Esileht Ilu ja tervis Peale sünnitust tupekuivus ja sellest taastumine?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Peale sünnitust tupekuivus ja sellest taastumine?

Postitas:

Imetasin last 1,5 aastat. Seoses sellega olin(olen) hädas tupekuivusega. Enam ei imeta kuu aega. Huvitav, kui kaua võtab aega tagasi normaalseks saamine? Mingeid hormoone ka ei tarbi.

Kellel on olnud sama probleem, kaua aega läks, nii umbes? Kuu, paar, pool aastat?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 19:52; 12.07 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain väikse vahega 2 last, kestis ca 3 aastat. Lõppes kui teine laps oli 1a6k kuskil, sest siis hakkasid päevad lõpuks. Kui päevad olid olnud kuskil 3-4 korda – läks asi normaalsemaks.
Aga kui on väga suur probleem saab arst ka aidata -miskid salvid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libesti aitas hästi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olukord muutub tavaliselt paremuse poole, kui imetamise lõpetate ja menstruatsioonid taastuvad. Seni aga tasuks tõesti kasutada mõnda head libestit- paluge nõu apteekrilt, samuti võib abi paluda naistearstilt, kes saab vajadusel soovitada ja välja kirjutada mõnd spetsiaalset kreemi tupe jaoks. Andke endale ja oma kehale taastumiseks aega! Soovitaks lugeda ka http://www.meelespea.net/files/SeksPealeLapseSyndi.pdf

parimate soovidega
Kaidi Ilvik, ämmaemand, Perekool.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, ega ma tõesti terve see aeg pole lihtsalt hambad ristis kannatanud, vaid ikka libestit kasutanud 😉
päevad hakkasid mul siis juba, kui laps oli 10-kuune. kuiv tunne aga jäi ikkagi kestma 🙁

tahtsin lihtsalt küsida, kaua umbes võtab aega \”normaalseks\” tagasi saamine või siis kaua teistel sama probleemiga hädas olnutel on aega võtnud.
aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 19:52; 12.07 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noorem laps saab kohe 2 ja alles nüüd on asi normaliseerunud. Laste vanusevahe ka 2a. Olin juba lootust kaotamas, kui järsku lihtsalt asi jälle paika läks ja seksiisu on ka jälle kõrgustesse tõusmas. Vahepeal oli juba täiesti ükskõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Peale sünnitust tupekuivus ja sellest taastumine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.