Esileht Ilu ja tervis Peenikesed

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 408 )

Teema: Peenikesed

Postitas:
Kägu

Aga ega see ei muuda midagi, kas sina seda vaatad ja märkad või mitte. Fakt jääb faktiks, et paksud nuumavad ennast kräpiga igal võimalusel. Ja siis laulavad oma nutulaule geenidest.

Ma nägin paar päeva tagasi poes kaht kõhna inimest, kes korraliku hunniku kräppi ostsid – krõpsud, saiakesed, valmis pista, magusad joogid. Järelikult fakt jääb faktiks – kõhnad nuumavad end kräpiga igal võimalusel.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pissi püksi, mis jutt. Ükspäev just rannas vaatasin, kuidas kaks hiigelnaist lasid hasmmastel käia. Mis siis rannapäevaks kaasa võetud oli? Suur kott barankasid, mitut sorti kartulikrõpse, küpsiseid… Ega oleks vist megavaev tõesti olnud see kõik ostmata ja sisse söömata jätta.

Suurem osa Perekooli mõistes pakse on nii 70-80 kg, mis ei tähenda üldse mingit erilist õgimist. Ka ei ole sellisel ülekaalul tervisele mingit kahjulikku mõju. Aga sinusugune saab vähemalt mõnitada ikka. Huvitav, ma käin rannas ja ei vahi pakse ega seda, mida keegi sööb. Mul on tõesti muud ka teha.

Eesti naiste keskmise kasvu (160-170 cm) juures on 70-80 kilo selgelt ülekaal. Mõni kilo veel ja suisa rasvumine.

A mis need arstid ka teavad, ülekaalul pole tervisele mingit kahjulikku mõju.

Mina olen PK mõistes paks. 62 aastat vana, täpselt 170 cm pikk ja kaalun 68 kilo. Söön hästi ja tervislikult, 3x päevas, ei välista ühtegi toiduainet, armastan köögivilju ja kala. Tean, missuguseid toite võib vabalt vohmida ja missuguseid mitte. Vahel, kui isu tuleb, panen näiteks rukkileiva peale pekki ja määrin sinepit peale. Hapukurk ka. Keskkooli lõpetasin 63-kilosena. Olen elanud oma pika elu täitsa õnnelikuna, sest tean, et näen hea välja. Olen endale eluaeg aru andnud, et modellifiguuri ma ei saavuta. Selle eest on mul siiani kobe liivakellafiguur (96-75-101). Peale menopausi olin vähe paksem, aga andsi endale aru, et teist portsu pole mõttekas võtta ja koogiküpsetamist võiks vähendada. Lisaks on igasugune näksimine-närimine söögikordade vahel saatanast. 3 korda päevas kõht korralikult täis ja paksenemist karta pole.

Liivakellafiguuri puhul on rü ja pü võrdsed või on rind pisut suurem. Ja vü on 30 cm rinnast- puusast väiksem.

Sinul on pirnikujuline figuur.

Ise oled pirn. Minu laiemapoolsed õlad ei luba kuidagi end pirniks pidada. Ja jaladki pole jämedad.

Sa võid ennast kuidas tahes nimetada, aga numbrite vastu on raske vaielda.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pissi püksi, mis jutt. Ükspäev just rannas vaatasin, kuidas kaks hiigelnaist lasid hasmmastel käia. Mis siis rannapäevaks kaasa võetud oli? Suur kott barankasid, mitut sorti kartulikrõpse, küpsiseid… Ega oleks vist megavaev tõesti olnud see kõik ostmata ja sisse söömata jätta.

Suurem osa Perekooli mõistes pakse on nii 70-80 kg, mis ei tähenda üldse mingit erilist õgimist. Ka ei ole sellisel ülekaalul tervisele mingit kahjulikku mõju. Aga sinusugune saab vähemalt mõnitada ikka. Huvitav, ma käin rannas ja ei vahi pakse ega seda, mida keegi sööb. Mul on tõesti muud ka teha.

Eesti naiste keskmise kasvu (160-170 cm) juures on 70-80 kilo selgelt ülekaal. Mõni kilo veel ja suisa rasvumine.

