Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peenike naine ja kaksikud?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Peenike naine ja kaksikud?

Postitas:

Tere, sain täna teada, et ootan kaksikuid. 1 loode on 7 nädalat ja 5 päeva , teine loode 7 nädalat ja 4 päeva. Aga ma ise olen nii kleenuke. Terve elu peene kondiga ja sale ja väike. 161 ja 45 kg. Ma kardan, et ma ei kanna kaksikuid välja. Sain teada, et saab teha sellist protseduuri, et teise loote saab peatada, süstitakse mingit suhkrulahust. Sellel protseduuril on ka väike risk nagu igal protseduuril aga kaksikrasedus on ka suure riskiga rasedus. Palun aidake. Järgmine nädal uus uh, siis selgub, kas on mõlemad edasi kasvanud.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kindlasti katkesta ühte loodet, see võib endaga viia ka teise ja suure tõenäosusega kahetseksid sa seda elu lõpuni, kui üks beebi isegi jääks ellu ja ära sünniks, siis ma arvan, et sa ei suudaks endale kunagi andestada, et teise samasuguse pisikese otsustasid katkestada. Mu tuttav on ka pisike naine, kandis oma kaksikraseduse ilusti 34 nädalani, mil esile kutsuti, tüdrukud on nüüd juba 10 kuu vanused imearmsad lapsed. Õde samuti pisike mul ja sai ka kaksikud tüdrukud, kandis ka ilusti raseduse lõpuni ära, sünnitas õigel ajal ja tüdrukutega kõik korras ja tema endaga ka. Ja üks lähisugulane, kes jõi ja suitsetas oma raseduse ajal, ehk isegi mitte tervislik ja korralik inimene, aga samamoodi lisaks ikka väga lühike, 155cm ja väike naine, sai kaksikud poisid, kes sündisid veel imekombel peaaegu õigeagselt ja nn pealtnäha tervetena, ühtegi puuet ega muud ka ei avaldunud niiiet jah, need nüüd juba täiskasvanuks saanud ka äsja.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole sul häda midagi, ma olin kaksikutega ka 161 ja 54kg. No olin lõpuks pea sama pikk kui kõhuümbermõõt oli lai, mis siis 🙂 ühtegi rasedusarmi ei tulnud kõhule (tuli küll keisriarm, aga see oli erakorraline, oleks ise sünnitada tahtnud). Polnud iiveldust, polnud raske isegi lõpus mitte midagi hullu, lapsed sündisid esilekutsumisega 38+ ja aegsed, apgarid 9 , kõik korras, nüüd juba koolilapsed. Lihtsalt kehakaalu pärast ära küll põe. Rasedusega võtsin juurde 24 kg ja 4 kuud peale sünnitust olin algkaalus tagasi.
Ise ei võtaks kindlasti ette nii riskantset asja kui ühe loote eemaldamine vms. Ei kujutaks ette, et mul ühte neist lastest ei oleks.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:25; 20.03 11:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleks ju abort. Ja veel selline, mis ohustab sinu teist last. Eks pead ise otsustama, mis seisukoht sul abordi suhtes on. Kui arst ei ole sulle konkreetselt öelnud, et see on sulle eluohtlik, siis ma ei hakkaks küll ise sekkuma.

Kaksikud on ju suur õnn. Ju siis pidi sinul nii minema 🙂

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin enne kaksikrasedust 161 cm ja 48 kilo. Sünnitasin 39. nädalal ajalised 3-kilosed lapsed, ise sünnitasin loomulikul moel, mitte keisrilõikega. Ja see oli mu esimene rasedus ja esimene sünnitus, ka rasedus oli loomulikul teel tekkinud, mitte mingi stimulatsiooni või IVF-ga.
Sinu pikkus ja kaal ei loe midagi, kui muidu oled terve. Ära mitte mõtlegi mingile abordile, kasvata rahumeeles oma kõhukest ja ole rõõmus.
Pärast muidugi lähed kõhuplastikale…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära soovi niimoodi – soovidel on võime üsna kurvalt täide minna…
Aga kui kaksikrasedus püsima jääb, siis reaalselt on kaksikud veidi pisemad kui üks laps – nende sünnikaal on reeglina väiksem. Ja kaksikud kipuvad ka varem sündima. Kui ühe lapse puhul loetakse normaalseks raseduse pikkuseks 40 nädalat, siis kaksike puhul ainult 38 nädalat. Kaksikud sünnivad üsna sageli ka plaanilise keiserlõike abil.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu töökaaslane on kleenu ja pisike naine, sündisid kaksikud – poiss ja tüdruk. Ta oli nagu jalgadega joogapall lõpuks ning sündisid vist ka 37/38 nädalal, aga igati tublid ja terved lapsed. Üks mu sõbrannadest on kleenuke ja pisike vegan neiu – sünnitas terved kaksikud tüdrukud! Mitte kummalgi ei olnud probleemi sellega, et nad ise väikest kasvu ja kaalu on. Jah, beebid olid ka vastavalt palju väiksemad, aga igati tublid ja terved beebid tulid, mõlemal 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa peaksid aborti tegema ühele lapsele ja veel ohustama teist? Miks sinu kaal ja/või pikkus peaks takistama normaalset raseduse kulgu? Kui sa sööd ebapiisavalt ja ebatervislikult, pead lihtsalt toitumisharjumusi muutma. Kui sa sööd tervislikult ja piisavalt, siis ongi sul selline “raiskav” organism. Raseduse ajal peaksid sööma lihtsalt rohkem, rohkem ka kui teised rasedad, aga eks enesetunne ja ämmaemand/arst ses osas suunavad.

Tunnen üht naist, kes oli enne kaksikute ootele jäämist 44 kg ja seejuures umbes 168 cm pikk. Sai kenasti kaks tervet last. Pärast oli jälle sama peenike kui enne, isegi kõhust. Organismi eripära lihtsalt.
Tunnen ka teist naist, kes oli enne kaksikuid väga sale (oluliselt pikem ja ilmselt ka selle võrra raskem). Temagi sai probleemideta oma kaksikud kätte. Keisriga küll, kuigi põhjust ei tea (risti võibolla?), aga talle tehti see vaid pisut enne tähtaja saabumist ja lapsed olid mõlemad üle 3 kg.

Mina olen ka väikest kasvu, suht sama pikk, kuigi mitte nii sale. Olen sünnitanud ise kaks pea 4,5kg last ja ei saanud seejuures isegi mingeid rebendeid. Üks sünnitus oli lausa ülikerge, teine vist tavapärane (esilekutsumisega, seepärast mulle ebameeldivam).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See peab olema libateema! Pool maailma naistest: hindud ja ülejäänud asiaadid on samas pikkuses ja kaalus. Kui ema või lapsed sünnitusel surevad, siis arstiabi puudumise, mitte kasvu tõttu. Meil siin läänemaailmas on inimesed pikad ja ülekaalus, muus maailmas on selline kasv ja kaal tavaline.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikene kasv lisab pigem lihtsalt emale ebamugavust, omaenese organite jaoks jääb hiljem lihtsalt vähe ruumi, tekivad kergemini kõrvetised ja pissihädad, kui kõhuelanikud sirutavad end peaga makku ja jalgadega toetavad põie peale jne. Pikemal inimesel on ka keha pikkus suurem. Aga see pole mingi med näidustus ometi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:25; 20.03 11:59;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peenike naine ja kaksikud?