Esileht Kodunurk õhtusöök

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: õhtusöök

Postitas:

Tere. Küsin nõu, mis naisele õhtaks valmistads. Eila läks nässu. Tõin poest paki veini. Tegin õhtul nostalgia mõttes vorstikastet. Kui noa pakki lõin ja viiner käes, sain aru, et r**** libedaks läind. Aega ka enam polnud ja tegin vorstidele kiire pesu, pann tulele ja lasin kooriku peale ehk petab ära. Asi valmis, kõrvetasin mõned kartulid juurde. Salat ka valmis. Vahetasin triibulised trussikud ära ja jäin moori ootama. Naine tuli algus vaatas kummalise näoga toitu lõpuks rääkisin nõusse. Salatisse sai liiga palju äädikat. Vahepeal viisin salaja voodi juurde paar teeküünal põlema. Kui nõud pestud, karjus moor et kärsahais tuleb. Küünal oli tekiserva augu põletand. Tulekahju kõrvaldatud, asusime veini kallale. Peale esimest pokaali tundsime, et misagi on valesti. Naisel tõmbas mao peeneks ja põhja alt veidi hiljem ka mul.

+4
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Osta pudeliga veini, on viisakam.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Küsin nõu, mis naisele õhtaks valmistads.

Sinusugune käpard – mitte midagi.
Osta valmistoitu pigem. Sa ilmselt ei saa isegi pelmeenide keetmisega (puljongis) hakkama ja pärast nende kerge pruunistamisega. Nagunii keerad taas mingi sita kokku. Või paned ennast põlema.

Bolt, Wolt, Selveri kalkunigujašš + kartulipüree jne on sinu võimalikud valikud.

PS. Mis tööd sa üldse võimeline tegema oled, kui nii lödinäpp oled?

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostnud Ukraina viina, see on puhtam, me mehega võtame kahekesi ja mõlemad muudku roosad ja rõõsad, söökki ja küünlad ununevad kus seda ja teist

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bolt, Wolt, Selveri kalkunigujašš + kartulipüree jne on sinu võimalikud valikud.

+ led-küünlad

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Küsin nõu, mis naisele õhtaks valmistads.

Sinusugune käpard – mitte midagi.

Osta valmistoitu pigem. Sa ilmselt ei saa isegi pelmeenide keetmisega (puljongis) hakkama ja pärast nende kerge pruunistamisega. Nagunii keerad taas mingi sita kokku. Või paned ennast põlema.

Bolt, Wolt, Selveri kalkunigujašš + kartulipüree jne on sinu võimalikud valikud.

PS. Mis tööd sa üldse võimeline tegema oled, kui nii lödinäpp oled?

Wau…nii kuri.

 

Ma ütleks hoopis et super tubli mees. Kokkas, üritas romantikat teha jne. Enamik mehi ei viitsi üldse sellist jahmerdamist ettegi võtta.

Minu soovitused:

Tee enne õhtut kindlaks, mis toiduaineid sul vaja läheb ja kas need on kapis olemas/värsked.

Soovitan võtta retsept ette, et vältida fiaskosid.

Mis sul eriti hästi välja tuleb? Muna keetmine praadimine? Vali enda oskusi esiletõstev retsept või paku nt snäkke. Tervislikud snäkid oleks nt kurgi, paprika,porgandi kangid,minitomatid jne pluss dipikaste. Või veel parem- NOA hummus.

Kui pead ostma just pakiveini,kuna rahakott covid tõttu õhuke, siis villi sisu enne naise tulekut karahvini ümber. Kui karahvini pole, siis kasvõi klaasist morsikannu. Või tee booli. Retsepti leiad netist. Booli saad klaaskaussi teha. Näeb fäänsim välja.

Küünlaid järelvalveta jätta ei tohi. Kui tahad üllatusmomenti,siis kasuta nt ohutuid kaunistusi- õie kroonlehti saab puistata jne. Küünlad pane põlema siis kui koos juba tuppa lähete.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina soovitaks Salvesti makaronirooga purgis. Sa ei saa seda pekki keerata, kaan maha, 2 kahvlit sisse ja romantika missugune. Alkoholist Säästukange, müüakse Coopis. Küünlaid ei kasutaks, pane laualamp voodi alla põlema, ka romantiline efekt. Sa oled tubli mees, lase fantaasial rohkem lennata!

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 13:08; 21.04 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks hoopis et super tubli mees. Kokkas, üritas romantikat teha jne. Enamik mehi ei viitsi üldse sellist jahmerdamist ettegi võtta.

Sina ilmselt sulaks iga kokkava mehe kõrval ja wau’taks vaimustunult?
Mina ütlen, et kokkamine on täiesti jõukohane ning tavaline ka meeste puhul. TA pole ilmselt taolist asja enne kohanud.
Samaa labase suuvärgiga oss tehku või ööbikukeeli – need alla ei lähe.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ilmselt sulaks iga kokkava mehe kõrval ja wau’taks vaimustunult?

Arvata võib, et sulaks. ja oma päss ainult kraaksatab, et “kus mu söök on, vanaeit”

Ja tegelt kokkamine – see = lugemisoskus. Kui mehel puudub funktsionaalne lugemisoskus, siis ei hakka selline ka mitte kunagi kokkama.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi nii naljakat pole kaua lugeda saanud!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluvend! Oled proovinud veel naist üllatada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 13:08; 21.04 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No  keeda pasta, riivi kõvemat juustu, osta purk pestot.  Väike salat ka juurde piisab ja headest tomatitest.

Magustoiduks näiteks jäätis.

Põhiline et sa end liialt ära ei väsitaks, köök vaja ka ju veel korda seada.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka pastat. Kõrvale võid mistahes kastme lihtsalt osta. Ja karbi salatit võid ka osta, palju’s te ikka ära õgite. Jäätis on samuti hea mõte.

Ja makarone ära külma vette pane, lase vesi keema tõusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk õhtusöök