A mis need arstid ka teavad, ülekaalul pole tervisele mingit kahjulikku mõju.

Mina olen PK mõistes paks. 62 aastat vana, täpselt 170 cm pikk ja kaalun 68 kilo. Söön hästi ja tervislikult, 3x päevas, ei välista ühtegi toiduainet, armastan köögivilju ja kala. Tean, missuguseid toite võib vabalt vohmida ja missuguseid mitte. Vahel, kui isu tuleb, panen näiteks rukkileiva peale pekki ja määrin sinepit peale. Hapukurk ka. Keskkooli lõpetasin 63-kilosena. Olen elanud oma pika elu täitsa õnnelikuna, sest tean, et näen hea välja. Olen endale eluaeg aru andnud, et modellifiguuri ma ei saavuta. Selle eest on mul siiani kobe liivakellafiguur (96-75-101). Peale menopausi olin vähe paksem, aga andsi endale aru, et teist portsu pole mõttekas võtta ja koogiküpsetamist võiks vähendada. Lisaks on igasugune näksimine-närimine söögikordade vahel saatanast. 3 korda päevas kõht korralikult täis ja paksenemist karta pole.

Liivakellafiguuri puhul on rü ja pü võrdsed või on rind pisut suurem. Ja vü on 30 cm rinnast- puusast väiksem.

Sinul on pirnikujuline figuur.

Ise oled pirn. Minu laiemapoolsed õlad ei luba kuidagi end pirniks pidada. Ja jaladki pole jämedad.

Sa võid ennast kuidas tahes nimetada, aga numbrite vastu on raske vaielda.

Mul jumalast kama, kuidas mõni PK kägu mind kategoriseerib. Oma kehas olen elanud võrdlemisi pika ja õnneliku elu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin paar päeva tagasi poes kaht kõhna inimest, kes korraliku hunniku kräppi ostsid – krõpsud, saiakesed, valmis pista, magusad joogid. Järelikult fakt jääb faktiks – kõhnad nuumavad end kräpiga igal võimalusel.

Nii on. Vali välja mõni kiirsöögikoht või pizza müügipunkt ja vaata mitu paksu sa sealt tunni või päeva jooksul kokku lugeda suudad- kõik on ainult saledad et mitte öelda ludrid sööjad.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin paar päeva tagasi poes kaht kõhna inimest, kes korraliku hunniku kräppi ostsid – krõpsud, saiakesed, valmis pista, magusad joogid. Järelikult fakt jääb faktiks – kõhnad nuumavad end kräpiga igal võimalusel.

Nii on. Vali välja mõni kiirsöögikoht või pizza müügipunkt ja vaata mitu paksu sa sealt tunni või päeva jooksul kokku lugeda suudad- kõik on ainult saledad et mitte öelda ludrid sööjad.

Paksud näksivad salatilehte ja muudkui paisuvad või?

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

puusast väiksem. Sinul on pirnikujuline figuur.

Pirnikujullise figuuri jaoks peavad olema kiitsakad õlad. Rinnaümbermõõt ei ole nii oluline, silueti moodustavad õlad, keskkoht ja puusad.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on. Vali välja mõni kiirsöögikoht või pizza müügipunkt ja vaata mitu paksu sa sealt tunni või päeva jooksul kokku lugeda suudad- kõik on ainult saledad et mitte öelda ludrid sööjad.

Hiljuti nägin Muhu toidutänaval perekonda, kes kõik olid rasvunud. Täiesti noored inimesed, silma järgi vist ca 18-22-aastased. Neli noort, tundusid õed ja vennad. Istusid laua taga ja sõna otseses mõttes kugistasid burgereid ning friikaid.

Hetk hiljem oli kogu seltskond juba kõrvalasuvas poes ja ostsid rasvast tilkuvaid pirukaid ja coca colat.

Ei teagi, miks see pilt mulle mällu sööbis. Ma üldiselt ei jälgi inimesi selle pilguga. Vist väga kahju oli, et nii noorte inimestega on midagi sellist juhtunud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: nägin u. sarnast pilti Tartu bussijaamas, sooviga sõita Pärnusse. Kohale jõudsin varem, nii sisustasin paarkümmend minutit inimesi vaadeldes.

