Esileht Ilu ja tervis Peenikesed

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 408 )

Teema: Peenikesed

Postitas:
Kägu

Pirni kehakuju seega on väikese ülakeha ja suurema alakehaga, kus kitsas õlajoon viib visuaalselt keha proportsiooni tasakaalust välja.

No katsu siin mõnele öelda, et õlgade laius loeb ka. “Ekspert” teeb siin kõiki pirnideks. ????

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pirni kehakuju seega on väikese ülakeha ja suurema alakehaga, kus kitsas õlajoon viib visuaalselt keha proportsiooni tasakaalust välja.

No katsu siin mõnele öelda, et õlgade laius loeb ka. “Ekspert” teeb siin kõiki pirnideks. ????

Igaüks, kes ei ole pirn, ei ole sellepärast veel liivakell.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pirni kehakuju seega on väikese ülakeha ja suurema alakehaga, kus kitsas õlajoon viib visuaalselt keha proportsiooni tasakaalust välja.

No katsu siin mõnele öelda, et õlgade laius loeb ka. “Ekspert” teeb siin kõiki pirnideks. ????

Igaüks, kes ei ole pirn, ei ole sellepärast veel liivakell.

Aga kes nad siis on? Polegi mingit tüüpi?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pirni kehakuju seega on väikese ülakeha ja suurema alakehaga, kus kitsas õlajoon viib visuaalselt keha proportsiooni tasakaalust välja.

No katsu siin mõnele öelda, et õlgade laius loeb ka. “Ekspert” teeb siin kõiki pirnideks. ????

Igaüks, kes ei ole pirn, ei ole sellepärast veel liivakell.

Aga kes nad siis on? Polegi mingit tüüpi?

Aga miks peaks rangelt mingi tüüp olema? Oledki midagi vahepealset.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin kedagi “postiks” nimetab, peab postiks vist ka Marilyn Monroed? Tema mõõdud olid (tollides) 36-24-34 ehk 90-60-85. Piha ja puusa suhe post mis post ????

Üldse tundub siin osadele kohe südameasi olevat teisi ennast võimalikult halvasti tundma panna. Mis sellest siis on kui keegi, kes seda teie meelest “väärt” ei ole, oma kehakuju liivakellaks peab? Teeb see teid kuidagi koledamaks või? Oh seda õelust.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin kedagi “postiks” nimetab, peab postiks vist ka Marilyn Monroed? Tema mõõdud olid (tollides) 36-24-34 ehk 90-60-85. Piha ja puusa suhe post mis post ????

Üldse tundub siin osadele kohe südameasi olevat teisi ennast võimalikult halvasti tundma panna. Mis sellest siis on kui keegi, kes seda teie meelest “väärt” ei ole, oma kehakuju liivakellaks peab? Teeb see teid kuidagi koledamaks või? Oh seda õelust.

Ma lugesin seda teemat ja see loll, kes siin inimesi postiks ja pirnideks peab, ei tea liivakellast sittagi. Liivakella puhul oleneb õlalaius ja puusalaius. Ta lihtsalt jaurab oma lolli iba edasi ja edasi, mis sest, et talle on püütud seda seletada. Isegi mina, tagurpidi kolmnurk, tean milline on liivakell ja milline on pirn.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ta tahaks ise ka liivakell olla, aga ei saa. ????

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin kedagi “postiks” nimetab, peab postiks vist ka Marilyn Monroed? Tema mõõdud olid (tollides) 36-24-34 ehk 90-60-85. Piha ja puusa suhe post mis post ????

Marylin Monroe ongi liivakell, rind ja puus kenasti tasakaalus. Kui tal oleks rind sellest 85 puusast veel tükkmaad väiksem (nagu siin eespool sellel liivakella kuju ihalejal), siis ta ei oleks samuti mingi liivakell.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin kedagi “postiks” nimetab, peab postiks vist ka Marilyn Monroed? Tema mõõdud olid (tollides) 36-24-34 ehk 90-60-85. Piha ja puusa suhe post mis post ????

Marylin Monroe ongi liivakell, rind ja puus kenasti tasakaalus. Kui tal oleks rind sellest 85 puusast veel tükkmaad väiksem (nagu siin eespool sellel liivakella kuju ihalejal), siis ta ei oleks samuti mingi liivakell.

Mulle tundub, et siin ei ihale keegi midagi. Sulle lihtsalt üritatakse selgitada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse tundub siin osadele kohe südameasi olevat teisi ennast võimalikult halvasti tundma panna. Mis sellest siis on kui keegi, kes seda teie meelest “väärt” ei ole, oma kehakuju liivakellaks peab? Teeb see teid kuidagi koledamaks või? Oh seda õelust.

