Esileht Ilu ja tervis Pearinglus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Pearinglus

Postitas:

Millest tekib kohutav pearinglus? Juba paar ndl kestnud. Selline tunne nt lähen poodi ja kui kohe istuda ei saa, kukun kokku. Koguaeg käib pea ringi, vahest hullemini, vahest nii hull pole.Millest küll?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 14:19; 28.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui hommikuti poodi lähete ja pearinglus siis kas see pearinglus on vahetult enne 10.00? Kui on näiteks õhtuti siis kas teil on äkki mõni imekena ja nunnu naaber, kelle tõttu te ei suuda rahulik olla?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevushäire

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevushäire jah
Endal samamoodi. Kõige jubedam on kummipõranda tunne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vertigo. Guugelda. Aitavad Epply manöövrid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hakkas ka oktoobri alguses. Ilmselt ärevushäire, sest mul seda varem olnud. Välja lööbki enamasti oktoobris ja kaob tihtipeale märtsis-aprillis, kui päike hakkab kõrgemalt käima. Praegu katsetan hästi kange omega 3 kapslitega, see pidi ajukeemia paika panema (Lambertsi Omega 3 Ultra). Pideva peapöörituse tõttu on seljalihased kuklast sabakondini krampis, sest keha püüab tasakaalu hoida. Selg kogu aeg väsinud ja valutab.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul avaldus nii D vitamiini puudus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul hakkas ka oktoobri alguses. Ilmselt ärevushäire, sest mul seda varem olnud. Välja lööbki enamasti oktoobris ja kaob tihtipeale märtsis-aprillis, kui päike hakkab kõrgemalt käima. Praegu katsetan hästi kange omega 3 kapslitega, see pidi ajukeemia paika panema (Lambertsi Omega 3 Ultra). Pideva peapöörituse tõttu on seljalihased kuklast sabakondini krampis, sest keha püüab tasakaalu hoida. Selg kogu aeg väsinud ja valutab.

Täitsa lõpp. Sa kirjeldaks nagu mind ennast. Pea ka vahel valutab .
Ma ise lasin vereproovid ka teha, teada saan kolmap. Enesetunne ikka nii kohutav et õudukas. Ja seljalihased täpselt sama sõnadega kirjeldan, nagu sina 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.10 14:19; 28.10 17:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Pearinglus