Minu ees pingil istus varateismeline noormees (vanuselt vastu nii 15-16), kes oli tugevalt rasvunud. Tema käsi käis seljakotti, kus tal oli vorstilaadne toode, mida siis u. 4-5 viilaka kaupa omale suhu toppis. Päris kurb vaatepilt oli.

Hiljem liitusid temaga isa ja õde. Isa pakkus talle kohe banaani… Mis läks samuti koheselt tarbimisele. Oh jah! Need muud suguseltsi liikmed olid normaalkaalus. Poiss aga kaalult umbes 110 kilo. Oma ca 170 cm-se pikkuse puhul.

Tahes-tahtmata jäävad sellised anomaaliad silma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimasele: nägin u. sarnast pilti Tartu bussijaamas, sooviga sõita Pärnusse. Kohale jõudsin varem, nii sisustasin paarkümmend minutit inimesi vaadeldes.

Minu ees pingil istus varateismeline noormees (vanuselt vastu nii 15-16), kes oli tugevalt rasvunud. Tema käsi käis seljakotti, kus tal oli vorstilaadne toode, mida siis u. 4-5 viilaka kaupa omale suhu toppis. Päris kurb vaatepilt oli.

Hiljem liitusid temaga isa ja õde. Isa pakkus talle kohe banaani… Mis läks samuti koheselt tarbimisele. Oh jah! Need muud suguseltsi liikmed olid normaalkaalus. Poiss aga kaalult umbes 110 kilo. Oma ca 170 cm-se pikkuse puhul.

Tahes-tahtmata jäävad sellised anomaaliad silma.

Vau, laps sõi banaani? On s*tapea!

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna rannas (Tartu lähedal ühe järve ääres), kus oli ema (u 100 kg) koos oma u 8-aastase pojaga (u 60 kg).  Pojal olid ilma liialdamata tissid ees, rääkimata kõhuvoltidest, mida oli tal umbes 3. Kintsud hõõrusid omavahel kokku.

Jube.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

puusast väiksem. Sinul on pirnikujuline figuur.

Pirnikujullise figuuri jaoks peavad olema kiitsakad õlad. Rinnaümbermõõt ei ole nii oluline, silueti moodustavad õlad, keskkoht ja puusad.

Täpselt nii.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paksud näksivad salatilehte ja muudkui paisuvad või?

On ju ilmselge, et paksuks saadakse vaid üle oma kalorinormi süües.

See, et kiirtoidurestoranides on näha rohkem kõhnasid inimesi tähendab aga tegelikult seda, et paksud söövad pigem kodus ja salaja. Praegu, kui on saadaval Wolt/Bolt ja kauplustest koju tellimine, on see tehtud lihtsamaks kui varem. Paksud teavad, et neid hakatakse avalikkuse silme all mõnitama ning enamasti väldivad selliseid olukordi, kus süüakse avalikult. See aga omakorda soodustabki salaja kodus söömist.

Samas aga ei saa aga mitte keegi öelda, et tänaval nähtud paksud inimesed toituvad 100% ebatervislikult. Keegi ei tea, kui palju on need paksud siiani juba kaalu kaotanud ja milline on nende menüü praegusel hetkel. Avalik mõnitamine võib nad täiesti vabalt jälle ebatervislikult sööma lükata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii on. Vali välja mõni kiirsöögikoht või pizza müügipunkt ja vaata mitu paksu sa sealt tunni või päeva jooksul kokku lugeda suudad- kõik on ainult saledad et mitte öelda ludrid sööjad.

Sa ikka tead, mida “ludri” tähendab?  Tõenäoliselt mitte.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et kiirtoidurestoranides on näha rohkem kõhnasid inimesi tähendab aga tegelikult seda, et paksud söövad pigem kodus ja salaja. Praegu, kui on saadaval Wolt/Bolt ja kauplustest koju tellimine, on see tehtud lihtsamaks kui varem. Paksud teavad, et neid hakatakse avalikkuse silme all mõnitama ning enamasti väldivad selliseid olukordi, kus süüakse avalikult. See aga omakorda soodustabki salaja kodus söömist.