Eks iga inimene võib ennast pidada kelleks tahab, kasvõi Inglise kuningannaks, see ei tähenda, et ta seda on. Eestlaste hulgas on liivakelli vähe, mis ei tähenda, et ilus ei võiks olla mingi teise kehakujuga. See on ju naeruväärne võtta endale pähe, et mina tahan olla see või teine, kuigi ei ole ja kõik teised on õelad, kes selle välja ütlevad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et siin ei ihale keegi midagi. Sulle lihtsalt üritatakse selgitada.

Selgitada mida? Et liivakell tähendab laiu õlgu, mis sest, et rinda ei ole? 😀 Ok, te kõik olete liivakellad sõltumata kehakujust. Loodame, et nüüd on kõik rahul 😀

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et siin ei ihale keegi midagi. Sulle lihtsalt üritatakse selgitada.

Selgitada mida? Et liivakell tähendab laiu õlgu, mis sest, et rinda ei ole? ???? Ok, te kõik olete liivakellad sõltumata kehakujust. Loodame, et nüüd on kõik rahul ????

Kuule loll, liivakell sõltub õlgade, piha ja puusade laiusest,  millest sa aru ei saa? Pole kunagi liivakella näinud või? Seda päris liivakella.

 

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldse tundub siin osadele kohe südameasi olevat teisi ennast võimalikult halvasti tundma panna. Mis sellest siis on kui keegi, kes seda teie meelest “väärt” ei ole, oma kehakuju liivakellaks peab? Teeb see teid kuidagi koledamaks või? Oh seda õelust.

Eks iga inimene võib ennast pidada kelleks tahab, kasvõi Inglise kuningannaks, see ei tähenda, et ta seda on. Eestlaste hulgas on liivakelli vähe, mis ei tähenda, et ilus ei võiks olla mingi teise kehakujuga. See on ju naeruväärne võtta endale pähe, et mina tahan olla see või teine, kuigi ei ole ja kõik teised on õelad, kes selle välja ütlevad.

Mis kehakuju meil siis on kui see liivakell ei ole. Et siis sinu arust eestlastel ei olegi kehakuju, me oleme nii erilised. ???? Okei, eesti naised, kes te arvate, et olete liivakellad, te pole! Aga te olete erilised, sest teie kehakujule vastavat tüüpi ei olegi. Te olete erilised!

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Monroe oli jojo kaaluga, tal oli ikka perioode, kus oli lausa paksuke. See 85cm puus ju üliväike, paljud pildid ikka palju suuremana tehtud temast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kehakuju meil siis on kui see liivakell ei ole. Et siis sinu arust eestlastel ei olegi kehakuju, me oleme nii erilised. ???? Okei, eesti naised, kes te arvate, et olete liivakellad, te pole! Aga te olete erilised, sest teie kehakujule vastavat tüüpi ei olegi. Te olete erilised!

Saad vast üle oma pettumusest varsti ja lõpetad siin karjumise? Ei ole sa puhas liivakell.

Oled pirni ja liivakella vahepealne, vaata kehakuju kalkulaatorist

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kehakuju kalkulaatorist

Täitsa põnev. Ma pole küll see, keda tsiteerisid, aga kehakujult olen selle järgi siis ristkülik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga te olete erilised, sest teie kehakujule vastavat tüüpi ei olegi.

Mis mõttes ei ole. Suurem osa eestlasi on ristkülikud ja õunad. Ikka päris imelik oled. Kui pole liivakell, on solvang. Kellelgi teisel pole ju asja sinu kehakujuga, seda on endal hea teada ainult sellepärast, et valida oma kehakujule sobivaid riideid. Mis muud vahet seal on.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et siin ei ihale keegi midagi. Sulle lihtsalt üritatakse selgitada.

Selgitada mida? Et liivakell tähendab laiu õlgu, mis sest, et rinda ei ole? ???? Ok, te kõik olete liivakellad sõltumata kehakujust. Loodame, et nüüd on kõik rahul ????

Kuule loll, liivakell sõltub õlgade, piha ja puusade laiusest, millest sa aru ei saa? Pole kunagi liivakella näinud või? Seda päris liivakella.

Muig, tõepoolest. Jahutakse siin rindadest. Võib ju omale pommid lasta ette panna, kuid kui õlavööde on kidur (nn. pudelõlad), liivakella figuuri ei saavutata.

