Esileht Lapse ootamine Pean end välja elama.Meie seas selliseid..

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Pean end välja elama.Meie seas selliseid..

Postitas:

Käisin täna itk-s Oscar uuringul. 15 minutit enne uuringut tuleb minna 0 korrusel olevasse kabinetti kus siis mõõdetakse vererõhku ja uuritakse muid asju. Sees läheb umbes 15 minuti. Jõudsin sinna ning enne mind istus ja ootas seal veel 3 neiut elavas järjekorras. Mina olin siis neljas. Vaatasin aga kella ning sattusin pabinasse sest minu Oscari aeg oli kohe kohe kätte jõudmas.. Mõtlesin et kui ma nüüd siia õigel ajal ei jõua siis kas oscarisse täna enam võetaksegi. Ootasime siis rahulikult.. ja siis tuleb üks blondide juustega neiu..Ootab meiega koos.. nii kui uks lahti läheb,  tormab esimesena sisse nagu muuseas…teistest täiesti savi kes enne teda pikalt ootasid.. ma nagu vaatasin suu ammuli ja ei suutnud uskuda et ongi selliseid olemas.. lihtsalt tuled ja lähed kui tahad.. ma isegi ei osanud midagi kosta..kabinetist välja tulles jalutas õue ja kimas minema niiet miskit kiiret tal sellega nagu polnud. õnneks peale teda kutsuti mind nimepidi kuna mul aeg tulemas.. kabinetti jõudes oli vererõhk 150/104. No niiii närvi ajavad sellised blondid..

+5
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 20:22; 30.10 10:02; 30.10 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks brünett olnud, poleks probleemi?

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selle pärast et SINUL on oscar test tähendab et kellelgi teisel ei tohi kella pealt midagi tulemas olla?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sul oli aeg TULEMAS, siis sulle vahele ta ei tormanud ju. Ma ei saa aru milles probleem on 😀

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 08:42; 30.10 10:46; 30.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja suud polnud teil kellelgi neljal peas? ma olen küll öelnud, kui keegi vahele trügib. Ja seal kabinetis läheb 5 minutit, mitte 15 (käisin just üleeile).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 09:57; 30.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sul oli aeg TULEMAS, siis sulle vahele ta ei tormanud ju. Ma ei saa aru milles probleem on ????

Minu kindel aeg oli Oscaris, mitte seal kabinetis. Ja ma reaalselt tean et seal kabinetis läks igalühel 15 minutit. Pool tundi olin seal kindlasti oodanud juba.  Tormas ju mulle ja teistele vahele ?

Ja kui seal oli elav järjekord.. siis kuidas saab keegi vahele lihtsalt seal lambist minna ?

Ilmselt keegi teist siin see sama eit oligi ????

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 20:22; 30.10 10:02; 30.10 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll mõistan. Ebameeldiv on, kui ise oled kaua oodanud ja aeg tiksub takka ning keegi ülbelt vahele kargab. Sellel muidugi pole tähtsust,  kas blond või brünett, mõned inimesed on nahhaalsemad ja sõidavad viisakusest süümepiinadeta üle.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tōesti esimene maailma mure ????‍♀️ Sellele pole mõelnud et äkki tal oli enne sind oscari aeg, äkki sellepärast jooksiski? Ja ikka tavalise eestlase kombel tuled kuskile foorumisse halama selleasemel et oma suu lahti teha kohapeal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sul oli aeg TULEMAS, siis sulle vahele ta ei tormanud ju. Ma ei saa aru milles probleem on ????

Minu kindel aeg oli Oscaris, mitte seal kabinetis. Ja ma reaalselt tean et seal kabinetis läks igalühel 15 minutit. Pool tundi olin seal kindlasti oodanud juba. Tormas ju mulle ja teistele vahele ?

Ja kui seal oli elav järjekord.. siis kuidas saab keegi vahele lihtsalt seal lambist minna ?

Ilmselt keegi teist siin see sama eit oligi ????

Arusaadav, et pole viisakas käitumine, aga sellise asja peale nii närvi minna, et vererõhk laes ja end siis hiljem veel Perekoolis välja elada, no ma ei tea, tuleb välja, et Sul pole päris probleeme elus. Paneme rasedushormoonide arvele.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 08:42; 30.10 10:46; 30.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tōesti esimene maailma mure ????‍♀️ Sellele pole mõelnud et äkki tal oli enne sind oscari aeg, äkki sellepärast jooksiski? Ja ikka tavalise eestlase kombel tuled kuskile foorumisse halama selleasemel et oma suu lahti teha kohapeal.

Suure tõenäosusega nii oligi. Aga teemaalgataja on ekstrasenss, kes teab kindlalt kuidas oli 😀

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 08:42; 30.10 10:46; 30.10 10:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sul oli aeg TULEMAS, siis sulle vahele ta ei tormanud ju. Ma ei saa aru milles probleem on ????

Minu kindel aeg oli Oscaris, mitte seal kabinetis. Ja ma reaalselt tean et seal kabinetis läks igalühel 15 minutit. Pool tundi olin seal kindlasti oodanud juba. Tormas ju mulle ja teistele vahele ?

Ja kui seal oli elav järjekord.. siis kuidas saab keegi vahele lihtsalt seal lambist minna ?

Ilmselt keegi teist siin see sama eit oligi ????

