Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Peast rase

Postitas:

Tuli tuju kirjutada ja jagada.

Mäletan, kuidas nooremana arvasin, et rasestuda võib oi kui lihtsalt. Sai mõned korrad võetud SOS pille ja igati kaitstud end. Siis sain mehele ja 10 aastat beebipille. Ja nüüd, kui tahad rasestuda, siis ei miskit. Jahid ja ravid, aga tulemust ei kuskil.

Varasemalt natuke sai naerdud seda, kuidas inimesed foorumites kogunevad ja peast rasedaks lähevad – nüüd olen üks neist/teist. Aga vahva on – targemaks saada ja samas ka jagada.

Hetkel istun diivanil – OVga tegutsemine toimus täpselt nädal tagasi. Täna kõhus torgib, põsed õhetavad, väike palavik, nibud katsudes valutavad. Olen 99% kindel, et see on \”peast rasedus\”. Ent siiski – loen ja guugeldan siin igasugu \”pesastumine\”, \”esimesed tunnused\” jne.

Oeh, see ootamine on ikka raske. Ja ütle endale, mis tahad – ikka mõtled rasestumisele enamuse ajast.

Aitäh kuulamast ja ilusat pühapäeva jätku kallid kaasüritajad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 16:28; 11.03 17:29; 12.03 08:18; 12.03 10:49; 16.03 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teiste üle on alati nii hea ja lihtne naerda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku jah – raske on mõista, kerge on hukka mõista. Tegelikult on siin ju kõik väga toredad ja enamasti samade muredega väikestviisi sõpruskond 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 16:28; 11.03 17:29; 12.03 08:18; 12.03 10:49; 16.03 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenutad mind ennast 🙂 Beebipillid- oi kui \”mugavad\”… Keeravad hormonaalse tasakaalu uppi ja saadavad päevast päeva kehale sõnumi \”me ei soovi last\”. Kõlab kulunult, aga siiski- lase vabaks 🙂 Armatsege ja armastage igal ajal, nii vaimselt kui füüsiliselt oma mehega ov teste tegemata ja näpuga järge ajamata. Kindlasti õnnestub! Ja tänulik ole selle eest, et saad aru, kui suur ime on uue elu algus ja ei võta seda ehk liiga kergelt ja möödaminnes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 17:30; 11.03 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse, sa ei ole ainukene. Mina olen triipe püüdnud üle poole aasta. Algus kuudel olin kogu aeg \”peast rase\”, aina guugeldasin (seda teen muidugi senini) ja otsisin kõiksugu märke.
Nüüd kui kuid ja kuid üritanud, siis tuleb teine staadium, otsid märke, et mis mul küll viga on, et ei rasestu. Otsid, endale nö haigusi külge. Kohati mõtlen, et ei loe perekooli ja lasen lihtsalt olla, kuid teadagi ei ole see nii lihtne :))
Loodan ja lohutan end sellega, et kui ma last nii väga soovin, siis ta tuleb kah !! :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenutad mind ennast 🙂 Beebipillid- oi kui \”mugavad\”… Keeravad hormonaalse tasakaalu uppi ja saadavad päevast päeva kehale sõnumi \”me ei soovi last\”. Kõlab kulunult, aga siiski- lase vabaks 🙂 Armatsege ja armastage igal ajal, nii vaimselt kui füüsiliselt oma mehega ov teste tegemata ja näpuga järge ajamata. Kindlasti õnnestub! Ja tänulik ole selle eest, et saad aru, kui suur ime on uue elu algus ja ei võta seda ehk liiga kergelt ja möödaminnes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 17:30; 11.03 17:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kas muidu teemaalgataja sümptomid ju võivad viidata ka raseduse varasele algusele?

asi selles, et mul sama. just õhtuti. kuid OV pidi tulema paremast munasarjast, aga nüüd ca 1,5 ndl hiljem torgib vasak. päevad peaksid algama ca 5 päeva pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 16:28; 11.03 17:29; 12.03 08:18; 12.03 10:49; 16.03 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kirjeldad väga ilusti peaaegu kõiki last soovivaid naisi 🙂
Jah, nooruse esimese poole naised muretsevad soovimatu raseduse pärast, siis edasi osad juba soovimatu rasestumatuse pärast, ei ole kerge see värk.
Ja ootame siis ka testitulemst, kas olid peast või ka kehast rase. Tavaliselt siis kui käega lööd ja kõiki tunnuseid ignoreerid (võ neid polegi), siis võib asi hoopis õige olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testi teen ca nädala pärast, aga kindlasti annan tagasisidet. Siin paljud teemad on sellised, kus inimestel küsimused-kahtlused, aga lõpus siiski jääb teadamata, mis siis sai. Nii tahaks teada alati, kas kahtlustel oli alust, mis edasi sai jne 🙂

Ilmselt, kes pole minusgused arad Käod ja oma nime alt kommenteerivad, neid saab jälgida.

Ps – hea on veel see ka, et siin inimesed elavad kaasa ja tunnevad huvi. Reaalses elus ju reeglina kellelegi ennem 3 kuu täitumist ei räägi, veelvähem pidevast ravist-üritamisest. No võib rääkida, aga ma kuidagi ebausklik. Netis anonüümsena see ebausk justkui ei kehtiks :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 16:28; 11.03 17:29; 12.03 08:18; 12.03 10:49; 16.03 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ükski koht, kus saab selle teema üle (sund)mõtiskleda 🙂 reaalelus ei viitsi keegi nii pikalt ja pidevalt selle teema üle jahuda, kui tihti naistel selle üle mõtted keerlevad, mees ei kannata ka pidevalt seda kuulata.
Hoian pöialt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin täna hommikul siis After 10 testi ja nagu arvata oli – test negatiivne. Päevad ilmselt hakkavad homme (tänud Duphile täpselt teada rutiin).

Kuid siiski – millest siis palavik/kergelt torkiv kõht/valusad rinnanibud? Nüüdseks nädalake nii. Võibolla lihtsalt kogu see protseduur (ravid, süstid) pani mingid rasedushormoonid käima?

Egas muud midagi, ülejärgmine nädal järgmine katse 🙂

Ps – kui kunagi triibud saan, siis tulen Käo staatusest kah välja 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.03 16:28; 11.03 17:29; 12.03 08:18; 12.03 10:49; 16.03 11:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.