Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peavalust lahti?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Peavalust lahti?

Postitas:

Andke palun nõu, kuidas vabaneda igapäevasest peavalust, sellisest tuikamisest. mis ilmselt on tingitud unetutest hommkutest, lihtsalt uni kaob u 6 ajal, ja siis keerutan end voodis mitu tundi, ja siis selline plähmakas olla terve päeva. Olen proovinud külmakotiga rahustada pead, Carmolise õliseguga oimukohti masseerinud, olnud pikali, jalad kõrgemal, kuid miski ei suuda seisundit parandada. Ootan siiraid nõuandeid, mida olete ise proovinud ja töötavad. Rasedana lihtsalt ei julge tavaravimeid süüa. Ette tänades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 14:17; 16.02 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohvi ei aita?
Ise võitlen ka pidevalt peavaludega. Mulle tavaliselt kohvi aidanud või siis värske õhk ja liigutamine. Soovitaks vietnami salvi ka aga nagu kuskilt lugesin siis rasedatele ei soovitata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Carmolise eeterlike õlide segu meenutab väga vietnami salvi, seega midagi sarnast olemas. Aga kohvi väga ei soovitata ju juua…. muidu enne triipe jõin usinalt, ikka iga päev – kas äkki see on hoopis põhjus, et kohvist loobumine? Värskes õhus liigun iga päev, see omaette eesmärk juba 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

yhe tassi kohvi piimaga ikka voib juua, ei juhtu mitte midagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võta üks paracetamol, seda võib võtta…palju hullem on ju kui sa kannatad valu käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli migreen, 2 päeva-ööd valutas ja kolmandal päeval oksendasin. Ootan ka lahendusi 🙂
Õnneks migeen 4 kuu jooksul ainult 1 x, muidu oli igal kuul.
kuid õrn peavalu 2 x nädalas, aga vist kõrge vererõhu pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohv on raseduse ajal lubatud, 1-2 tassi päevas on normaalne. Paljudel rasedatel läheb vererõhk madalaks ja see toob kaasa peavalu.

Peavalusid põhjustavad raseduse alguses ka järsult suurenenud hormoonid. Olen ka ise neid rõõme 2x tunda saanud, kahjuks ei olegi suurt muud teha. Mind leevendas veidigi külmakott/ niiske külm lapp pea peal, ja mõnikord sai ka paracetamoli võetud, kui ikka \”tahan ära surra\” tunne peale tuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks hetk läheb üle. Ongi selline migreen. Mina kasutasin paracetamoli (sest kohvi ei suutnud juua).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peavalu ja selline natuke pohmaka laadne tunne võib tekkida ka veepuudusest. Minu peavalud tekivad just siis kui pole eelmisel päeval piisavalt vedeliku tarbinud( rasedal on ju vedeliku vajadus suurenenud, kuna verd tekib pidevalt juurde) seega proovi ka ehk rohkelt vedeliku tarbida ja vaata kuidas mõjub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Migreeni vastu aitab Maxalt, retseptiravim küll aga väga tõhus ja tõesti imeravim mulle kes olen migreeni käes aastaid kannatanud ja nüüd rasedusega on see eriti välja löönud. Viie minutiga tõmbab pea selgeks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa juhuslikult rasedavitamiine ei tarvita , foolhapet nt ? Minul tekitasid need kohutavaid peavalusid . Esimese rasedusega ei tulnud selle pealegi, et vitamiinidest võiks see olla ja muudkui sõin neid ja kannatasin. Teise rasedusega hakkasin ka vitamiine võtma ja sama asi, aga siis keegi soovitas vitamiinid ära jätta ja tõepoolest, peavalud olid nagu pühitud 🙂 Aga muidu sõin peavaludega Ibuprofeni , sest paracetamol lihtsalt ei aidanud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Jah võtan foolhapet, aga peavalud algasid juba enne selle võtmist, ise kahtlustan et vb ka pingest, sest hetkel sada muud toimetuleku probleemi aktuaalsed. Hetkel naudin kohvi, loodan et äkki aitab. Vedelikke joon oma arust ikka piisavalt. No vaatame kas läheb paremaks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohv viib vedelikku kehast välja usinalt. seega suureneb vedelikuvajadus veelgi.
kohv aitab juhul, kui peavalu on tingitud madalast vererõhust. mõnel muul juhul võib aga hoopis hullemaks teha.
joo korralikult, söö korralikult, puhka võimalusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme lasen vererõhku mõõta tuttaval, siis saan teada, kas see võib olla põhjus, sest täna oli isegi päris OK tööl olla… vist hommikune kohvi ikka aitas, aga ei saa kindel olla veel, niiet – annan siis teada 😛
Teemaalgataja peavaludega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 14:17; 16.02 21:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peavalust lahti?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.