Esileht Ilu ja tervis Peatäide ravi, Paranit

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Peatäide ravi, Paranit

Postitas:

Kas kellelgi on kogemust peatäide ravimiga Paranit.
Leidsin lapsel täid ja apteeker soovitas seda ravimit. Esmaspäeva õhtul hoidsin 15 min seda rohtu peas ja vahetasin ära ka kõik voodiriided, riided, kammid jne panin sügavkülma. Olin ühesõnaga max hoolas. Eile (kolmapäev) laps kurtis, et pea jälle sügeleb ja leidsin mõned elavad täid! Vaevalt kaks päeva oli ravist möödas! Kas siis see Paranit ei tapnudki kõiki ära? Või pigem tõi laps uued täid sõprade juurest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi ei tapnud. Mina kasutasin vaheldumisi nii Parniti kui mingit õlist ökomöksi, mis tingud ja täid pidi eemaldama, aga täikammiga kontrollides jäi ikka mõni ting kammi piide vahele. Nii siis kammisingi vist vähemalt nädala jooksul igal hommikul juuksed täikammiga salk-salgu haaval läbi kuni enam ühtki tingu kammi piide vahele ei jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski täirohi ei anna mingitki resistentsust.
Seetõttu tuleb koos täide raviga tegelda ka nakkuskolde väljaselgitamise ja selle välistamisega.
Kui ka oma laps saab täidest vabaks, kuid ta sõbrad teevad täitõrjet mingitel muudel aegadel, siis säilib pidev vastastikkune nakatumine.
Seega – tuleb suhelda lapse sõprade vanematega ja täitõrje sünkroniseerida.
Sellisel moel saab täidest lahti üsna kergesti!
Edu!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

nii need täid levivadki kui ainult apteegikraamile loodetakse. Aitab ainult järjepidev salkhaaval pea läbiotsimine ja tingude eemaldamine, vähemalt paari nädala jooksul. aga sellega ei viitsita tegeleda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt ja kohe aitab ainult kiilaksajamine. Kõik varustus tuleb ka siis läbitöödelda.
Ükski rohi ei tapa kohe kõiki täisid ja tingud tuleb alati kõik peast eemaldada kammides ja noppides. Neile tingudele see rohi tegelikult praktiliselt ei mõju.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust NYDA on efektiivsem. Mina olen selle lapsele pähe pannud ja terve öö lasknud olla, siis täikammiga ära kamminud ja pea puhtaks pesnud. Aitas küll juba esimesel korral. Mina küll olen siis tingusid ka veel iga päev ära nokkinud, sest isegi kui nad on surnud, on mul vastik tunne, et lapsel on sellised asjad peas. Tavaliselt kolmandaks päevaks ei leia enam ühtki, esimese korraga mõni võib jääda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 21:20; 12.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt ja kohe aitab ainult kiilaksajamine. Kõik varustus tuleb ka siis läbitöödelda.

Ükski rohi ei tapa kohe kõiki täisid ja tingud tuleb alati kõik peast eemaldada kammides ja noppides. Neile tingudele see rohi tegelikult praktiliselt ei mõju.

teine suht kindel variant on juuksed ära blondeerida – see keemia tapab ka täid maha

kolmas- tärpentiin pähe, nagu meie vanavanaemadel lapsepõlves tehti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasime apteegi rohtu 2x, lasin rohul mõjuda, täid ikka kõndisid ringi.
Lisaks kammimisele “kärsatasin” lapse juukseid sirgendajaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasime apteegi rohtu 2x, lasin rohul mõjuda, täid ikka kõndisid ringi.

Lisaks kammimisele “kärsatasin” lapse juukseid sirgendajaga.

Kodus tuleb teha suurpuhastus. Mina pesin 60 kraadiga kõik voodiriided, triikisin ka igaks juhuks veel üle. Vahetasin kaks nädalat väga tihti padjapüüre, kui ei vahetanud, siis triikisin. Kõik mütsid, tavariided, sallid, isegi laste joped pesin ära (õnneks ei olnud mingid hüpersuper-veekindlad spordijoped). Panin osa üleriideid üldse vaakumkottidesse ja jätsin ainult need pestud üleriided. Selles mõttes on suvel lihtsam, sest on vähem kasutuselolevaid riideid. Pehmed mänguasjad käisid pesus või sügavkülmas, samuti pesin ära diivanikatted. Diivanipadjad tegin iga päev tolmuimejaga üle.

Lasteaeda tuleb ka kindlasti teatada, et nad teataksid teistele ja vahetaksid voodiriided.

Pärast šampoonitamist kammisin täikammiga iga päev 2 x üle (hommik ja õhtu), tüdrukul sirgendasin ka. Kusjuures, ma ei tea, kas ma ei osanud õigesti vaadata, kuid ma ei märganud allesjäänud tinge.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 10:59; 11.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas lugeda…ma pesen voodipesu alati 60 kraadiga ja triigin, aga mul pole ka siiani täisid olnud…

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas lugeda…ma pesen voodipesu alati 60 kraadiga ja triigin, aga mul pole ka siiani täisid olnud…

Tubli! Nalja ikka vaja!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 10:59; 11.08 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitas ainult elektrooniline täikamm. Möksidega tulid tagasi, raisatud raha. Loomulikult lisaks kuumaga pesu pesemimine (ka mütsid ja sallid ja kapuutsidega joped läksid pessu), diivanipatjade pesemine, diivani puhastus jne. Lisaks kammisime 10+ korda päevas juukseid täikammiga (mul endal olid ka täid ja juuksed läksid kammimise tõttu täitsa hõredaks ja niruks, aga ei suutnud teisiti, iga hetk kammisin). Meil läks 1,5 kuud enne kui pead puhtaks said… Laps sai täid koolist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tingud tapab äädikalahusega juuste loputamine.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil aitas ainult elektrooniline täikamm. Möksidega tulid tagasi, raisatud raha. Loomulikult lisaks kuumaga pesu pesemimine (ka mütsid ja sallid ja kapuutsidega joped läksid pessu), diivanipatjade pesemine, diivani puhastus jne. Lisaks kammisime 10+ korda päevas juukseid täikammiga (mul endal olid ka täid ja juuksed läksid kammimise tõttu täitsa hõredaks ja niruks, aga ei suutnud teisiti, iga hetk kammisin). Meil läks 1,5 kuud enne kui pead puhtaks said… Laps sai täid koolist.

Möksidega saab ikka ühe korraga lahti, kui korralikult teha. Ma ei kujutaks ette, et 1,5 kuud sellise asjaga maadleks.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 21:20; 12.08 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SoCozy ravišampoon ravib peatäidest 10 minutiga ja peseb samal ajal juukseid – https://iherb.com/c/lice-prevention

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii need täid levivadki kui ainult apteegikraamile loodetakse. Aitab ainult järjepidev salkhaaval pea läbiotsimine ja tingude eemaldamine, vähemalt paari nädala jooksul. aga sellega ei viitsita tegeleda.

Ma ei ole kunagi seda teinud ja alati olen nydat kasutades esimese korraga täidest lahti saanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Peatäide ravi, Paranit