Esileht Kodunurk Peedi röstimine ahjus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Peedi röstimine ahjus

Postitas:

No ma ei tea, juba tund aega ahjus ja ikka pole pehme? Kas oleks fooliumisse pidanud mässima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 17:52; 11.10 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma usun küll, et fooliumisse mässimine oleks aidanud veidi kiirendada protsessi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve peedi panid lihtsalt lahtiselt ahju?
Seda ma pole kunagi proovinud. Kui küpsetan tervelt, siis keeran väiksemad peedid maitsetaimedega koos fooliumisse, lähevad ahju, kuniks nt lihapraad küpseb.
Viiludena ahjupannil kulub 1+ kg peale ca 45 minutit. Vahepeal segan, lõpus lasen 6-7 minutit grilli all.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 01:46; 11.10 11:45; 11.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oleks fooliumisse pidanud mässima?

Jah, loomulikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fooliumis ju hakkab hauduma/ keema? Mina ei kasuta kunagi fooliumit küpsetsmuse AJAL. Ikka pärast küpsetamist liha ümber ja/ või “kaanena” mingi vormi peal. Need kuulsad võitükkudega kalad ja “krõbedad” praed fooliumis…. Kuidas te siis teete, et see keedutoode ei tuleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta küpseb ikkagi omas mahlas, mitte ei kee vees. Saab kiiremini ja ei kuiva ära. Lihal tõmban pärast foolimi ära ja lasen 10-15 minutit grilli all.
Muidugi ei pea kõike foolimiga katma, nt tükeldatud, õli ja maitseainetega juurikad küpsevad niisama ka ära. Aga tervet peeti võid küpsetama jäädagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 01:46; 11.10 11:45; 11.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta küpseb ikkagi omas mahlas, mitte ei kee vees. Saab kiiremini ja ei kuiva ära. Lihal tõmban pärast foolimi ära ja lasen 10-15 minutit grilli all.
Muidugi ei pea kõike foolimiga katma, nt tükeldatud, õli ja maitseainetega juurikad küpsevad niisama ka ära. Aga tervet peeti võid küpsetama jäädagi.

Mis ta siis on, kas terve peet fooliumis küpseb ära või ei? Või peab tükeldama ja siis fooliumisse või võib ka lahtiselt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 17:52; 11.10 12:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina panen terve peedi fooliumisse ja küpseb ära küll. Ahjus on lihaga sama aja, ehk et üle 2 h.
Kui tahan röstitud peedikange, siis segan tükeldatud peedi vähese õli ja maitseainetega ja küpsetan lahtiselt ahjuplaadil, vahepeal keeran ringi. Kulub umbes 45 minutit.
Tavaliselt panen poolele plaadile peedi ja teisele poolele kaalikakangid, küpsevad sama aja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 01:46; 11.10 11:45; 11.10 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule õpetas kunagi ammu vanaema, et selleks, et (terve) peedi muidu väga pikka keetmis- või küpsetamisaega lühendada, tuleb peedi sisse küpsemise ajaks torgata raudnael. See aitab kuumust peedi sisse juhtida ja küpsemine toimub palju-palju kiiremini.
Töötab väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja mina ostan üldes poest keedupeeti, mõtetu ajaraisk ja elektrikulu, kui puupliit või ahju teine asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Peedi röstimine ahjus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.