Esileht Kodunurk pealtlaetav vs eestlaetav pesumasin

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: pealtlaetav vs eestlaetav pesumasin

Postitas:

Ees on uue pesumasina ost. Mulle meeldib kasutada pealtlaetavat masinat, aga vaatan, et hästi paljudes lastega kodudes on eestlaetav pesumasin.
Mahutavuse vahe on neil ca 1-2 kg.
Mul on ka kuivati ja muidugi ruumisäästmise mõttes mõistlik panna kaks masinat üksteise peale.
Aga ikkagi on nii hea pealtlaetavat masinat täita – ei pea küürutama ja saab kohe aru, kas masin on täis või mitte 🙂
peres 4 liiget, sh kaks last. Üldiselt pesen pesu ülepäeva, vahel tihemini.
Kumba eelistate teie ja miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti eestlaetavat, esiteks parandustehnikute sõnul töökindlam ja valik poes suurem 🙂
Teiseks pealtlaetavat on küll kergem täita, aga see on kökimöki selle kõrval kui lihtne on eestlaetavast masinast märga rasket pesu välja võtta võrreldes pealtlaetavaga. Meil on pesumasin ja kuivati kõrvuti ja uksed avanevad erisuunas nii et istun lahe masina vahele ja tõstan pesu ümber. Vanas korteris oli tornis ja ruumi võttis küll vähem, aga kasutada oli ebamugav, just seda märga pesu üles tõsta (sest kuivati paigaldatakse alati üles, mitte alla). Kaks masinat kõrvuti annab ka hea suure tööpinna, meil tööpinnaplaat ka veel seal peal ja kogu lapse mähkimismajandus ja istevann oli seal peal. Pealtlaetavat ei saa tööpinnana kasutada, vaja kaant liigutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 08:31; 19.04 15:37; 22.04 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti pealtlaetav.
Võtab vähem ruumi. Nii kuiva kui märja pesuga opereerimine on lihtsam, ei pea küüratama ega kummardama. Kuivatit ei palneeri endale iialgi muretseda. Selle asemel on katusega teraasil pesunöör 🙂 Ja vannitoa mööbel ja planeering ei sisalda mingeid tööpindu.

Meie peres on praegu 3 täiskasvanut ja 1 väikelaps, kuid klohe-kohe sünnib veel üpks laps ja seega suureneb ka pesupesemise maht. Prargu pesen u 2 korda nädalas pesu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 12:20; 20.04 17:56; 21.04 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle meeldib ka pealtlaetav, mugavam. vastupidavusest nii palju, et üks minu pealtlaetav masin, mis praegu iganädalaselt töös, on 14+ aastat vana (ostsin kasutatult 1998.a. sügisel) ja siiani teenib ausalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka vaid pealtlaetavad liimased 40a majapidamises järjest olnud.
praegusel Indesitil läheb järjest 12a, eelmine elab oma töökat vanaduspõlve (üle 25a vana juba) edasi ämma suvilas.

pealtlaetava eelis ka see, et seda on võimalik rahus ka pesutsükli keskel avada (nt midagi masinas koliseb – nt võtmed jäid tasku – või avastad, et vaja veel paar asja juurde panna, kui masin juba töötab)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eestlaetaval saab ka vee välja lasta ja avada. Eestlaetava välimus meeldib endale rohkem ja pole veel nii vana ja, et kummardamine probleeme tekitaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil ka vaid pealtlaetavad liimased 40a majapidamises järjest olnud.
praegusel Indesitil läheb järjest 12a, eelmine elab oma töökat vanaduspõlve (üle 25a vana juba) edasi ämma suvilas.

pealtlaetava eelis ka see, et seda on võimalik rahus ka pesutsükli keskel avada (nt midagi masinas koliseb – nt võtmed jäid tasku – või avastad, et vaja veel paar asja juurde panna, kui masin juba töötab)

[/tsitaat]

