Esileht Beebi ja mitmikud Pean õelast hoidma, aidake!

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Pean õelast hoidma, aidake!

Postitas:

Mu õde läks haiglasse uuringutele ja päeviti, kui õemees tööl on, pean mina hoidma oma õe 6-kuust last. Õde tegi kõik puust ja punaseks, kuidas teda toitma ja magama panema peab ja nende toimingutega saangi hakkama, aga kõige raskem on lapse vaba aega sisustada terve päeva. Laps igatseb oma ema ja kipub üsna viril olema, kui ma aktiivselt tsirkust teen, siis lepib, aga põrandal mängida üksi ei taha.
Aga kuna mul endal veel lapsi ei ole, ei tule mul enam ühtki ideed pähe, mida nii väikese lapsega teha.

Palun soovitage, mis peaks ühte 6-kuust last lõbustama, mis asju ma talle näidata saaks või mis mänge mängida? Praegu lutsutab mu uut kinga (pesin puhtaks), aga kohe kui tüdineb, on jälle virin lahti. Tahaks ju, et beebi rõõmus oleks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi rõõmustab kõik mis laulab, viliseb, krabiseb või kõriseb. Hea mänguasi on näiteks kilekott (vaata ainult, et ta seda endale pähe ei sikuta). Pane kilekotti mänguasju ja lase tal neid välja õngitseda.

Selles vanuses lastele meeldib \”peitust\” mängida – peida oma pea teki alla ja hõika teda, mõne hetke pärast tõmba pea teki alt välja ja naerata talle laialt. Samas võid teda teki alla ära peita ja siis teki pealt ära tõmmata nalja on tükiks ajaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kilekoti puhul vaata, et ta jumala eest ühtegi tükki sealt kätte ei saa, see on eluohtlik kui suhu sattub (läheb hingetoru ette ja kätte enam ei saa), seega kindlasti parem mitte. ma enda 6-kuusele olen andnud küll kinnise sukkpüksipaki rapsida (kinnises kiles), see on suurt rõõmu valmistanud pikaks ajaks. aga ikka alati oma silma alla ja kontrolli iga natukese aja tagant, ega ta kuskile sõrme või hammast vahele/sisse saa

peegel valmistab suurt rõõmu tükiks ajaks, pane ninapidi vastu peeglit kui võimalik. loomulikult turva!

minu lapsele meeldib veel nt tolmuimeja peal ukerdada, jälle tükiks ajaks tegevust, samuti töötavat pesumasinat vaadata-kuulata (kui eestlaetav, nii et on pesu keerlemist näha)

sa oled hea õde 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oma mänguasjad enam ei huvita ja õue vaatamine ning toas ringi vaatamine-katsumine siis ma otsiski järjest uusi asju ette ja vaataks, mis huvi pakub. Meil olid tegijad vahulkulp ja vispel ning krabisevates kiledes ajakirjad. Mängisin ka Youtubest lastelaule ja tantsisklesin, laps süles, mööda tuba ringi. Kraanikausis, kus tilk vett põhjas võis ta ka väga pikalt pätsutada ja rõõmus olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul endal laps veel nii pisike, et ei huvitu eriti millestki peale söömise-magamise-kakamise. Aga tahtsin ka lihtsalt kiita sellist tubli õde!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu last lõbustab väga see, kui ma laon näiteks klotsidest torni ja tema saab selle kohe ära lammutada. Niimoodi õib tema poolest kasvõi lõputult mängida, ära ei tüdine.
Just, nagu juba mainiti, igasugu köögitarvikud meeldivad ka pudinatele hästi, meil on lemmikuks jõhvist sõel.
Võib täitsa vabalt ka juba raamatust pilte näidata ja emotsionaalselt kirjeldada, mis seal on. Mu laps naudib üle kõige igasugu beebide pilte.
Kui ta tahab paberit lätsutada, on küpsetuspaber praktiline, sest see on sitke ja veekindel, samas krabiseb sama hästi, kui paber.

Ja minu poolt ka kiidusõnad suurepärasele õele, et oled nii tubli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimest pidada rahustama tule, vuliseva vee ja töötava inimese vaatamine. Tulest ei tea, aga viimast kaht naudivad 6k küll – panen kööki hälli istuma, mõni asi kätte ja vaatavad küll, kuidas mina toidutegemisega rabelen (mul kaksikud).
Youtube toksi \”noorkuu rongisõit\” – see on asjaks iga ilmaga ja muidugi võib nii pisikestele mitu korda järjest üht ja sama kedrata, ka noorkuu muumilaul ja jamaica hällilaul sobivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma on just 6-elukuust mööda saanud:)
Meile meeldis kõik, eriti kuku mäng. Läksin käpuli põrandale ja nurga tagant tegin kuku! 😀
Peitsin ka rätiku taha ta nägu.
Potid ja puulusikad on väga teema.
Krõbisev ja krabisev, nagu eelpool öeldud.
Veepudel pool täis, vaatab ja loksutab seda.
Rohkem ei tule ette praegu. Tantsisime ja laulsime. Tantsimine ja muusika kuulamine on küll mõnna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises vanuses lastele meeldib vaadata ka teisi inimesi – järsku lähete kuskile? Või on gripihooaeg?

Aga muidu tantsige koos, laulge ja võimelge. Nuusutage maitseaineid ja katsuge sõrmega lund või külma aknaklaasi jms. Eelpool on palju häid ideid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 17:00; 26.01 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellises vanuses lastele meeldib vaadata ka teisi inimesi – järsku lähete kuskile? Või on gripihooaeg?

Aga muidu tantsige koos, laulge ja võimelge. Nuusutage maitseaineid ja katsuge sõrmega lund või külma aknaklaasi jms. Eelpool on palju häid ideid. [/tsitaat]

Maigaaad…ma pole elus sellepeale tulnud, et oma 7-kuusele maitseaineid annaks nuusutada? Aga peaks vist pipraga alustama:D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui su maitseainekapp piprast koosneb, siis võibolla jah pole mõtet.:) Minu mõlemale lastele on hirmsast näiteks värske basiilik ja tüümian meeldinud, aga ka kuivatatud on hea lõhnaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 17:00; 26.01 19:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Pean õelast hoidma, aidake!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.