Esileht Ilu ja tervis Pediküür – soovitage tegijaid

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Pediküür – soovitage tegijaid

Postitas:

Tahaksin ka ilusaid jalgu saada, olen juba 30-aastane ja pole mitte kunagi pediküüris käinud.
Mingi hirm on ka, pean oma varbaid väga koledaks ja osadel väiksematel varvastel on mul hästi väikesed küüned, aga äkki ikka natuke lakkida annab neid..

Soovitage palun head ja sõbralkku pediküüritegijat 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 14:42; 09.06 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tahaksin ka ilusaid jalgu saada, olen juba 30-aastane ja pole mitte kunagi pediküüris käinud.
Mingi hirm on ka, pean oma varbaid väga koledaks ja osadel väiksematel varvastel on mul hästi väikesed küüned, aga äkki ikka natuke lakkida annab neid..

Soovitage palun head ja sõbralkku pediküüritegijat :)[/tsitaat]

Soovitaks ennast, aga ma hetkel ei tööta kusagil ja elan Tallinnast kaugel. Muidu teeks hea meelega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 19:06; 25.06 18:52; 04.08 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära üldse muretse- pediküürija silm on mida iganes näinud, koledaks ta su jalgu kindlasti ei pea. Suurim viga mis enne pediküüri (ja ka maniküüri) tehakse ongi see, et arvatakse oi kui jubedad jalad ja kodus üritatakse ise neid \”ilusamaks\” teha.
Kui soovid võid minu juurde tulla, olen Tallinna kesklinnas ja klassikaline pediküür maksab 17¤, ajakulu umbes 1,5h. Rohkem infot leiad http://siilipea.weebly.com, seal saad ka mugavalt online broneerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piia Frida ilusalongist, parim kosmeetik kes mul on kahekümne aasta jooksul on olnud ja teeb väga korralikult pediküüri. Ma trambin mööda muru ja jalad on tõesti väga koledad, kuid pediküüri lähen ikkagi. Kui ma viimane kord nagu piinliku nägu tegin, siis Piia ütles, et \”tavalised suvised jalad ju\”.
Ta on üldse väga tore ja meeldiv inimene, mingit ebamugavust ei ole vaja tunda.
Ta töötab ka Stockmannis kui Fridasse ei ole aega, soovitan teda kindlasti, olen kolm aastat ta juures käinud ja enam ma elus kosmeetikut ei vaheta, parim on leitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siilipea sait ei toimi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soojalt soovitan http://www.erlemax.eu/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur aitäh kõikidele vastajatele, sain julgust juurde ja proovisin ühte kohta juba aja broneerida, aga kahjuks neil polnud vabu aegu lähitulevikus.
Siilipea, aitäh sulle ka, kui kodule lähemal head kohta ei leia, siis tulen kesklinna sinu juurde 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 14:42; 09.06 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa elad?
Mul õde teeb Viimsis..väga sõbralik inimene 🙂
Ja ära enne pediküüri lõika küüsi 🙂 Ma kunagi lõikasin ja tegelikult nad just ei taha, et lõikaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure, mis teemaalgatajal. Lisaks on probleem ühe küünega, mis ei taha kuidagi normaalselt kasvada kuna sai paar aastat tagasi põrutada. Nüüd on tekkinud selline ebakindlus pediküüri tegija ees….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Soovitaks ennast, aga ma hetkel ei tööta kusagil ja elan Tallinnast kaugel. Muidu teeks hea meelega.[/tsitaat]

Kus kandis asud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus kandis asud?[/tsitaat]

Pärnus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 19:06; 25.06 18:52; 04.08 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka üle 30 ja pole elus pediküüris käinud. Ma isegi ei tea täpselt, mida nad seal teevad. Kas tallaalused tehakse ka korda? Küüned lõigatakse ja värvitakse, sellest ma saan aru. Kas poodide juures ja kaubanduskeskustes olevatesse salongidesse peab ka aja kirja panema? Ma ise pole isegi võõras kohas juuksuris käinud. Mul sugulane juuksur. Samas mees käib lastega juuksuris nii, et astub sisse suvalisel ajal ja laseb juukseid lõigata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 14:37; 10.07 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh.. Ma ka kardan oma jalgu näidata, aga ilmselt on nad tõepoolest kõike näinud. Sain julgust juurde – aitäh. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dasdassd