Mul on üks ülekaaluline kolleeg, keda ma ei ole mitte iialgi näinud söömas. Ma ei ole näinud teda köögis söömas, ega ka mitte sööklas. Ma ei ole teda ka töölaua taga söömas. Kui kellelgi on sünnipäev, on meil alati laud kaetud. Ta ei võta sealt mitte kunagi mitte midagi.

Nii et ilmselt võib see olla küll mingi omamoodi kompleks, kus teiste nähes ei taheta süüa.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olin noorena  no ütleme kuni lapsed sain ikka väga peenike. Ikka ka palju oli märkusi näiteks töö juures, et issand sa näed ebanormaalne välja, kuigi toitusin normaalselt.

Peale lapsi hakkasin juurde võtma, no nii vaikselt kuni üks hetk tegi keegi märkuse et paks olen.

Ise arvan et pole kellegi asi kedagi mõnitada et kas peenike või paks on. Ise näen praegu hirmsalt vaeva et alla võtta. Aga eg seda kohe ei näe ju.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

puusast väiksem. Sinul on pirnikujuline figuur.

Pirnikujullise figuuri jaoks peavad olema kiitsakad õlad. Rinnaümbermõõt ei ole nii oluline, silueti moodustavad õlad, keskkoht ja puusad.

Täpselt nii.

Kuidagi ju peab ennast lohutama.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kellelgi on sünnipäev, on meil alati laud kaetud. Ta ei võta sealt mitte kunagi mitte midagi.

Istub tühja taldriku taga? Kas keegi siis sellele tähelepanu ei juhi? Et kuule, mis sa ootad nüüd, hakka sööma vms?

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kellelgi on sünnipäev, on meil alati laud kaetud. Ta ei võta sealt mitte kunagi mitte midagi.

Istub tühja taldriku taga? Kas keegi siis sellele tähelepanu ei juhi? Et kuule, mis sa ootad nüüd, hakka sööma vms?

Sellised inimesed on eriti nõmedad, kes teiste söömist/joomist kommenteerivad ja agiteerivad.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas aga ei saa aga mitte keegi öelda, et tänaval nähtud paksud inimesed toituvad 100% ebatervislikult. Keegi ei tea, kui palju on need paksud siiani juba kaalu kaotanud ja milline on nende menüü praegusel hetkel

Halloo, kui ma näen paksu, kes on tulnud päevaks randa, ning võtnud kaasa AINULT seitset sorti kräppi, mida vahetpidamata näost sisse ajab, siis ma ikka saan küll päris kindlalt öelda, et see inimene toitubki 100% ebatervislikult. Samuti need, kes tänaval oma magusate XXL suuruses kohvijoogitopsikutega kõnnivad. Kui oled juba tervisliku toitumise teel, siis sa ju ei torpedeeri oma ettevõtmist niimoodi?

 

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau, laps sõi banaani? On s*tapea!

Kogu konteksti lasid mõnuga kõrvust mööda?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

puusast väiksem. Sinul on pirnikujuline figuur.

Pirnikujullise figuuri jaoks peavad olema kiitsakad õlad. Rinnaümbermõõt ei ole nii oluline, silueti moodustavad õlad, keskkoht ja puusad.

Rinnaümbermõõt on oluline nii palju, et liivakellal on rind ja puus sama ümbermõõduga. Kui sul ikka külje pealt vaadates on rind lame, siis ei ole vahet, kui laiad su õlad on – klassikaline liivakella keha see ei ole.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, väga lihtne on end ka paksuks juua. Paar lattet, üks energiajook ja pudelike koolat ja juba ongi 800 lisakalorit käes.
Ma ei joo juba kaua kohvi mingite lisanditega selsamal põhjusel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halloo, kui ma näen paksu, kes on tulnud päevaks randa, ning võtnud kaasa AINULT seitset sorti kräppi, mida vahetpidamata näost sisse ajab, siis ma ikka saan küll päris kindlalt öelda, et see inimene toitubki 100% ebatervislikult. Samuti need, kes tänaval oma magusate XXL suuruses kohvijoogitopsikutega kõnnivad. Kui oled juba tervisliku toitumise teel, siis sa ju ei torpedeeri oma ettevõtmist niimoodi?

