Esileht Ilu ja tervis Pearinglus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pearinglus

Postitas:
Kägu

Aastaid on juba olnud nii, et pikali asendist püsti tõustes hakkab pea ringi käima ja korraks tekib tunne, et pilt läheb eest ära. Vererõhku on palju kontrollitud, see on normis. Nüüd aga viimase umbes 2 kuu jooksul on juba nii, et kummardudes ja siis nt püsti tõustes käib pea ringi, või selili olles ja siis istukile tõustes ja üldse väga kergete kehaasendite muutuste peale on nii. Kas keegi oskab öelda, mis võiks selle põhjus olla või ongi lihtsalt mõni inimene tundlikum sellise asja suhtes?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veresuhkur?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raua ja hemoglobiini taset kontrollida.

Mul ühel tuttaval on hoolimata lisaraua võtmisest väga madal raud ja isegi arstid imestavad, et kuidas ta sellise tasemega funktsioneerida suudab. Aga ta ise ütleb, et tal eluaeg nii olnud ja teatud olukordades ta juba teab, et peab näiteks ettevaatlikult püsti tõusma ja äkilisi liigutusi vältima. Muidu tunneb ennast normaalselt. Väsimust vms pole. Ilmselt tema organismi eripära. Sest preparaatidega ka see rauatase ei tõuse oluliselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Guugelda “ortostaatiline hüpotensioon” või “POTS” ehk “posturaalse tahhükardia sündroom” ja vaata, kas tunned ennast ära… Need ei ole otseselt haigused, pigem närvisüsteemi omapärad. Aga kui avalduvad tugevalt, siis võib elu üsna ebameeldiv olla. Kui päriselt diagnoosi otsid, siis neuroloogid ja kardioloogid tegelevad sellega, diagnoosimiseks kasutatakse Tilt-testi.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Pearinglus