Ka eestlaetava saad keset pesutsüklit avada, lihtsalt pead paad minutit ootama, et saaks ukse avada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 08:31; 19.04 15:37; 22.04 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud mõlemad – ausalt öeldes vahet pole: eest- või pealtlaetav. Ma valiksin hoopis nt pesuprogrammide valiku, pesu koguse, elektri- ja veekulu jms selliste näitajate järgi.
Kui mul oli pealtlaetav masin, kukkus ükskord väga kallis kaelakett masinasse (tõmbasin särki ülepea ja kett tuli koos särgiga ära) – ja nii õnnetult, et mitte trumlisse, vaid trumli ja kesta vahele ning vajus paagi põhja. Tehnik tõmbas selle õnneks traadiga välja 🙂
Hetkel on eestlaetav kasutuses. Olin üsna skeptiline selle suhtes, sest olin kuulnud, et luugitihend kaotab ruttu pidavuse. Seni on tihend korras (masin on kasutuses olnud 8 aastat). Pealtlaetav kestis 7 aastat – siis ütlesid laagrid üles ja nende vahetamine oleks ca 200 eurot maksma läinud.
Lastele meeldib eestlaetav kindlasti rohkem – on, mida vaadata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestlaetav. Esiteks ilusam, teiseks saab selle peale asju panna.

Kui kummardamine ei meeldi, siis kükitage. See on hea trenn ja seljale ka parem kui kummardamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemust nii eest- kui ka pealtlaetavate masinatega. Eelistan kindlasti viimast. Esiteks, pesu on mugavam sisse panna ja välja võtta, teiseks, pidada pealtlaetavad töökindlamad olema (pidi laagrite asetusest sõltuma, mis on eestlaetavate masinate puhul teistmoodi).
Pealtlaetavad on vist ka tiba kallimad.

Minu pealtlaetav masin mahutab 6 kilo. Arvan, et mahutavuse osas ei ole vahet. Tuleb lihtsalt valida, milline meeldib. Erineva mahutavusega masinad on nii pealt- kui ka eestlaetava masinatel.

Kui on soov soetada pesukuivati ja on ruumipuudus, siis on mõttekam vist eestlaetav masin soetada. Siis saab teha nn pesutorni, ehk siis kuivati pesumasina peale panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 19:29; 19.04 19:40; 22.04 18:39; 24.04 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ise ei pea suuri kodumasinaid ilusaks 🙂 seepärast ma ei mõista, mismoodi see eestlaetav ilusam on 🙂
aga töökindlus on muidugi oline… võta nüüd näpust, üks ütleb, et eestlaetav on töökindlam, teine et pealtlaetav…
aitäh kaasamõtlejatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Triibusiibu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ise ei pea suuri kodumasinaid ilusaks 🙂 seepärast ma ei mõista, mismoodi see eestlaetav ilusam on 🙂
aga töökindlus on muidugi oline… võta nüüd näpust, üks ütleb, et eestlaetav on töökindlam, teine et pealtlaetav…
aitäh kaasamõtlejatele![/tsitaat]Ma veel lisan, et minu eelmine pealtlaetav töötas 15 aastat, mitte ühtegi korda ei olnud katki. Oleks kindlasti sealt edasi ka töötanud, aga kuna vahetasin kõik teised kodumasinad välja, siis sai ka uus (pealtlaetav) pesumasin ostetud. Vana on keldris ja ootab. Kui laps kolib eraldi elama, siis saab lapse esimeseks pesumasinaks. Ilmselt peab veel mitu aastat vastu.

Erinevad spetsialistid on kinnitanud, et just nimelt pealtlaetavad masinad on vastupidavamad. Mina ise arvan, et see on pigem joppamise asi ja ilmselt sõltub mingil määral ka firmast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 19:29; 19.04 19:40; 22.04 18:39; 24.04 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Tige_Kapsas kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on olnud mõlemad – ausalt öeldes vahet pole: eest- või pealtlaetav. Ma valiksin hoopis nt pesuprogrammide valiku, pesu koguse, elektri- ja veekulu jms selliste näitajate järgi.
Kui mul oli pealtlaetav masin, kukkus ükskord väga kallis kaelakett masinasse (tõmbasin särki ülepea ja kett tuli koos särgiga ära) – ja nii õnnetult, et mitte trumlisse, vaid trumli ja kesta vahele ning vajus paagi põhja. Tehnik tõmbas selle õnneks traadiga välja 🙂
Hetkel on eestlaetav kasutuses. Olin üsna skeptiline selle suhtes, sest olin kuulnud, et luugitihend kaotab ruttu pidavuse. Seni on tihend korras (masin on kasutuses olnud 8 aastat). Pealtlaetav kestis 7 aastat – siis ütlesid laagrid üles ja nende vahetamine oleks ca 200 eurot maksma läinud.
Lastele meeldib eestlaetav kindlasti rohkem – on, mida vaadata :)[/tsitaat]

Tuleb valida selline masin, kust on lihtne trumli vahele kukkunud pisiasju eemaldada.