Halloo, kui sa juba näed, mida kräppi inimene avalikult sööb, siis ilmselgelt ei toitu ta ju tervislikult.

Rääkisin nendest paksudest, keda sa söömas ei näe, kuid keda nende kaalu pärast ikka mõnitatakse. Kuigi keegi ei tea, kas ta on juba tervislikult toituma hakanud või mitte. Kaalu langetamine on pikk ja aeglane protsess. Ja sellele aitab positiivselt kaasa ka ümbitsevate inimeste suhtumine. Ära ütle talle midagi ja sa aitad tema kaalulangetusele kaasa. Peaks olema ju lihtne asi, või kuidas? Või on tegelikult olulisem oma negatiivse suhtumise väljendamine ja sellega tema ettevõtmise torpedeerimine?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kellelgi on sünnipäev, on meil alati laud kaetud. Ta ei võta sealt mitte kunagi mitte midagi.

Istub tühja taldriku taga? Kas keegi siis sellele tähelepanu ei juhi? Et kuule, mis sa ootad nüüd, hakka sööma vms?

Aga kui inimene selle peale ütleb, et tal pole parasjagu isu või sõi kodus tugeva hommikusöögi siis viisakas inimene ei hakka rohkem peale pressima. Ja kuna ei hakata peale pressima siis ütleks, et väga kultuurne ja mõnus töökollektiiv seal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui inimene selle peale ütleb, et tal pole parasjagu isu või sõi kodus tugeva hommikusöögi siis viisakas inimene ei hakka rohkem peale pressima. Ja kuna ei hakata peale pressima siis ütleks, et väga kultuurne ja mõnus töökollektiiv seal.

Ei ole ju loogiline, et paksul mitte kunagi isu ei ole. Ütleks, et mis sa pabistad. Me ju teame nagunii, et salasöödik oled. Võta vabalt.

+4
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui inimene selle peale ütleb, et tal pole parasjagu isu või sõi kodus tugeva hommikusöögi siis viisakas inimene ei hakka rohkem peale pressima. Ja kuna ei hakata peale pressima siis ütleks, et väga kultuurne ja mõnus töökollektiiv seal.

Ei ole ju loogiline, et paksul mitte kunagi isu ei ole. Ütleks, et mis sa pabistad. Me ju teame nagunii, et salasöödik oled. Võta vabalt.

Teate ka v? Kas talle on otsaette kirjutatud, et üksi olle sõi just kilo kommi v?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ju loogiline, et paksul mitte kunagi isu ei ole. Ütleks, et mis sa pabistad. Me ju teame nagunii, et salasöödik oled. Võta vabalt.

Isu on küll, aga mitte selliste kommentaaride järele. Lihtsam on teiste ees söömata jätta.

Selline suhtumine on aga osa probleemist. Kui need ütlejad ei suuda oma suud kinni hoida, miks peaks siis ülesööjad seda suutma?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kellelgi on sünnipäev, on meil alati laud kaetud. Ta ei võta sealt mitte kunagi mitte midagi.

Istub tühja taldriku taga? Kas keegi siis sellele tähelepanu ei juhi? Et kuule, mis sa ootad nüüd, hakka sööma vms?

Me ei istu pika laua taga. Laud on kaetud kui rootsi laud. Igaüks võtab oma papptaldrikule midagi ning läheb istub oma töölaua taha.

Seega, sinu kirjeldet momenti ei tekigi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ju loogiline, et paksul mitte kunagi isu ei ole. Ütleks, et mis sa pabistad. Me ju teame nagunii, et salasöödik oled. Võta vabalt.

Masendavad on sellised plädisejad. Mina valin ka, mida söön ja jätangi söömata, kui laual on ainult mingi Selveri catering ja rämpsvein. Ja siis kuulen sinusugustelt, kuidas ma ei söö seda või toda. Loomulikult ei söö, sest ma pean oma kehast lugu.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nägin paar päeva tagasi poes kaht kõhna inimest, kes korraliku hunniku kräppi ostsid – krõpsud, saiakesed, valmis pista, magusad joogid. Järelikult fakt jääb faktiks – kõhnad nuumavad end kräpiga igal võimalusel.

Neil oli üritus, need on külalistele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Peenikesed