Esileht Kasutajaabi ja mõtted Pealkiri hiirega peal hoides

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pealkiri hiirega peal hoides

Postitas:
Kägu

Varem oli, et hiirega rubriigis pealkirja kohal hoides oli näha paar sõna teemaalgatusest, nüüd tuleb pealkiri uuesti. Milleks see muudatus vajalik oli? Ma just lugesin ju peakirja ja tahaks ehk esimest rida aimusaamiseks lugeda (kui on lihtsalt mõttetu link vms), ilma et peaks teema lahti klõpsama, mul ei ole vaja lugeda pealkirja uuesti.
Milleks “parandada” asju, mis parandamist ei vaja, samas kui korralik otsing t66tas viimati üle-eelmises foorumi variandis Issanda Aastal 2010 ja on emane juba aastaid jms?

Aga tänan, eelmise teemas sain teada, kuidas sisu näha saab. Veidi kummaline (eriti milleks topelt kuvada olemasolevat pealkirja üks teise kohal), aga ok.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tulin ka spetsiaalselt siia Kasutajaabisse, et postitada samasugune kaebus, ja leidsin juba sarnase postituse eest.

Tõesti on ebamugav, et enam ei näita hiirt pealkirja peal hoides postitust. Kuna pealkirjade informatiivsus on nagu on, siis hoidis endine süsteem tõhusalt inimeste aega kokku. Ilmselt on sellise kasutajavaenuliku muudatuse taga soov teenida rohkem klikke. Mida rohkem klikke, seda rohkem reklaami, eksole. Aga mina ei viitsi käia siin klikkimistööd tegemas – lasen pilgu üle ja kui pealkirjad ei ahvatle, siis kaon minema. Kõige vähem meelitavad lugema hüüumärkidega pealkirjad stiilis “Appi mida teha!!!?”, “Jube, mis juhtus!!” jne. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ja kui hiire ära nihutada pealkirja teksti pealt, aga jäädes sama triibu peale siis näete endiselt ka postituse sisu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://foorum.perekool.ee/teema/teema-sisu-eelvaade-on-ara-voetud/

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Kasutajaabi ja mõtted Pealkiri hiirega peal hoides

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.