Lastele meeldib kindlasti rohkem eestlaetav. Lstel on selle sisse ka kergem peitu ronida, luuk sulgeda ja sinna lämbuda… 🙁 Lisaks energia ja veekulule, vaatan mina ka selliseid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 12:20; 20.04 17:56; 21.04 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kilod näitavad hoopiski mootori võimsust (kui palju suudab ringi ajada), mitte mahutavust. Nii öeldi mulle poes.

Mul on olnud kolm pealtlaetavat masinat ja nüüd eestlaetav. Ütlen ausalt, et pealtlaetav oli mugavam. Esiteks tõesti avamine keset pesutsüklit ilma, et peaks vett välja laskma. Teiseks ei olnud midagi rasket suuremate asjade väljavõtmises – vastupidi. Praegu on ebamugavam küürutada või kükitada. Kolmandaks ei hakanud pesu iial haisema, kui kohe pärast pesutsükli lõppu välja ei võtnud. Eestlaetavaga kahjuks hakkab.

Eestlaetava eeliseks on öeldud, et kui punane sokk on valge pesu hulgas, saab jaole. Mnjah, mina ei tea, kuidas teistes peredes, aga aga mina pesumasina kõrval tsüklit ja sokke ei jälgi;)

Miks eestlaetavast loobunud olen? Mitte sellepärast, et oleks üles ütelnud vmt – minu juurest on masinad jõudnud edasi teistele kasutajatele, ise olen ostnud lihtsalt paremad mudelid. Nüüd tekkis analoogne idee, et kaks masinat kõrvuti ja tööpind peale – triikimiseks näiteks. Aga jah, pealtlaetav meeldib rohkem:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.04 19:24; 21.04 08:24; 21.04 12:40; 23.04 16:00; 24.04 12:08; 24.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindlasti eestlaetavat, esiteks parandustehnikute sõnul töökindlam ja valik poes suurem :)[/tsitaat]

Paluks viidet töökindluse kohta! Talupojamõistus ütleb, et pöörlemisvõlli mõlemast ostast kinnitatu (pealtlaetav) oleks justkui töökindlam konstruktsioon. Kujutage ette loosi- või pisinärilise jooksuratast. Selline ongi pealtlaetva tööpõhimõte. Nüüd võtke võlli ühest otsast tugi ära ja tagage selline stabiilsus, et sinna saaks ühendada veekindla luugi! Asi muutub väga keeruliseks!
Olen nõus ühe eelmise käoga, kelle arvates on tänapäeva tehnika toimimine üsna õnne küsimus. Kui midagi laguneb, on raske seda laadimisviisiga seostada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kilod näitavad hoopiski mootori võimsust (kui palju suudab ringi ajada), mitte mahutavust. Nii öeldi mulle poes.

Mul on olnud kolm pealtlaetavat masinat ja nüüd eestlaetav. Ütlen ausalt, et pealtlaetav oli mugavam. Esiteks tõesti avamine keset pesutsüklit ilma, et peaks vett välja laskma. Teiseks ei olnud midagi rasket suuremate asjade väljavõtmises – vastupidi. Praegu on ebamugavam küürutada või kükitada. Kolmandaks ei hakanud pesu iial haisema, kui kohe pärast pesutsükli lõppu välja ei võtnud. Eestlaetavaga kahjuks hakkab.

Eestlaetava eeliseks on öeldud, et kui punane sokk on valge pesu hulgas, saab jaole. Mnjah, mina ei tea, kuidas teistes peredes, aga aga mina pesumasina kõrval tsüklit ja sokke ei jälgi;)

Miks eestlaetavast loobunud olen? Mitte sellepärast, et oleks üles ütelnud vmt – minu juurest on masinad jõudnud edasi teistele kasutajatele, ise olen ostnud lihtsalt paremad mudelid. Nüüd tekkis analoogne idee, et kaks masinat kõrvuti ja tööpind peale – triikimiseks näiteks. Aga jah, pealtlaetav meeldib rohkem:)

[/tsitaat]

Vabandust, olen loobunud PEALTlaetavast ja nüüd eestlaevata omanik, aga eelistaksin vastupidi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.04 19:24; 21.04 08:24; 21.04 12:40; 23.04 16:00; 24.04 12:08; 24.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ainult eestlaetavad olnud.Väga rahul.Ma ei näe probleemi küürutamisega ja mis rasketest asjadest te räägite.Masin ju väänab pesu välja.Voodilinad-tekikotid ei ole minu meelest küll nii rasked.Olen ostnud vaid eestlaetava seetõttu, et pealtlaetavate välimus ei meeldi.Kasutan Electroluxi pesumasinat ja väga rahul.Keegi ka siin mainis, et pesu hakkab haisema eestlaetavates masinates kui kohe välja ei võta.Mul ei haise masin ega pesu.Üldiselt ei jätagi pesu märjana masinasse rohkemaks kui tunniks.Kasutan nii pesupulbrit kui ka geeli(sõltub pesust), loputusvahendeid ja Calgoni 2in1 tablette

