Esileht Pereelu ja suhted Pealetükkiv ämm

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 93 )

Teema: Pealetükkiv ämm

Postitas:

Mu mehe õel on varsti pulmad. Aga kuna meil tuli üks äkiline takistus siis lähebki pulma ainult minu mees.
Seletasin ämmale pikalt laialt miks mina ja lapsed ei tule ning ainuke asi mida tema ütleb, on, et aga tulge ikka. Ma ei saa aru kas teeb seda meelega või ta ei saagi asjadest aru. Ja nii on palju kordi olnud. Näiteks ei ole võimalik külla kohe minna vms siis helistan ja räägin, et ei saa kahjuks tulla ja miks jne ja siis jutu lõputuseks kõlab lause, aga katsuge ikka tulla. Siis ta hakkab mu mehele ka helistama ja kirjutama, et aga miks te ikka ei saa ja no ikka tulge jne.
Miks nagu aru ei saada, et no tõesti ei ole võimalik mitte mingi valemiga tulla aga kuskiltpoolt käib ikka mingi raiumine 😀

+7
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 10:03; 15.06 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis on selline põhjus, et nii sina kui lapsed ei saa minna?

+20
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 10:08; 15.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuna meil tuli üks äkiline takistus siis lähebki pulma ainult minu mees.

Sul tuli meelde, et “vaprad ja ilusad” on sel kellaajal ja järelvaatamine ei tööta?

Või sa olidki see paksuke, kes pulmaminekuks kleiti ei leia?

+16
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 15.06 10:21; 15.06 13:43; 15.06 16:15; 15.06 18:14; 15.06 20:34; 16.06 10:36; 16.06 17:12; 16.06 19:44; 17.06 06:20; 17.06 10:08; 17.06 13:37; 17.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujuta sellist põhjust ette, miks pikalt etteteatatud üritusele ei sina ega lapsed minna ei saa. Kõigil korraga südameoperatsioon?

+33
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 10:26; 15.06 12:40; 15.06 15:24; 15.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no see takistus peab ikka pulmaga võrdväärne sündmus olema. kui ei ole, siis rikud eluks ajaks suhted.

+27
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud mehe õe pulma minna seepärast, et samal päeval olid minu kõige vanema venna 50 aasta juubelipidustused.
Loomulikult tegime siis kiriku keset küla, ehk mees läks oma õe pulma, mina oma venna juubelile.

Palun ärge hakake seepeale kirjutama, et üks tulevane abielumees peaks pulmapäeva paikapanekul arvestama oma tulevase naise vennanaise venna juubeliga.

+19
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 11:11; 15.06 12:34; 15.06 12:44; 16.06 10:19; 16.06 10:41; 19.06 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan aru täitsa teemaalgatajast. Mul ema samasugune, kes surub pidevalt, et tulge ikka külla ja ma ikka tulen paariks päevaks teie juurde. Ja kui räägin, et tõesti ei saa see nädalavahetus panna 5 tundi sõitu juba ainuüksi selle peale, et niisama külla tulla, siis kõne lõpetab ikka, et “aga no vaadake ikka, äkki saate”.

Su ämm ka üksik? Mul ema on ja vist sellepärast tal rohkem aega ja ei mõista meie toimetusi ja tegevusi ja seda, kui palju meil väärtuslikku aega ära võtab see niisama külla minek.

Kusjuures sellise suhtumise peale tuleb endale trots sisse, et pidevalt surutakse, siis on see nagu loll kohustus, mitte et ise tahaks minna.

+10
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pulmad on ju selline sündmus, mis on ammu ette teada.

Miks lapsed koos mehega ei saa pulma minna?

Mis ÄKILINE takistus see on, mis pulmad üles kaalub? Ma tõesti ei oska midagi sellist välja mõelda, peale haiglas viibimise või üliolulise komandeeringu, millest sõltub edasine elu, aga sinna ju lapsi kaasa ei vea.

+25
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.06 11:24; 16.06 12:13; 16.06 12:50; 17.06 10:29; 17.06 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saadaks lapsed mehega pulma. Ja enda mittemineku osas aru ei annaks. Enda ämma puhul ma ei võta juba aastaid ta kõnesid vastu. Ta on sellest õnneks aru saanud ja ei tülita mind. Ise tee, mis tahad, aga lapsi enda mitteminemise plaanidesse kaasata ei ole ilus. Teil ei saa ju olla südameopp kõigile korraga või ette teada grupis okseralli.

