Esileht Beebi ja mitmikud peale ujumist õue

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: peale ujumist õue

Postitas:

mitu h peale ujumist võib imik talvisel ajal (kuni -10C) õues magada? või ei ole see samal päeval üldse hea idee?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 16:08; 26.01 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei läheks peale ujumist lapsega jalutama ega paneks teda õue magama. Ainult otse autosse ujulast ja autost tuppa. Võimalik, et kui ujumine hommikul siis õhtul äkki läheks juba jalutama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei lähe isegi oma 1,5 aastasega peale ujumist enam välja mängima talvel. Minu arvates pole see hea idee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käin vankriga ujumas ja tunnike ikka läheb enne kui koju jõuame, siis magab jahedas esikus edasi. Aga ega märjana ei lähegi ju õue, täiesti ära kuivame alati ikka puhkeruuumis enne.
Küsimusele vastuseks ma arvan et tund on ok, kui ta juba harjunud on ja näha et kergesti ei haigestu miks mitte rohkem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

igaks juhuks täpsustaks, et küsimus oli – mitme tunni pärast võiks minna õue 🙂
kuigi suurepäraselt klapiks lõunaune ajaga ujumast koju jalutamine, ma seda praegusel aastaajal siiski katsetama ei hakkaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 16:08; 26.01 00:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4-kuusega ujume kl 12, pärast autoga koju, siis sööb ja mängib paar tundi ja mõnikord ka magab tissi otsas ja kl 16-17 ajal oleme vankriga õue magama jõudnud. Alati ujumispäevadel parem uni ja õues ikka käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ma ei tea, me käime ujumas, pärast seda jahtume u pool-kolmveerand tundi, siis jalutame u tunnikese koju, edasi magab hoovis. kui laps on sünnist saadik harjunud õues magamisega, korralikult riides ja maha jahtunud – miks ta ei peaks siis õue minema:S
see küsimus tähendaks, et lapsega ujumas saavadki käia ainult autoga inimesed ju:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud peale ujumist õue

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.