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su ainsad argumendid on, et ei pea \”küürutama ja näeb, kas masin on täis\” siis… cmon!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui su ainsad argumendid on, et ei pea \”küürutama ja näeb, kas masin on täis\” siis… cmon![/tsitaat]

No aga kui muud andmed on suhteliselt võrdsed, siis hakkabki lugema ju mugavus ja individuaalsed eelistused 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 12:20; 20.04 17:56; 21.04 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kerstin84 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on ainult eestlaetavad olnud.Väga rahul.Ma ei näe probleemi küürutamisega ja mis rasketest asjadest te räägite.Masin ju väänab pesu välja.Voodilinad-tekikotid ei ole minu meelest küll nii rasked.Olen ostnud vaid eestlaetava seetõttu, et pealtlaetavate välimus ei meeldi.Kasutan Electroluxi pesumasinat ja väga rahul.Keegi ka siin mainis, et pesu hakkab haisema eestlaetavates masinates kui kohe välja ei võta.Mul ei haise masin ega pesu.Üldiselt ei jätagi pesu märjana masinasse rohkemaks kui tunniks.Kasutan nii pesupulbrit kui ka geeli(sõltub pesust), loputusvahendeid ja Calgoni 2in1 tablette[/tsitaat]

Ma ka tavaliselt ei jäta, aga just paari päeva eest oli juhus, kus pesin erakorraliselt pesu keset nädalat päeval ja meenus see 6-7 tundi hiljem õhtul. Pesu haises hapukalt. Pealtlaetavaga tegin pidevalt nii, et panin pesu ööseks pesema (reede õhtul) ja laupäeva hommikul 10-11 ajal võtsin välja – mitte mingisugust probleemi ei olnud. Mul on kasulikum ööelektrit kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.04 19:24; 21.04 08:24; 21.04 12:40; 23.04 16:00; 24.04 12:08; 24.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See haisema minemise värk ei ole kuidagi seotud sellega, kas masin on eest-, pealt- või tagantlaetav. Haisema minemine sõltub hoopis pesuainest, pesu kogusest, temperatuurist (sh pesutemperatuurist jne). Ma ka eestlaetava pesumasinaga kasutan pea alati öist elektrit ja alati ei viitsi öösel ärgata, et kuivatisse visata (kui beebi öösel süüa ei taha nt, siis eelistan magada). Sel juhul seisab pesu oma 14-15h masinas ja kuivama läheb alles järgmisel ööl. Kordagi pole veel haisema läinud 🙂

Töökindluse koha pealt ütles tehnik, et teoorias võiks olla pealtlaetav töökindlam (see jooksuratta näide), aga kuna eestlaetavaid mudeleid on palju rohkem ja sellesse tehnoloogiasse palju rohkem investeeritud ja arendatud, siis on töökindlam. Tuttav mees, konsulteerisime enne uue masina soetamist 🙂 Lõpuks sõltub töökindlus ikkagi konkreetse tootja konkreetsest mudelist. Mul eelmine eestlaetav kestis 13a kuni uuema vastu välja vahetasime, aga töötas veel sel hetkel, lihtsalt suuremat ja rohkemate programmidega oli vaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 08:31; 19.04 15:37; 22.04 08:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töökindlusest:
Pealtlaetav Electrolux kestis 7 aastat, siis läks vanametalliks.
Eestlaetaval Indesitil juba 8 aasta tõsist töötegemist.
Tehniku sõnul on normaalne eluiga 5-6 aastat – muidugi võib ka 2 korda kauem, aga kui nädalas 5x masinat kasutada (mitte ülelaadida, sobivaid pesuaineid kasutada), siis 5 aastat peaks kindlasti vastu pidama. Need, kes võibolla 1x nädalas kasutavad, saavad hakkama ka 10-15aastaga.
Ja vee kvaliteet mõjutab ka masinat – mul on kare vesi, küttekehale tekib kiiresti katlakivi.
Tuttaval pidas pealtlaetav Candy 12a vastu, nüüd on pealtlaetav Brandt. Eks näis, kaua see kestab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest sõltub see valik ainult sellest, kumb paremini antud asukohta sobib.
Muud parameetrid on küll täiesti võrdsed. Või siis vaieldavad:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm… Huvitav lugeda, et pesumasina arvestuslik vanus on 5-6a kasutamist u 5x nädalas… Nädalavahetuse jooksul sai seekord läbi tehtud 10 pesutsüklit. Enne seda E-R u 5 tsüklit. Ja täna on masin ka juba ühe täie ära pesnud. 15 pesutsüklit nädalas meil õnneks küll keskmine pole, enamasti nii 7-8.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 17:14; 22.04 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hmm… Huvitav lugeda, et pesumasina arvestuslik vanus on 5-6a kasutamist u 5x nädalas… Nädalavahetuse jooksul sai seekord läbi tehtud 10 pesutsüklit. Enne seda E-R u 5 tsüklit. Ja täna on masin ka juba ühe täie ära pesnud. 15 pesutsüklit nädalas meil õnneks küll keskmine pole, enamasti nii 7-8. [/tsitaat]Kas sa pesed asju ükshaaval või on sul sajaliikmeline pere?