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 12:29; 15.06 12:46; 17.06 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud mehe õe pulma minna seepärast, et samal päeval olid minu kõige vanema venna 50 aasta juubelipidustused.

Loomulikult tegime siis kiriku keset küla, ehk mees läks oma õe pulma, mina oma venna juubelile.

Palun ärge hakake seepeale kirjutama, et üks tulevane abielumees peaks pulmapäeva paikapanekul arvestama oma tulevase naise vennanaise venna juubeliga.

Ja miinused on millest? Arvate päriselt ka, et abieluavaldusi sisse viies arutlete, et ei, pagan, äkki 25 aasta pärast satub meie pulma-aastapäev kokku meist ühe õe tulevase mehe 50. juubeliga.

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 11:11; 15.06 12:34; 15.06 12:44; 16.06 10:19; 16.06 10:41; 19.06 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud mehe õe pulma minna seepärast, et samal päeval olid minu kõige vanema venna 50 aasta juubelipidustused.

Loomulikult tegime siis kiriku keset küla, ehk mees läks oma õe pulma, mina oma venna juubelile.

Palun ärge hakake seepeale kirjutama, et üks tulevane abielumees peaks pulmapäeva paikapanekul arvestama oma tulevase naise vennanaise venna juubeliga.

Ja miinused on millest? Arvate päriselt ka, et abieluavaldusi sisse viies arutlete, et ei, pagan, äkki 25 aasta pärast satub meie mulma-aastapäev kokku meist ühe õe tulevase mehe 50. juubeliga.

Ja 50 on eriti tähtis ja oluline mille pärast? Sünnipäeva tähistamise pärast pulma minemata jätmine on kummaline.

+14
-30
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 10:26; 15.06 12:40; 15.06 15:24; 15.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja 50 on eriti tähtis ja oluline mille pärast? Sünnipäeva tähistamise pärast pulma minemata jätmine on kummaline.

Kas ei ole poolsajandi täitumine omaenda venna/õe elus oluline? Pigem siis sina läheksid oma mehe õe pulma kui omaenda kalli venna juubelile. Sest pere peab igal pool koos käima? Okei, minul on need asjad peas pisut teisiti.

+25
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 11:11; 15.06 12:34; 15.06 12:44; 16.06 10:19; 16.06 10:41; 19.06 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud mehe õe pulma minna seepärast, et samal päeval olid minu kõige vanema venna 50 aasta juubelipidustused.

Loomulikult tegime siis kiriku keset küla, ehk mees läks oma õe pulma, mina oma venna juubelile.

Palun ärge hakake seepeale kirjutama, et üks tulevane abielumees peaks pulmapäeva paikapanekul arvestama oma tulevase naise vennanaise venna juubeliga.

Ja miinused on millest? Arvate päriselt ka, et abieluavaldusi sisse viies arutlete, et ei, pagan, äkki 25 aasta pärast satub meie mulma-aastapäev kokku meist ühe õe tulevase mehe 50. juubeliga.

Ja 50 on eriti tähtis ja oluline mille pärast? Sünnipäeva tähistamise pärast pulma minemata jätmine on kummaline.

Mina pakun, et mina ei läheks mehe õe pulma siis, kui see on jumalteabmitmes talle ning mehe õde on ebameeldiv inimene, kes muul ajal on minu ja mu laste suhtes ükskõikne vms. Sel juhul ma ei näeks põhjust teatrit kaasa teha.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 12:29; 15.06 12:46; 17.06 10:04;
To report this post you need to login first.

Ja 50 on eriti tähtis ja oluline mille pärast? Sünnipäeva tähistamise pärast pulma minemata jätmine on kummaline.

Minu jällegi ei pea pulma millekski eriliseks sündmuseks. On väga palju muid tegevusi-sündmusi, mis on tähtuse järjekorras enne pulmasid (meie pere jaoks).

+13
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saadaks lapsed mehega pulma.

See on mingi rootslaste komme. Eestis ikka enamus naisi proovib oma lapsi nii kasvatada, et mehi sellesse eriti ei haarata.

Siis on lahutuse puhul kõigil lihtsam.

