Esileht Pereelu ja suhted pealetükkivad naised – miks?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: pealetükkivad naised – miks?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma olen samamoodi mõelnud nagu teemaalgataja, mu abikaasa tunnistas petmise üles ja rääkis üksikasjadest, töökaaslane tegi konkreetse ettepaneku suhteks, keppimiseks, mees keeldus ja selgitas oma otsust, et on abielus ja armastab oma naist ning soovib elu lõpuni koos olla, kuna nad töökaaslased ja sunnitud igapäevaselt suhtlema, hakkas naine oma eraelu probleeme mehele kurtma, kasutades meest usaldusisikuna, siis üritas teda aegajalt suudelda, mees keeras pea ära, lõpuks ronis suudpidi püksi lihtsalt. mees rääkis et kodus oli minuga just tüli olnud, polnud ammu seksi saanud kuna olin riskirase(too naine kõike seda teadis paraku) ja naine kinnitas mehele et see pole petmine kuna mees ei liigutanudki ennast, lihtsalt seisis!!![/tsitaat]

Väga hea näide, kuidas mehed, kes väidavad, et nad oma naist armastavad ja on neile truud, lihtsalt seisavad ja ei tee midagi ja seda absoluutselt igas mõttes. Klassika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 15:36; 12.02 17:09; 12.02 17:59; 12.02 19:11; 12.02 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu,kui sinisilmsed naised te olete. Mehed tunnistavad üles ja räägivad üksiasjadest-jah räägivad,aga just nii nagu neile sobib see,tegelikkuses on asi hoopis teisiti ja mehed on just need suured algatajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma olen samamoodi mõelnud nagu teemaalgataja, mu abikaasa tunnistas petmise üles ja rääkis üksikasjadest, töökaaslane tegi konkreetse ettepaneku suhteks, keppimiseks, mees keeldus ja selgitas oma otsust, et on abielus ja armastab oma naist ning soovib elu lõpuni koos olla, kuna nad töökaaslased ja sunnitud igapäevaselt suhtlema, hakkas naine oma eraelu probleeme mehele kurtma, kasutades meest usaldusisikuna, siis üritas teda aegajalt suudelda, mees keeras pea ära, lõpuks ronis suudpidi püksi lihtsalt. mees rääkis et kodus oli minuga just tüli olnud, polnud ammu seksi saanud kuna olin riskirase(too naine kõike seda teadis paraku) ja naine kinnitas mehele et see pole petmine kuna mees ei liigutanudki ennast, lihtsalt seisis!!![/tsitaat]

Ma ei ole ammu nii palju naerda saanud. Päriselt usud või? Vaene mees tõepoolest, ma loodan et sa ikka lohutasid tugevalt seda meest, kes pidi nii räiget ahistamist kannatlikult taluma!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen meesterahvas.

Mu elus on olnud ka kaks meeletult pealetükkivat naist, keda ei heidutanud ka otsene persse saatmine jne. Uskumatu. See selleks.

Aga mis tahan öelda – olin lolli peaga ikka nende naistega esmalt seksuaalvahekorras ka , peale mida naised mind tülitasid hiljem.

aga sedasi, et niisama, ilma kotte saamata keegi tülitaks kaua, seda pole kuulnud küll ei sõprade käest ega oma elus näinud selliseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kibe tõde on see, et mehed on ikka ülimalt meelitatud selliste enesekindlate ja agressiivsete naiste tähelepanust. Loomulikult nad oma naisele seda ei tunnista ja teevad kannataja näo pähe. Enamasti nad ennast sellise pealetükkiva naisega ei seo püsivalt, aga lasevad sel naisel mängu juhtida ise sellest lõbu tundes. Vahel võib ka juhtuda, et armuke mängu võidab, kui hästi mängib ja õigel ajal panuseid teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen meesterahvas.

Mu elus on olnud ka kaks meeletult pealetükkivat naist, keda ei heidutanud ka otsene persse saatmine jne. Uskumatu. See selleks.