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pärnus[/tsitaat]

Kahju, et nii kaugel! Otsin omale uut pediküüri tegijat. Eelmine läks teisele tööle ja nüüd katsetan juba kaua, aga sama head pole leidnud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu endine trennikaaslane teeb pediküüri ja on näinud arvatavasti igasuguseid jalgu:) Teeb küüned ja tallad hästi korda, kui vaja, lakib ka, aga ütleb alati, mis probleemid võivad küünega olla jne. Tema meiliadre on annike777/ät/outlook.com. Ja Mustamäel teeb, aga enne aeg kirja panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tahaksin ka ilusaid jalgu saada, olen juba 30-aastane ja pole mitte kunagi pediküüris käinud.
Mingi hirm on ka, pean oma varbaid väga koledaks ja osadel väiksematel varvastel on mul hästi väikesed küüned, aga äkki ikka natuke lakkida annab neid..

Soovitage palun head ja sõbralkku pediküüritegijat :)[/tsitaat]
Soovitan raha kokku hoida ja talitada selliselt – hea kannaviiliga eelteostus, seejärel soojas seebivees leotamine, harjamine ja pimskiviga hõõrumine, seejärel jalgade kreemitamine, seejärel pehmenenud küünte lõikamine, viilimine, kujundamine, uuesti kreemitamine ning seejärel lakkimine.
Pole kunagi pediküüris käinud ning sõltumata aastajast on jalad hooldatud. Julgen alati varbaid näidata.
Teen korrapäraselt jalahooldust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karta kindlasti ei tasu, pediküür on ilmselt igasuguseid ilmaimesid näinud. Kuskil just oli juttu ka, et Eestlased enne pediküüri juurde minemist teevad kodus endale ise pediküüri 😀
Mina pole ka kunagi pediküüris käinud, kardan lihtsalt koledal kombel kõdi, teen kodus ise. Väga hästi tuleb välja ja jalad pärast ilusad, raketiteadus pole. Meeldib ise nokitseda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Soovitan raha kokku hoida ja talitada selliselt – hea kannaviiliga eelteostus, seejärel soojas seebivees leotamine, harjamine ja pimskiviga hõõrumine, seejärel jalgade kreemitamine, seejärel pehmenenud küünte lõikamine, viilimine, kujundamine, uuesti kreemitamine ning seejärel lakkimine.
Pole kunagi pediküüris käinud ning sõltumata aastajast on jalad hooldatud. Julgen alati varbaid näidata.
Teen korrapäraselt jalahooldust.[/tsitaat]

