallinnas võiks selle sulle soodsamalt müüa ja kaasa annaks pooliku Mastu salvi.

Anna märku

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Sünnitus peale sünnitust jalad paistes ja hemorroidid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.