Esileht Sünnitus Peale sünnitust kontroll. Spiraal, maksab?!

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Peale sünnitust kontroll. Spiraal, maksab?!

Postitas:

Tere,

Lähen peale sünnitust nüüd kontrolli. Möödas 3 kuud. Tean, et 5 aastat tagasi oli vasest spiraal tasuta paigaldus. Kas tänapäeval ka? Või maksab see midagi? Olen palju postitusi näinud, et ostetakse apteegist spiraale.. 5 aastat tagasi oli ka võimalik, et see hormonaalne osta. Aga tablettidega sai kaalust kenasti juurde võetud, seega jäi hormonaalne ära. Nüüd plaanik uuesti vase panna.. või on veel midagi mis oleks tõhus? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli Mirena ja mõlemal korral ikka ise pidin apteegist enne ostma (ühe kasutusaeg sai läbi ja siis lasin uue panna). Arst kirjutab retsepti, ostad ära ja siis lähed uuesti vastuvõtule ja paigaldab. Paigaldamine on muidugi tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vask on ikka tasuta kui seda küsid, hormonaalne viieks aastaks sinna 65 euro kanti, kirjutatakse retsept ja ostad enne paigaldama minekut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelistasin Mirenat täiega vasele. Mirenaga pole päevi 😀 väga mugav endale. Ei tõstnud kehakaalu nagu hormoontabletid. Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale sünnitust hormoonspriaal imetamist ei mõjuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud 3*vask spiraal aga peale neljanda lapse sündi soovitas arst hormoon spiraali ,ise ostsin välja ja oli ka 65eur kanti.Paar kuud oli ja tuli lihtsalt välja.Rahast ilma ,spiraalist ilma aga ju siis minu kehale see hormoonvärk ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale sünnitust hormoonspriaal imetamist ei mõjuta?

Imetamise ajaks on need spetsiaalsed spiraalid, mis 3 aastat sees. Mul nt mingi Ferilee vmt, täpset nime ei mäletagi. Maksis sinna 50 euri kanti. Samamoodi ka pille on väike valik, mida imetamise ajal saab tarvitada. Aga võibolla teemaalagataja ei imetagi last, eks arst küsib selle kohta nagunii ja siis kirjutab vastava retsepti spiraalile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Peale sünnitust kontroll. Spiraal, maksab?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.