Esileht Ilu ja tervis Peale vahekorda tuli verd

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Peale vahekorda tuli verd

Postitas:

Olen 34a.
Päevad mul lõppesid alles 2ndl tagasi.
Täna hommikul olin mehega vahekorras ja peale seda märkasin wc-s, et vähene verejooks on. Nagu uuesti oleks päevad hakanud. Alakõhus on olnud ka hästi vähe selline pakitsus nagu päevade alguses. Kusjuures ovulatsiooni alguses tuli ka lambist natuke veresegust lima aga sellega see piirdus.
Panin arsti juurde ka aja kolmapäevaks.
Ma olen nii hirmul, sest kunagi varem pole sellist asja olnud, et menstr. vabal perioodil tuleb peale vahekorda verd.
Mul on üks äpp mis jälgib mu tsüklit. 100% täpne see ei ole aga umbes 90% ulatuses on.
Ma saan ise ka aru kui mul ov hakkab, siis tuleb paar päeva sellist munavalge taolist eritist. Just ov ajaga on see äpp minu meelest rohkem puusse pannud kui menstr alguse ajaga. Äpi järgi eile oleks olnud ov viimane päev.
Ei tea enam mida mõelda, googlest lugesin, et peale vahekorda verejooks tähendab emakakaelavähki?! ???? Aastaid tagasi mul oli mingisugune põletik, arst katsus emakakaela ja siis tuli ka natuke verd. Tookord mul oli tugev torkiv valu alakõhus mis ei läinud üle. Kirjutati mingeid tupeküünlaid ja sain korda.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 10:12; 23.11 14:55; 23.11 14:57; 26.11 05:55; 16.12 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult korraks määris? Ikka võib ju juhtuda.
Eks arst vaatab üle siis.
Mis sa seda kalendrit vahid, kas üritate rasestuda?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearsti telefon on 1220

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult korraks määris? Ikka võib ju juhtuda.

Eks arst vaatab üle siis.

Mis sa seda kalendrit vahid, kas üritate rasestuda?

Korraks jah tuli verd natukene ja nüüd pole enam midagi olnud. Alakõhus ikka õrnalt tunda selline päevade tunne. Kasutan äppi sellest ajast kui 4 aastat tagasi jätsin pillid ära. Pikka aega oli tsükkel väga ebaregulaarne. Olen harjunud ammusest ajast menstruatsiooni märkima kalendrisse. Tänapäeval siis äppi 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 10:12; 23.11 14:55; 23.11 14:57; 26.11 05:55; 16.12 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearsti telefon on 1220

Nii palju kui laste pärast olen Eestis olles sinna helistanud, pole ma küll ühtegi asjalikku vastust saanud. Bronnisin juba kolmap günekoloogile aja ka.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 10:12; 23.11 14:55; 23.11 14:57; 26.11 05:55; 16.12 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin arstil eile ja põhjus selgus, emakakaelal oli polüüp. Arst eemaldas selle, ütles, et see väike verejooks peaks kohe-kohe kinni jääma. Siiamaani ikka natuke tuleb. Pap test võeti ka. Äkki peaksin arstile helistama? On see normaalne, et seda verd ikka veel tuleb?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 10:12; 23.11 14:55; 23.11 14:57; 26.11 05:55; 16.12 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin arstil eile ja põhjus selgus, emakakaelal oli polüüp. Arst eemaldas selle, ütles, et see väike verejooks peaks kohe-kohe kinni jääma. Siiamaani ikka natuke tuleb. Pap test võeti ka. Äkki peaksin arstile helistama? On see normaalne, et seda verd ikka veel tuleb?

Helista siis

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalnе, normaalne. Sa lase oma mehel riistalühendamise op.teha ja seksi vähem. Siis ei leki nii palju. Seks ei olegi mingi inimõigus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalnе, normaalne. Sa lase oma mehel riistalühendamise op.teha ja seksi vähem. Siis ei leki nii palju. Seks ei olegi mingi inimõigus.

Mis sul viga, et oma vastikut meeleolu pead siin laiali purskama?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain nüüd vastused teada. See polüüp mis eemaldati oli healoomuline aga PAPA testi vastus teeb mind murelikuks. Mingi HSIL. Arst seletas küll kõike ja ütles, et mitte mingil juhul mul pole vähki aga see on ikkagi päris tõsine, see HSIL. Ja siis oli veel märgitud mingi reaktiivne muutus: põletik.
Arst tegi saatekirja kolposkoopiasse. Viimati tehti papa test 2016 ja siis oli tulemus ASC-US.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 10:12; 23.11 14:55; 23.11 14:57; 26.11 05:55; 16.12 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin arstil eile ja põhjus selgus, emakakaelal oli polüüp. Arst eemaldas selle, ütles, et see väike verejooks peaks kohe-kohe kinni jääma. Siiamaani ikka natuke tuleb. Pap test võeti ka. Äkki peaksin arstile helistama? On see normaalne, et seda verd ikka veel tuleb?

Kas arst nägi seda polüüpi lihtsalt tavalise peegliga vaadates nagu tavavastuvõtus tehakse? Mul ka aeg-ajalt tuleb peale vahekorda natuke verd. Viimasel arstivisiidil aga hakkas täiega veritsema. Pap test oli korras. Arst arvas, et ju siis mul on veresooned nii haprad. Aga tahtis mind ikkagi kolposkoopiasse saata, kuigi lisas, et kui ma ei soovi ei pe minema. Kui Pap test korras, siis ma nagu ei näe vajadust minna ja lasta ennast jälle lõhkuda.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Peale vahekorda tuli verd