Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peavalu raseduse alguses.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Peavalu raseduse alguses.

Postitas:

Kuidas olete jagu saanud peavalust? Mida tohib võtta ja mida mitte? Mul päris tihti valutab, kuid puhates läheb ise üle, nüüd on eile lõunast saadik valutanud, ka öösel valutas, ei jaksa kannatada enam. Kas on häid nippe?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 16:42; 01.02 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka alguses valutas ja võtta tohib ainult Paracetamoli. Seda ka ainult iga 6 tunni tagant. Valu pole mõttet kannatada ja soovitatakse pigem ikka võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul aitab kaela massaaž.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paracetamol, kohvi, värske õhk, füüsiline aktiivsus (nt tööl tee vahepeal paus ja kõnni treppidest).

Peavalud on tihti vererõhu kõikumisest. Mina pidin terve esimese rasduese alustama päeva kohviga, muidu oli peavalu platsis ja siis ei aidanud enam ükski ravim või kõndimine. Ainus mis aitas, oligi hommikukohvi – see ennetas peavalu, mitte ei tegelenud enam tagajärjega . Eks sina pead leidma oma nipi. Võibolla hoopis hoiad söömisega tagasi kates kaalutõusu ja pea valutab tühjast kõhust/madalast veresuhkrust – lihtsalt huupi pakun, ei pruugi nii olla, aga lihtsalt pakun ühe võimaluse, millele mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Kohvi joon iga päev, söön korralikult, värskes õhus jalutan ka ja tööpäevad kestavad ainult kella kaheni 🙂 Aga eile aitas massaaz piparmündiõliga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.01 16:42; 01.02 13:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid alguses aeg-ajalt tugevad peavalud. Teadsin, et paratsetamooli võib võtta, aga miskipärast alati keeldusin sellest. Aitas pikali olemine ja rohke vee joomine, mõnikord ka jõin kohvi. Süüdlaseks pean enda puhul madalat vererõhku ja siis tõesti vesi ja kohv aitab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki vähendasid kohvi kogust järsult, siis võivad ka peavalud tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on meeletud migreenihood, lausa 2-3 päeva järjest. Ämmakas soovitas ka kohvi juua esimese asjana, aga see ei aita. Lubas võtta lisaks paracetamolile, mis mulle mingit mõju ei avalda, ka ibukat ning äärmise vajaduse puhul tugevat valuvaigistit ketoprofeen. Viimane on ainus, mis mulle reaalselt mõjub ja olen seda 2 korda võtnud, sest järgmine asi oleks olnud kiirabi kutsumine, kuid nad ilmselt ka rasedale selliseid valuvaigisteid tilgutada ei saa nagu tavapatsiendile (ka seda on mulle kunagi tehtud).
Järgmisel nädalal lähen ämmaka suunamisel sisehaiguste arsti ja tema kaudu neuroloogi juurde, sest need peavalud on hingematvad. Rasedust 16+ ning ikka iga nädal 1-3 päeva olen täiesti audis ja teovõimetu peavaludest.. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peavalu raseduse alguses.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.