Aga mis tahan öelda – olin lolli peaga ikka nende naistega esmalt seksuaalvahekorras ka , peale mida naised mind tülitasid hiljem.

aga sedasi, et niisama, ilma kotte saamata keegi tülitaks kaua, seda pole kuulnud küll ei sõprade käest ega oma elus näinud selliseid.[/tsitaat]

Mina olen üks selline naine. Meie vahel pole midagi seksuaalset olnud. Ma suutsin sellesse mehesse ära armuda, päris tõsiselt kohe. Ma isegi arvan, et armastan teda. Väidetavalt ma nüüd ahistan teda, sest tahan temaga rääkida, temaga hetki oma päevast jagada, ühesõnaga oma elu jagada. Ma pole valmis praegu siin rääkima, sest ei saa nii mõnestki asjast aru. Nt ei saa ma aru, miks ta minuga ei räägi, et mõjun talle ahistavalt, selle asemel ta kaebab teistele. Vähemalt me mõlemad oleme vabad inimesed, s.t keegi kolmas osapool ei saa haiget.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Minu mees sai halva teoga hakkama. Suhtles ühe naisega minu selja taga. Mehel hakkas ühel ilusal päeval seest kripeldama ja ladus mulle oma teo ette. Selline suhtlus kestis kuskil nädala. Mina küsisin, et mida mees kavatseb teha. Jõudsime mõlemad järeldusele et ta helistab sellele naisele ja lõpetab suhtlemise. See sai tehtud minu kõrval olleS. Mis mind aga häirib. See naine saadab sõnumeid ja helistab. Paar sõnumit on olnud stiilis \” igatsen sind ikkagi ja loodetavasti mõtled ümber\” Ta helistab ka suval ajal ja siis küsib selliseide asju nagu \”kas sa tunned kedagi kes teab kedagi kellel on tutvused seal\” stiilis.
Jah, mees oma viga tunnistab ja tal on kahju sellest. Kuid ma küsisin otse mehelt, et kas tõesti ei saa üks naine aru kui talle öeldakse ei? Mees ütleski, et mõned naised võivad olla väga pealetükkivad. Tundub et nii ongi. Ma kahtlustaks et mees pole suhtlemisele lõppu teinud kui ta neid sõnumeid poleks näidanud. Aga tõsiselt – kas mingitki eneseväärikust enam naistel pole, et nillivad edasi, kuigi nad pikalt saadetud?
Ega minul pole tegelikult siin ju midagi plõksida. Ma ei saa keelata ju mehel näiteks kasvõi armumast kui see juhtuks. Kuid ma ei saa aru sellistest pealepressijatest.
Ma olen vist vanamoeline, aga minule ei tuleks küll kahte korda öelda et hoia eemale.
Jätame sellest teemast välja variandi nagu mees siiski suhtleks tolle naisega salaja edasi ja mulle valetab.
Tahaks just teada, et kas teil on kogemusi selliste pealetükkivate naistega, või tunnete neid päriselus ise?
Minu arvates labane ja madala enesehinnanguga naise teema.
PS. Oma meest ei õigusta!!!![/tsitaat]

mees \”suhtles\” selja taga, loe \”seksis\”.
Siis tuli kaebama, et paha naine tüütab ja helistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina olen üks selline naine. Meie vahel pole midagi seksuaalset olnud. Ma suutsin sellesse mehesse ära armuda, päris tõsiselt kohe. Ma isegi arvan, et armastan teda. Väidetavalt ma nüüd ahistan teda, sest tahan temaga rääkida, temaga hetki oma päevast jagada, ühesõnaga oma elu jagada. Ma pole valmis praegu siin rääkima, sest ei saa nii mõnestki asjast aru. Nt ei saa ma aru, miks ta minuga ei räägi, et mõjun talle ahistavalt, selle asemel ta kaebab teistele. Vähemalt me mõlemad oleme vabad inimesed, s.t keegi kolmas osapool ei saa haiget. [/tsitaat]
Kui see VABA mees sinuga suhelda ei soovi, miks sa siis veel ennast alandad? Kuhu jääb su eneseväärikus? Appi!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 15:25; 13.02 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimesed peaks õppima korralikult ei ütlema. enda eest seisma. siin perekoolis on olnud palju teemasid, kus noored naised õhkavad – ma ei saa midagi teha, ma nii meeldin sellele mehele. olen nii kena ja viisakas inimene. kuidas öelda ei?