Vaatasite kergejõustiku MM-i? Ma vaatasin juba puhtalt visuaalse naudingu tõttu: ilusad ja heas vormis inimesed (olen N). Polnud seal kellegi pomme ees, ent naiselikud oldi siiski.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kaks lolli jauravad mingi mõttetul temal. Keda huvitab mis kuju kellelgi on, nime ennast või puupakuks, kui meeldib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kaks lolli jauravad mingi mõttetul temal. Keda huvitab mis kuju kellelgi on, nime ennast või puupakuks, kui meeldib.

Talle ei meeldi puupakk, tahab olla liivakell, sest Kardashian on. Ja solvub hingepõhjani, kui talle öeldakse midagi muud. Mis siis, et liivakelli ongi tegelikult vähe. Latiinod on näiteks tihtipeale pirnid, skandinaavlased ristkülikud, eestlased ka pigem keskelt jämedad ja väikese tagumikuga. Mis siis sellest, ega see kedagi ilusamaks või koledamaks ei tee, et kõik ühesugused peavad olema.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pirni kehakuju seega on väikese ülakeha ja suurema alakehaga, kus kitsas õlajoon viib visuaalselt keha proportsiooni tasakaalust välja.

No katsu siin mõnele öelda, et õlgade laius loeb ka. “Ekspert” teeb siin kõiki pirnideks. ????

Igaüks, kes ei ole pirn, ei ole sellepärast veel liivakell.

Aga kes nad siis on? Polegi mingit tüüpi?

Äratuskell on ka levinud kehatüüp.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kaks lolli jauravad mingi mõttetul temal. Keda huvitab mis kuju kellelgi on, nime ennast või puupakuks, kui meeldib.

Talle ei meeldi puupakk, tahab olla liivakell, sest Kardashian on. Ja solvub hingepõhjani, kui talle öeldakse midagi muud. Mis siis, et liivakelli ongi tegelikult vähe. Latiinod on näiteks tihtipeale pirnid, skandinaavlased ristkülikud, eestlased ka pigem keskelt jämedad ja väikese tagumikuga. Mis siis sellest, ega see kedagi ilusamaks või koledamaks ei tee, et kõik ühesugused peavad olema.

Mina siin teises teemas ennist heietasin, et mulle on antud liivakella figuur looduse poolt.

Numbrid on: 94/70/97. Ok, mitte ideaalne, aga siiski liivakell.

Kunagi oli selline nähtus nagu Bastioni moekool. Õpetati liikumist, meikimist, kombeid tütarlastele. Sissepääsuks (s.t. kandideerides) oli trikoovoor.. Seal vaadatigi seda va keha ehitust. Võeti ka mind sinna vastu. Ju proportsioonid on paigas.

Muidu aga- ongi ju huvitav, et on erinevate kehadega inimesed.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muig, tõepoolest. Jahutakse siin rindadest. Võib ju omale pommid lasta ette panna, kuid kui õlavööde on kidur (nn. pudelõlad), liivakella figuuri ei saavutata. Vaatasite kergejõustiku MM-i? Ma vaatasin juba puhtalt visuaalse naudingu tõttu: ilusad ja heas vormis inimesed (olen N). Polnud seal kellegi pomme ees, ent naiselikud oldi siiski.

Ja mida sa öelda tahad? Et ainus naiselik kehakuju on liivakell? Loomulikult on ilusad ja naiselikud ka väikese rinnaga naised, kui keha on muus osas proportsioonis. Õlad puusast veidi laiemad, sihvakad jäsemed, ümar pepu jne. Saage üle oma liivakellaihalusest juba, see ei ole mingi näitaja. On lihtsalt üks kehatüüpe, ei muud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal vaadatigi seda va keha ehitust. Võeti ka mind sinna vastu. Ju proportsioonid on paigas.

Sinna võeti igasuguseid, mina olen ristkülik ja käisin seal ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saage üle oma liivakellaihalusest juba, see ei ole mingi näitaja.

Muidugi pole see mingi näitaja, suurem osa modelle pole mingid liivakellad. Lisaks ei tule kõhna inimese puhul need tüübid üldse eriti välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, kaks lolli jauravad mingi mõttetul temal. Keda huvitab mis kuju kellelgi on, nime ennast või puupakuks, kui meeldib.

Talle ei meeldi puupakk, tahab olla liivakell, sest Kardashian on. Ja solvub hingepõhjani, kui talle öeldakse midagi muud. Mis siis, et liivakelli ongi tegelikult vähe. Latiinod on näiteks tihtipeale pirnid, skandinaavlased ristkülikud, eestlased ka pigem keskelt jämedad ja väikese tagumikuga. Mis siis sellest, ega see kedagi ilusamaks või koledamaks ei tee, et kõik ühesugused peavad olema.