Mul on viieliikmeline pere ja pesen ca 4 masinatäit nädalas. Mõnikord harva rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.04 19:29; 19.04 19:40; 22.04 18:39; 24.04 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas sa pesed asju ükshaaval või on sul sajaliikmeline pere?

Mul on viieliikmeline pere ja pesen ca 4 masinatäit nädalas. Mõnikord harva rohkem. [/tsitaat]

Mul ka viieliikmeline pere. Peres 2 riidemähkmete kasutajat titte, mähkmeid pesen seetõttu peaaegu iga päev. Sel nädalavahetusel pesime kardinaid ja talveriideid, seetõttu erakorraliselt palju pesu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 17:14; 22.04 19:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olnud mõlemad variandid ja soovitan eestlaetavat.

Eestlaetava peale saab panna igasuguseid asju, kes paneb kuivati, kes pesukasti…
Eestlaetavast saab pestud pesu paremini kätte – põrandale paned korvi ja lohistad niisked riided sinna korvi.
Eestlaetaval saab jälgida, mis masinas pesudega toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

isiklikult oman pealtlaetavat ja meeldib, kuna võtab väha ruumi ning saab poolepealt psu lisada.
Aga eestlaetav on pesukoguse mõttes suurele perele parem valik – lausa 10 kg pesu jaoks on variante.
No ja pesutorni saab teha kuivatiga.

Pesevad puhtaks ikka ühte moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]On olnud mõlemad variandid ja soovitan eestlaetavat.

Eestlaetava peale saab panna igasuguseid asju, kes paneb kuivati, kes pesukasti…
Eestlaetavast saab pestud pesu paremini kätte – põrandale paned korvi ja lohistad niisked riided sinna korvi.
Eestlaetaval saab jälgida, mis masinas pesudega toimub.[/tsitaat]

Kellele ema, kellele tütar – püsti tundub lihtsam pesu kätte saada kui kummardudes või kükitades.

Ja ma siiralt loodan, et perenaiste üks meelelahutusi ei ole istuda masina ees ja jälgida, mis pesuga toimub:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.04 19:24; 21.04 08:24; 21.04 12:40; 23.04 16:00; 24.04 12:08; 24.04 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks arvatakse, et eestlaetavale masinale ei saa poole tsükli pealt pesu juurde lisada. Saab küll, sest vesi on allpool ukse piiri, kui ukse avad. Märga pesu on ju väga mugav kaussi kallutada. Pealtlaetavast pead ju just kummardama ja sealt pesu jupphaaval välja võtma. Ausalt öeldes, et saa ma sellest vaidlusest küürutamise teemal üldse aru. Olete kõik nii väetid ja viletsad siin või?? Mulle meeldib, et pesumasine peale saab midagi panna. Mul on seal paar punutud korvi vajalike asjadega. Meie eestlaetav masin töötab tõrgeteta juba 13 aastat. Enne seda oli meil pealtlaetav, olin sellega ka rahul. Kuna aga kolisime korterist majja, siis vana pealtlaetav jäi sinna. Eks igaüks kiidab seda, mis tal on 🙂 Aga kui peaks jälle uut masinat vaja minema, siis ostaksin kindlasti eestlaetava masina, lihtsalt sellepärast, et minu jaoks on see mugavam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 21:52; 23.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Kodunurk pealtlaetav vs eestlaetav pesumasin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.