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 15.06 10:21; 15.06 13:43; 15.06 16:15; 15.06 18:14; 15.06 20:34; 16.06 10:36; 16.06 17:12; 16.06 19:44; 17.06 06:20; 17.06 10:08; 17.06 13:37; 17.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veri on paksem kui vesi ja seega ämmale oma poja pulmad igaljuhul tähtsamad kui teemaalgataja sinu muud probleemid.
Loomulikult pead elama oma elu ja kui ikka mõjuval põhjusel minna ei saa, siis ei saa ja vaevalt mehe vend abiellumata jätab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks lapsed koos mehega ei saa pulma minna?

Mehe peale ka ikka mõtled või? Mees ei saa niiviisi ju end täis juua ja teisi pulmakülalisi kabistada! Palju lihtsam on naisel lapsed haiglasse kaasa võtta.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 15:24; 15.06 17:35; 15.06 22:16; 16.06 13:37; 16.06 20:51; 16.06 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja 50 on eriti tähtis ja oluline mille pärast? Sünnipäeva tähistamise pärast pulma minemata jätmine on kummaline.

Kas ei ole poolsajandi täitumine omaenda venna/õe elus oluline? Pigem siis sina läheksid oma mehe õe pulma kui omaenda kalli venna juubelile. Sest pere peab igal pool koos käima? Okei, minul on need asjad peas pisut teisiti.

Ei pea mitte ühtki sünnipäeva oluliseks ega mõista nende tähistamist. Igal juhul läheksin pulma.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 10:26; 15.06 12:40; 15.06 15:24; 15.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud mehe õe pulma minna seepärast, et samal päeval olid minu kõige vanema venna 50 aasta juubelipidustused.

Loomulikult tegime siis kiriku keset küla, ehk mees läks oma õe pulma, mina oma venna juubelile.

Palun ärge hakake seepeale kirjutama, et üks tulevane abielumees peaks pulmapäeva paikapanekul arvestama oma tulevase naise vennanaise venna juubeliga.

Ja miinused on millest? Arvate päriselt ka, et abieluavaldusi sisse viies arutlete, et ei, pagan, äkki 25 aasta pärast satub meie mulma-aastapäev kokku meist ühe õe tulevase mehe 50. juubeliga.

Ja 50 on eriti tähtis ja oluline mille pärast? Sünnipäeva tähistamise pärast pulma minemata jätmine on kummaline.

Ja mille pärast need pulmad olulisemad on? Tänapäeval jõuab inimene elu jooksul kolm korda abielluda kui mitte rohkem. Ma ütleks ämmale, et ma õpin sellest veast ja järgmistesse tulen 😛

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.
Antud kontekstis põhjus polegi oluline aga see tuli väga ootamatult ja see tuleb 110% korda ajada.
Lapsed ei lähe sellepärast, et mees ei soovi neid sinna kaasa. Üritus toimub teises eestimaa otsas ja lapsed on väga kergesti tüdinevad ja kui nad jonnima hakkavad siis mehel närvid krussis kohe. Ja võõras kohas nad ilmselt ka ei maga väga hästi ja mees tahab ikka hommikutundideni pidutseda.

+10
-30
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 10:03; 15.06 15:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud kontekstis põhjus polegi oluline

Antud kontekstis põhjus ongi kõige olulisem, seega edasine arutelu on suht mõttetu.

Milleks teha teema, kui ei olda valmis probleemist rääkima?

+32
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 15.06 10:21; 15.06 13:43; 15.06 16:15; 15.06 18:14; 15.06 20:34; 16.06 10:36; 16.06 17:12; 16.06 19:44; 17.06 06:20; 17.06 10:08; 17.06 13:37; 17.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehe õel on varsti pulmad. Aga kuna meil tuli üks äkiline takistus siis lähebki pulma ainult minu mees.

Seletasin ämmale pikalt laialt miks mina ja lapsed ei tule ning ainuke asi mida tema ütleb, on, et aga tulge ikka. Ma ei saa aru kas teeb seda meelega või ta ei saagi asjadest aru. Ja nii on palju kordi olnud. Näiteks ei ole võimalik külla kohe minna vms siis helistan ja räägin, et ei saa kahjuks tulla ja miks jne ja siis jutu lõputuseks kõlab lause, aga katsuge ikka tulla. Siis ta hakkab mu mehele ka helistama ja kirjutama, et aga miks te ikka ei saa ja no ikka tulge jne.