Mina siin teises teemas ennist heietasin, et mulle on antud liivakella figuur looduse poolt.

Numbrid on: 94/70/97. Ok, mitte ideaalne, aga siiski liivakell.

Kunagi oli selline nähtus nagu Bastioni moekool. Õpetati liikumist, meikimist, kombeid tütarlastele. Sissepääsuks (s.t. kandideerides) oli trikoovoor.. Seal vaadatigi seda va keha ehitust. Võeti ka mind sinna vastu. Ju proportsioonid on paigas.

Muidu aga- ongi ju huvitav, et on erinevate kehadega inimesed.

Mis aastal see oli ja kui vana sa olid?
Mina käisin aastal 1990 ja olin 11-aastane, siis igatahes trikoovooru polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin kedagi “postiks” nimetab, peab postiks vist ka Marilyn Monroed? Tema mõõdud olid (tollides) 36-24-34 ehk 90-60-85. Piha ja puusa suhe post mis post ????

Marylin Monroe ongi liivakell, rind ja puus kenasti tasakaalus. Kui tal oleks rind sellest 85 puusast veel tükkmaad väiksem (nagu siin eespool sellel liivakella kuju ihalejal), siis ta ei oleks samuti mingi liivakell.

Kas sina olid see, kes kirjutas No puus 90 on päris väike ja selle kõrval pea 70cm vöö küll mingit liivakellakuju ei loo. Üsna postjas keha.

Sa võrdlesid selle kasutaja puhul ju puusa ja pihta. Miks sa Monroe puhul nüüd rinnaümbermõõdu mängu tood? Vaata ta puusi, 85 cm on olematud puusad ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võrdlesid selle kasutaja puhul ju puusa ja pihta. Miks sa Monroe puhul nüüd rinnaümbermõõdu mängu tood? Vaata ta puusi, 85 cm on olematud puusad ju.

Merilyn Monroe on juba visuaalselt liivakell, vaadake siit lingilt viimast pilti: https://elu24.postimees.ee/4201679/7-populaarset-tsitaati-mida-marilyn-monroe-kindlasti-ei-oelnud

Tal on küll korsett seljas, aga jämeda keskkohaga sellist tulemust isegi korsetiga ei saavuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin artiklis on Monroe mõõtudeks toodud 89-56-89 https://eestinaine.delfi.ee/artikkel/79697074/on-suur-muut-et-marilyn-monroe-ei-olnud-sale , mis on ju ideaalne liivakellafiguur. Kardashiangi pole nii sale, pidi ennast näljutama, et Monroe kleiti mahtuda ja ikka ei läinud lukk tagant kinni, sest on keskelt jämedam. Kardashian ilmselgelt ei ole liivakellana sündinud, on püütud selliseks teha, aga sellegipoolest on Monroega võrreldes keskelt jämedam.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, kes siin kedagi “postiks” nimetab, peab postiks vist ka Marilyn Monroed? Tema mõõdud olid (tollides) 36-24-34 ehk 90-60-85. Piha ja puusa suhe post mis post ????

Marylin Monroe ongi liivakell, rind ja puus kenasti tasakaalus. Kui tal oleks rind sellest 85 puusast veel tükkmaad väiksem (nagu siin eespool sellel liivakella kuju ihalejal), siis ta ei oleks samuti mingi liivakell.

Kas sina olid see, kes kirjutas No puus 90 on päris väike ja selle kõrval pea 70cm vöö küll mingit liivakellakuju ei loo. Üsna postjas keha.

Sa võrdlesid selle kasutaja puhul ju puusa ja pihta. Miks sa Monroe puhul nüüd rinnaümbermõõdu mängu tood? Vaata ta puusi, 85 cm on olematud puusad ju.

Esiteks ma ei ole kindel, et need mõõdud üldse paika peavad. Tema kohta leiab ilmselt igasuguseid mõõte netist.
Teiseks ümbermõõt on ümbermõõt ja laius on laius. Nii puusa kui rinna puhul mängivad ümbermõõdu saamiseks rolli nii laius (puusa ja selja)  kui pepu ja tissid (ehk see, mis eendub). Kui oled lame ja lapik, siis saad ka päris suure ümbermõõdu, aga kuju pole suurem asi. Samas kitsa seljalaiusega ja suuremate rindadega on visuaal hoopis kaunim. Sama puusaga – kas oled nagu herilane või hoopis rohulutikas. Viimasel võib puusamõõt suuremgi olla, aga kuju pole ollagi ja mingit liivakella ei meenuta selline keha kummastki otsast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Peenikesed