Näiteks mina käiksin esimene kord ikkagi kosmeetiku juures ära. Näeks, mis imet ta mu jalgadega teeb, kuidas varbaküüsi kujundab jne. Ma üritasin ka taldasid viilida, proovisin seda äädikavees hoidmist ja mida iganes. No ei saa kõike sealt talla alt kätte. Mul üks paksend ka päka all. Konnasilm nagu ka pole, aga mõnikord teeb lausa haiget. Seda paksendit mina küll kuidagi ära ei saa.
Samuti ei oska ma küüsi õigesti lõigata. No ei ole nii ilus tulemus kui neil, kes just äsja pediküürist tulnud.
Aga edaspidi tõesti hooldaks jalgu kodus ise. Mulle ka meeldib enda kallal nokitseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.06 14:37; 10.07 16:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lõikas kannanaha nii õhukeseks, et pärast oli mitu päeva valus kõndida. Nüüd teen ise, ei tohi pikka vahet jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina näiteks pediküüris talla alt ei lõika midagi- väga suur oht, et hiljem see koht on väga valulik. Samal põhjusel ei tohi väga palju raspeldada/lihvida. Koolis küll õpetati nii skalpelli kui lõikuriga töötama aga minu arvamus on, et jäägu see teema ravikabinettidesse ja ravipediküüri. Küll aga teen paksenenud küüned ilusaks, raspeldan/lihvin tallaaluse ja panen pehmendavat kreemi mis spetsiaalselt kõvale tallanahale mõeldud.
Jalad vajavad igapäevast hoolt- täiesti normaalne on vähemalt korra nädalas kodus ise kriitiliselt tallaalused ja kannad üle vaadata ja koorivat kreemi kasutada ning siis 4-8 nädala tagant (suvel tihedamini, talvel harvem) salongis pediküüris käia.
Jalgu pehmendab ka paljajalu murul käimine ning koorib rannaliival madalas vees jalutamine.
Tegelikult on enamus jalahädasid tulnud valesti valitud või vanadest jalanõudest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kus sa elad?
Mul õde teeb Viimsis..väga sõbralik inimene 🙂
Ja ära enne pediküüri lõika küüsi 🙂 Ma kunagi lõikasin ja tegelikult nad just ei taha, et lõikaks :)[/tsitaat]
Kas ta teeb kodus, või kusagile salongis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina just käisin pediküüris ja ei jäänud üldse rahule. Kuna pole varem käinud, siis võib-olla olid ootused liiga suured, arvasin, et jalad saab seal väga ilusaks. Nimelt probleemiks on kannalõhed, mida ei ole palju, aga kole ju siiski vaadata. Pediküüris (32.-) kõigepealt leotati jalad meresoolavees ca 5 minutit. Mina siis häbiga tunnistasin juba ette, et kannad on koledad. Pediküürija siis vaatas neid ja ütles, et see pole midagi hullu siin ja soovitas plätad minema visata, et muidu lähevadki kannad koledaks. Võttis siis kannaviili ja tegi sellega kandu ning päkaalauseid, kuid mitte väga kaua. Seejärel tegi küünenahad korda ja viilis küüned. Siis kooriv kreem, kreemitamine ja küünte lakkimine. Peale kõike olid jalad aga täpselt sellised nagu pediküüri minnes, ainult, et küüned olid nüüd värvitud. Olin ikka päris kurb, sest sai pikalt hoogu võetud minekuks.

Kas peale pediküüri peaks olema vahe silmaga märgatav? Kuidas teiste kogemused on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina just käisin pediküüris ja ei jäänud üldse rahule. Kuna pole varem käinud, siis võib-olla olid ootused liiga suured, arvasin, et jalad saab seal väga ilusaks. Nimelt probleemiks on kannalõhed, mida ei ole palju, aga kole ju siiski vaadata. Pediküüris (32.-) kõigepealt leotati jalad meresoolavees ca 5 minutit. Mina siis häbiga tunnistasin juba ette, et kannad on koledad. Pediküürija siis vaatas neid ja ütles, et see pole midagi hullu siin ja soovitas plätad minema visata, et muidu lähevadki kannad koledaks. Võttis siis kannaviili ja tegi sellega kandu ning päkaalauseid, kuid mitte väga kaua. Seejärel tegi küünenahad korda ja viilis küüned. Siis kooriv kreem, kreemitamine ja küünte lakkimine. Peale kõike olid jalad aga täpselt sellised nagu pediküüri minnes, ainult, et küüned olid nüüd värvitud. Olin ikka päris kurb, sest sai pikalt hoogu võetud minekuks.

Kas peale pediküüri peaks olema vahe silmaga märgatav? Kuidas teiste kogemused on?[/tsitaat]

Kui kannad ikka väga korrast ära, siis ühe korraga ei saagi korda. Või siis teataks sellest juba aega pannes ette ja broneerikski tunni asemel 1,5 tundi. Siis on aega kandadega tegeleda. Aga siis pead muidugi arvestama ka suurema rahaga. Tavaliselt on pediküüridel just suvel ajad nii tihedalt pandud, kuna soovijaid meeletult, et jõtaksegi ära teha vaid elementaarne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 19:06; 25.06 18:52; 04.08 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannalõhed on sellised asjad, millega tuleb kodus ise igal õhtul tegeleda, ühe korraga ei saagi neid korda. Suvel peaks igaüks kord nädalas ise jalgu vannitama, kandu lihvima, koorima jne. Iga päev tuleks aga kannad korralikult nt ööks sisse kreemitada, siis ei ole mingeid lõhesid. Alessandrol on selleks head spets tooted. Hea muidugi kui ei kanna iga päev samu jalatseid – siis ei teki ka nahapaksendid nii lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Pediküür – soovitage tegijaid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.