ka siin teemas on jutuks, et mees üritas pikka aega viisakaks jääda. milleks? ei tahtnud tundeid haavata? või on ikka natuke egot kõditav tunne ka, kui nii intensiivselt peale käiakse? milleks viisakus, kui teine tungib üle piiride?

teine teema on see, kui mees on naisega juba öökese veetnud. oma naisele sellest muidugi mitte üks sõna, siis ma saan aru küll, et naine on üheöösuhtest haavatud, kui mees on lubanud kuu alla tuua, ja nüüd naine ei lepi olukorraga. aga see on pisut teine lugu. kui külvad tuult, siis lõikad tormi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei ole armuke olnud, aga ma võin sulle öelda, et armukesed ei ole madala enesehinnanguga naised alati. Enamasti on nad tõeliselt huvitavad, mitmekülgsed ja säravad naised. /…/[/tsitaat]
Üks asi on olla armuke või mitte olla, teine asi on ennast kellelegi meeleheitlikult külge riputada ja kleepuda. Seda, muide, annab teha ka vallalise partnerikandidaadiga.

Naiste kohta ma ei oska öelda, pole selliseid kogemusi olnud, aga on ka selliseid pealetükkivaid mehi. Mõnest hakkab tõesti kahju, ongi haledad, aga mõni on vastikult ülbe ja on kohe näha, et ta teebki aeg-ajalt, päris mitmete aastate vältel, nn kontrollheiteid, et näha, kas seekord ehk näkkab, mingist madalast enesehinnangust pole aga haisugi. Selge see, et niisugune mees õngitseb paljudes kohtades.

Minu mehe eks ka üritas paaril korral veel mehega siis ühendust võtta, kui meie juba koos olime (ei, neil ei ole ühiseid lapsi!) umbes, et tuleks külla ja läheks sauna ja metsa seenele, jne – aga kui mees talle lahkesti vastas (muidugi ta enne küsis minu käest, kas see oleks okei), et eks sa tule, mul naine (mina st) ka siin, siis ta miskipärast enam ei tahtnud ei sauna ega seenele. Ja sellega need sondeerimised lõpesidki. Ei mingit traagikat.

Ise küsisin kauges nooruspõlves OMA eksilt, just siis, kui lahutuspabereid sisse viisime, et kas ta ei tahaks ümber mõelda. Olime selleks ajaks aasta lahus elanud juba. Eks vastas \”ei\” ja nii see asi jäigi.

Ma leian, et see pole nii hull asi, mille pärast peaks põdema jäämagi, aga et need, kes ka korduvatest ei-ütlemistest aru ei saa, pole tegelikult madala enesehinnanguga vaid pigem reaalsusega halvasti kontaktis, elavad unistustes, fantaasiates ja ei saa aru, et tegelik elu on ilma nendeta edasi läinud.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]/…/ Kui ta su mehele paar smsi saadab, siis ma juba ütlesin, et see on selleks, et sind ärritada saaks. Usu mind, tal on su mehest ja sinust jumala ükskõik. [/tsitaat]

Kas siin ei ole väikest vastuolu? Kui armukesel on mehest ja tema naisest ükskõik, siis miks tunneb ta nii tungivat vajadust naist kuidagi mehele saadetavate sms-ide kaudu ärritada? Ma ütleks, et ükskõiksust selline käitumine küll ei näita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:40; 13.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt aga, tõepoolest ON olemas selliseid mehi ja naisi, kes ei vaja kleepumiseks muud julgustust, kui lihtsalt baaris koos paari klaasi veini joomist ja südamepuistamist ja teevad lambist kohe järelduse, et sellest loost võib midagi kooruda. Pealetükkivad mehed reeglina tahavad lihtsalt püksi pääseda ja pealetükkivad naised teist nn päriselt omale, aga tõsiselt – pole vaja nendega voodis ära käia, selleks et nad klammerduma hakkaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:40; 13.02 11:46;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted pealetükkivad naised – miks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.