Kui sa läksid 15 minutit varem kohale, siis kuidas sa tead, et igaühel läks seal sees 15 minutit? Siis sa jäid ju lootusetult oma uuringule hiljaks, sest sinu ees oli veel 3 inimest ehk vähemalt 45 minutit pidid ootama? See ettetormaja ei mõjutanud sul midagi, mis vahet, kas hilined 35 minutit või 60 minutit?

ma käisin ÜLEEILE ja mul läks 5 minutit! Sealsamas, ITK-s! Ma olin veel ekstra, järjekorraga arvestades 30 minutit varem tulnud kohale ja nüüd pidin UH ukse taga niisama passima….see 15 minutit varem ongi arvestusega, et võib järjekord olla, ära paku üle. Seal on umbes 5 küsimusele vaja vastata ja vererõhu mõõtmine. Sa ei ole siin ainuke rase, kes ITK-s arvel, eks 😀

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 09:57; 30.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna sul oli aeg TULEMAS, siis sulle vahele ta ei tormanud ju. Ma ei saa aru milles probleem on ????

Minu kindel aeg oli Oscaris, mitte seal kabinetis. Ja ma reaalselt tean et seal kabinetis läks igalühel 15 minutit. Pool tundi olin seal kindlasti oodanud juba. Tormas ju mulle ja teistele vahele ?

Ja kui seal oli elav järjekord.. siis kuidas saab keegi vahele lihtsalt seal lambist minna ?

Ilmselt keegi teist siin see sama eit oligi ????

Kui sa läksid 15 minutit varem kohale, siis kuidas sa tead, et igaühel läks seal sees 15 minutit? Siis sa jäid ju lootusetult oma uuringule hiljaks, sest sinu ees oli veel 3 inimest ehk vähemalt 45 minutit pidid ootama? See ettetormaja ei mõjutanud sul midagi, mis vahet, kas hilined 35 minutit või 60 minutit?

ma käisin ÜLEEILE ja mul läks 5 minutit! Sealsamas, ITK-s! Ma olin veel ekstra, järjekorraga arvestades 30 minutit varem tulnud kohale ja nüüd pidin UH ukse taga niisama passima….see 15 minutit varem ongi arvestusega, et võib järjekord olla, ära paku üle. Seal on umbes 5 küsimusele vaja vastata ja vererõhu mõõtmine. Sa ei ole siin ainuke rase, kes ITK-s arvel, eks ????

 

Kus on kirjas et ma 15 minutit varem kohale läksin ? Ma olin seal oodanud üle poole tunni. Tegelikult läksin rohkem kui pool tundi varem kohale. Kui mitte 45 minutit.  1 oli sees kui sinna jõudsin ja temal läks 10 minutit. Peale seda läks uus sisse ja temal läks 15 minutit. ma polekski oscarisse jõudnud.  Õnneks hüüti mind nimepidi ja lasti mind ennem neid kes seal varem enne mind ootasid…Mõtlesingi et kuidas saab niikaua minna vererõhumõõtmisel jne. Minul läks sees üle 10 minuti. Napilt sain ukse taha oscarisse 🙂

Ja need kes räägivad et tollel tibil oscari aeg oli tulemas.. minu teada peaks sis trepist üles minema kabineti ukse taha mitte välisriietega õue jooksma kui ajaga nii kiire on. Ja kui jõudsin oscarisse siis oli kabinet lukus ja enne mind polnud seal kedagi..

Enamus siin ei oska lugeda ja pakuvad huupi oma järeldusi. 😀

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.10 20:22; 30.10 10:02; 30.10 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oscar ei ole ainus koht kuhu inimesel kiire saab olla.

või siis – sul on nüüd oscaris käidud ja surmani hea rahulik, pole enam kuhugi kiire ega vaja aja pealt minna. On nii?Edaspidi anna siis heaga järjekorras teistele oma koht.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saan küll teemaalgatajast aru – parajalt matslik käitumine tõesti ettetrügijal. Kui tõesti nii kiire oli, palun räägi ja ütle. Inimesed on ikka vastutulelikud 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heledapäisel neiul võis vabalt olla kokku lepitud kabinetis olevate inimestega, et ajab oma asja (mis iganes tal oli seal ajada) niimoodi teiste patsientide vahelt ära. Jäi miskit eelnevalt ootele vm
Teemaalgataja on drama queen, aga hea küll, anname esmarasedale andeks.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jesus christ, kui sa juba sellise asja peale infartkieelse seisundi saavutad, siis good luck vastsyndinuga.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suu tuleb lahti teha. Ootasin arsti juurde, aeg oli ka üle läinud, kuna üleeelmise patsiendiga läks kauem. Äkki marssis kohale üks härra  ja vahtis mind (olin ukse juures toolil, üks naine ootas samas). Üks hetk hakkas juba ust avama – tegin märkuse, et inimene on seal sees ja järjekord on.  See võttis hoo maha ja lisasin, lisaks minule on ka see teine proua järjekorras.

Sama moodi tuleb alati käituda, juhtida tähelepanu, et ukse taga on järjekord, mitte ei  passi seal ajaviiteks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läks seal kabinetis u 5min. Mõõdeti vererõhku, küsiti paar asja ja kõik.
Sa oleksid võinud talle otse öelda, et Kuule blondiin, mis sa ülbad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõistan küll teemaalgatajat. Esiteks ajavad kõik järjekordades ette trügivad inimesed tõesti vihale ja neid on päris palju, kui mitte haiglas, siis kauplustes. Ja vahel tõesti ei suuda piisavalt kiiresti reageerida, et trügijale tema veast märku anda. Ja siis jääbki hinge kripeldama, et sattusid ebaõiglasesse olukorda ja midagi teha ei saanud/jõudnud/julgenud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule on paar korda öeldud, et minge otse kabinetti, mind oodatakse. See, mis on arsti ja teise patsiendi kokkulepe, ei ole eriti sinu asi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Lapse ootamine Pean end välja elama.Meie seas selliseid..