Esileht Ilu ja tervis peast eemal hoidvad kõrvad

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: peast eemal hoidvad kõrvad

Postitas:

Kas keegi on lasknud lähiajal kõrvu korrigeerida? Olen 26 aastane ja juba ammusest ajast mind häirind see,peaks asja ette võtma.Kuhu peaks esialgu pöörduma ja palju on see maksma läinud?
Lisaks on mul 5 kuune plika tirts ja ka temal kõrvad peast eemal,kunagi peaks ka temal tegema.Kas keegi on lasknud oma lapsel teha ja mis vanusest saab ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]relluti kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas keegi on lasknud lähiajal kõrvu korrigeerida? Olen 26 aastane ja juba ammusest ajast mind häirind see,peaks asja ette võtma.Kuhu peaks esialgu pöörduma ja palju on see maksma läinud?
Lisaks on mul 5 kuune plika tirts ja ka temal kõrvad peast eemal,kunagi peaks ka temal tegema.Kas keegi on lasknud oma lapsel teha ja mis vanusest saab ?
[/tsitaat]

Lastel pidavat haigekassa selle kinni maksma, oli vist alates 6-aastaselt. Googelda ja saad oma vastused, 1000 eur see operatsioon vms.

0
0
Please wait...
Postitas:

Tänase päeva kogemusi ei oma, aga see op on endal tehtud kui olin 22 aastane, olen ka siin kirjutanud, et elu kvaliteet muutus peale seda 100%. Lastel oleks hea enne kooli ära teha, jääb üks kiusamise juhus olemata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 18:04; 26.12 11:00;
Postitas:

Mul üs tuttav meesterahvas ütles (enda näitel muide!) selle kohta kuldsed sõnad: kui kõrvad hoiavad peast eemale, siis tuleb nägu laiaks süüa…

😀

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänase päeva kogemusi ei oma, aga see op on endal tehtud kui olin 22 aastane, olen ka siin kirjutanud, et elu kvaliteet muutus peale seda 100%. Lastel oleks hea enne kooli ära teha, jääb üks kiusamise juhus olemata.[/tsitaat]Kui kõrvad on laiali, siis nad kuulevad ju paremini helisid. Parem kuulmine on parem elukvaliteet, mitte vastupidi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Jäta laps rahule! Võib-olla talle meeldib nii. Mulle endale meeldivad peast eemele hoidvad kõrvad. Sellised inimesed on isikupärased.
Tüdruk saab vajadusel juuksed ette kasvatada.

0
0
Please wait...
Postitas:

no laiali kõrvad ei kaunista küll ühtegi inimest, olgu nii omapärane kuitahes.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]no laiali kõrvad ei kaunista küll ühtegi inimest, olgu nii omapärane kuitahes.[/tsitaat]

Eriti mitte tüdrukut, tule ansip appi.

0
0
Please wait...
Postitas:

Tegin just, olen 30. Maksis 1200 eurot tartu kõrvakliinikus, erkas clinicas oleks olnud 2100, sama arst oleks teinud dr Priit Kasenõmm, väga hea ja tore arst. Olen rahul.

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Jäta laps rahule! Võib-olla talle meeldib nii. Mulle endale meeldivad peast eemele hoidvad kõrvad. Sellised inimesed on isikupärased.
Tüdruk saab vajadusel juuksed ette kasvatada.[/tsitaat]

Kui ikka on väga eemalehoidvad kõrvad ja suuremad ka veel, siis kui vähegi võimalik, tehke see op ära, laps ei pruugi seda kindlasti momendil soovida, aga koolis saab väga väga raske olema. Tean millest räägin, olen seda omal nahal tundnud kõik 11 kooliaastat ja usu see on väga väga raske ja jätab suure armi hinge. Kui sa juba nüüd 5 kuusel lapsel ütled, et on eemale hoidvad siis suuremaks saades on seda veel rohkem näha, minu lapsel oli sündides väga ok kõik, aga aastatega läks ikka järjest “koledamaks” (minu arust), aga tema on poiss ja väga kõrge egoga, teda see ei häiri. Kuna sinul on tüdruk siis kindlasti op. Ja veel need juuste vahelt välja turritavad kõrvad on veel koledamad ja ebameeldivamad kandjale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 18:04; 26.12 11:00;
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Ilu ja tervis peast eemal hoidvad kõrvad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.