Miks nagu aru ei saada, et no tõesti ei ole võimalik mitte mingi valemiga tulla aga kuskiltpoolt käib ikka mingi raiumine ????

Miks sa tema käitumisest häiritud oled? Saad siis ikka minna ja lihtsalt ei lähe? Kui sul on põhjus tõsine, siis ei peaks kellegi teise soov, et sa ikka läheks, küll kuidagi häirima. Selline käitumine viitaks nagu, et tal on õnnestunud mõned korrad teid tulema panna selle pealekäimisega. Ämm ei muutu, nii et kui tõesti närvidele käib, pead hakkama harrastama olukorda, et ei ütle midagi ette enne kui enam midagi muuta ei saa. Tee see äraütlemine siis endale mugavaks. Fakt on see, et teine ei muutu iial. Saad ainult tema üle ärritumise lõpetada ja leida lahendus, mis sulle sobib.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen.

Antud kontekstis põhjus polegi oluline aga see tuli väga ootamatult ja see tuleb 110% korda ajada.

Lapsed ei lähe sellepärast, et mees ei soovi neid sinna kaasa. Üritus toimub teises eestimaa otsas ja lapsed on väga kergesti tüdinevad ja kui nad jonnima hakkavad siis mehel närvid krussis kohe. Ja võõras kohas nad ilmselt ka ei maga väga hästi ja mees tahab ikka hommikutundideni pidutseda.

OK, selgus, et mehe suhtes oli mul õigus, aga ehk on ämm nõus siis laste eest hoolitsema (enda lapselapsed ehk siiski?), kui ta neid sinna pulma tahab – kas sa seda varianti pole pakkunud?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 15:24; 15.06 17:35; 15.06 22:16; 16.06 13:37; 16.06 20:51; 16.06 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OK, selgus, et mehe suhtes oli mul õigus, aga ehk on ämm nõus siis laste eest hoolitsema (enda lapselapsed ehk siiski?), kui ta neid sinna pulma tahab – kas sa seda varianti pole pakkunud?

Et siis pruudi ema peab tütre pulmapäeval laste eest hoolitsema. Jälle uus tase!

+14
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.06 10:26; 15.06 12:40; 15.06 15:24; 15.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis pruudi ema peab tütre pulmapäeval laste eest hoolitsema. Jälle uus tase!

See ei ole uus tase, vaid oma vigade parandus.
Oli siis vaja toota juurde selliseid nö. “mehi”, kellel “kui lapsed jonnima hakkavad siis mehel närvid krussis kohe”.

Täiesti untsuläinud poeg siis ju. Praak, kui otse välja öelda.
Järeltulija suhtes närv krussis.
Täielik alfaisase vastand.

Huvitav, et selline üldse omale naise leidis, kellega lapsi teha. Lapsi, keda ta vihkab.
Aga ju siis too naine pole just kõige teravam nuga seal naistesahtlis olnud, et selle antialfa endale välja valis.

+17
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 15.06 10:21; 15.06 13:43; 15.06 16:15; 15.06 18:14; 15.06 20:34; 16.06 10:36; 16.06 17:12; 16.06 19:44; 17.06 06:20; 17.06 10:08; 17.06 13:37; 17.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis pruudi ema peab tütre pulmapäeval laste eest hoolitsema. Jälle uus tase!

See ei ole uus tase, vaid oma vigade parandus.

Oli siis vaja toota juurde selliseid nö. “mehi”, kellel “kui lapsed jonnima hakkavad siis mehel närvid krussis kohe”.

Täiesti untsuläinud poeg siis ju. Praak, kui otse välja öelda.

Järeltulija suhtes närv krussis.

Täielik alfaisase vastand.

Huvitav, et selline üldse omale naise leidis, kellega lapsi teha. Lapsi, keda ta vihkab.

Aga ju siis too naine pole just kõige teravam nuga seal naistesahtlis olnud, et selle antialfa endale välja valis.

Oh sa issand, küll sõimab valimatult. Uhh, milline ebameeldiv inimene.

Teemaalgatajale: Mees vaadaku omale õhtuks mõni tore kaaslane. Ämm võiks samuti miniaga vähem suhelda ja vähem muretseda. Elame kõik ju ainult korra, kui teemaalgatajale pulma minek ei sobi, siis põhjendusi ei ole vaja kuulata- mitte minek on ka ok!

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 19:40; 15.06 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta küll ette, mis asi saab olla äkitselt tulnud ja vaja 110% korda ajada.
No okei – äkki ongi mingi tähtis asi, aga siis ilmselt päeval? Või kestab mingi 12 tundi?
Ma üritaks oma tähtsa asja joonde ajada – ja siis eraldi autoga teistele pulma järele sõita.
Tseremooniale ehk ei jõuaks aga õhtuseks peoks äkki ikka oleks võimalik?

Äkki võivad tulla muidugi matused näiteks, aga seal jällegi pole 110% midagi enam korda ajada.
Mõni operatsioon – aga sinna ei võtaks ju lapsi kaasa.
Hambaarst – nojaa – võib ka olla, et õnnestus äkki vaba aeg saada – aga kas see just elu viimane võimalus on.
Notari aeg? Ei kesta ka tervet päeva.

Igatahes kui mul oleks tarvis päeval kodukandis olla – siis ikkagi üritaksin pärast oma tähtsat asja järgi minna teistele.
See jätab igatahes mehele, tema õele ja ämmale siiski positiivsema mulje.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 15.06 19:45; 16.06 00:44; 16.06 13:53; 17.06 14:30; 17.06 18:58; 17.06 22:37; 18.06 00:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kujutan kyll teemaalgataja olukorda ette.

Mul on mitu kuud tagasi ostetud pilet mulle olulisele kontserdile, olgu see siis Bon Jovi või Verdi reekviem, & kokku räägitud oma vanematega või hea sõbrannaga, kelle juures lapsed vanuses 3 & 5 on varemgi rõõmuga ööbinud. Ega ma ikka loobu oma kauaoodatud muusikaelamusest & põnne pärast yrituse lõppu yles kangutama & läbi poole Eestimaa vedama ka ei hakka.

+10
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta küll ette, mis asi saab olla äkitselt tulnud ja vaja 110% korda ajada.

No okei – äkki ongi mingi tähtis asi, aga siis ilmselt päeval? Või kestab mingi 12 tundi?

Ma üritaks oma tähtsa asja joonde ajada – ja siis eraldi autoga teistele pulma järele sõita.

Tseremooniale ehk ei jõuaks aga õhtuseks peoks äkki ikka oleks võimalik?

Äkki võivad tulla muidugi matused näiteks, aga seal jällegi pole 110% midagi enam korda ajada.

Mõni operatsioon – aga sinna ei võtaks ju lapsi kaasa.

Hambaarst – nojaa – võib ka olla, et õnnestus äkki vaba aeg saada – aga kas see just elu viimane võimalus on.

Notari aeg? Ei kesta ka tervet päeva.

Igatahes kui mul oleks tarvis päeval kodukandis olla – siis ikkagi üritaksin pärast oma tähtsat asja järgi minna teistele.

See jätab igatahes mehele, tema õele ja ämmale siiski positiivsema mulje.

Miks ei või tulla midagi ootamatud. Minul on tädipoeg väga raske puudega ja juhtus, et tädi sai ise autoõnnetuses viga ja siis ka igaüks proovis omal sobival ajal selle poisiga tegeleda. Terve pere keeras oma plaanid ümber, et tädi saaks rahus haiglas ennast ravida ja poiss oleks hoitud. Töögraafikuid ei saa alati ümber teha, aga muu vabaaja oma küll. Kui mul on valida, kas aitan pere või niisama pidutsen, siis igal juhul on pere tähtsam.
Meie jätame ka sugulase pulma minemata, kuna peale tööpäeva, lihtsalt ei jaksa veel 3,5h autos sõita ja siis paar h peaol ja siis tagasi koju.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh sa issand, küll sõimab valimatult.

Õigus, ma ei vali pooli nagu sina.
Sest mul on ükskõik. Ja keegi pole mu automaatne soosik.

Välja arvatud lollidest pole mul ükskõik. Nagu sina, kes valivad pooli ja siis vastavalt kaagutavad.
Tõde on kuskil vahepeal.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 15.06 10:21; 15.06 13:43; 15.06 16:15; 15.06 18:14; 15.06 20:34; 16.06 10:36; 16.06 17:12; 16.06 19:44; 17.06 06:20; 17.06 10:08; 17.06 13:37; 17.06 14:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 93 )


Esileht Pereelu ja suhted Pealetükkiv ämm

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.