Esileht Ilu ja tervis Peenikesed

Näitan 18 postitust - vahemik 391 kuni 408 (kokku 408 )

Teema: Peenikesed

Postitas:
Kägu

Lisaks ei tule kõhna inimese puhul need tüübid üldse eriti välja.

Suur rind ja tagumik ei tee veel liivakellafiguuri, sest otsevaates loeb ainult õlgade, talje ja puusade suhe, mis on ka kõhnadel inimestel hästi näha. Kui otsevaates moodustub liivakellasiluett, siis ongi kehakuju liivakell. Kui ei ole, siis ei ole.

Kardashiangi pole nii sale, pidi ennast näljutama, et Monroe kleiti mahtuda ja ikka ei läinud lukk tagant kinni, sest on keskelt jämedam. Kardashian ilmselgelt ei ole liivakellana sündinud, on püütud selliseks teha, aga sellegipoolest on Monroega võrreldes keskelt jämedam.

Ikka tagumik oli see, mis kleiti ära ei tahtnud mahtuda. Vahet ei ole, mis ta Monroega võrreldes on või algselt oli. Liivakell ei ole ju ainult ülidramaatiline õlgade-talje-puusade suhe, see võib olla ka palju sujuvam üleminek. Kardashiani nooruspõlve pilte vaadates oli tal ikkagi saledam talje ja õlad-puusad sama laiusega. Praegu on ta talje ja puusade suhe tänu plastilisele kirurgiale ja igasugustele muudele ülirikastele kättesaadavatele keha vormivatele protseduuridele muidugi rohkem märgatavam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris elus võib see Kim Kardashian ikka väga inetu olla. Oma 1.57 pikkuse juures on tal lausa värdjalikult ebaproportsionaalseks tuunitud keha. Imelik, miks tema välimust imetletakse?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardashiani nooruspõlve pilte vaadates oli tal ikkagi saledam talje ja õlad-puusad sama laiusega.

Kui neid pilte nooruspõlve pilte vaadata, siis ta talje on ikka oluliselt jämedam kui Monroel, kellel oli väga peenike talje. Kui puusad jämedamaks pumbata, siis muidugi paistab ka talje saledam, aga Monroega võrreldes ta jääb siiski alla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui neid pilte nooruspõlve pilte vaadata, siis ta talje on ikka oluliselt jämedam kui Monroel, kellel oli väga peenike talje. Kui puusad jämedamaks pumbata, siis muidugi paistab ka talje saledam, aga Monroega võrreldes ta jääb siiski alla.

Ei märka küll mingit oluliselt saledamat taljet Monroel.

Kardashian vs Monroe

Jääb selgusetuks, miks see peaks nüüd siis nii väga oluline ka olema. Sama kleiti kandsid ju mõlemad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jääb selgusetuks, miks see peaks nüüd siis nii väga oluline ka olema. Sama kleiti kandsid ju mõlemad.

Kardashianil ei läinud ju kleit tagant kinni, sellepärast see karvusk ümber. Lisaks olevat ta trikotaažist kleidi välja venitanud ja õmbluseid lõhkunud. Kuidas nad siis samas mõõdus on. Ma pressin ka mitu numbrit väiksema kleidi niimoodi selga, aga see ei tähenda, et see mulle paras oleks ja ma oleks samas mõõdus inimesega, kes saab nööbid kinni ja kellel ta seljas ei kisu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui neid pilte nooruspõlve pilte vaadata, siis ta talje on ikka oluliselt jämedam kui Monroel, kellel oli väga peenike talje. Kui puusad jämedamaks pumbata, siis muidugi paistab ka talje saledam, aga Monroega võrreldes ta jääb siiski alla.

Ei märka küll mingit oluliselt saledamat taljet Monroel.

Kardashian vs Monroe

Jääb selgusetuks, miks see peaks nüüd siis nii väga oluline ka olema. Sama kleiti kandsid ju mõlemad.

Märkad valget kasukat Kimil? Ta pidi seda kandma, et varjata, et kleit on tagant lahti.

Tegi pildid ära, siis vahetati kleit ümber, mis ka selga mahtus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal vaadatigi seda va keha ehitust. Võeti ka mind sinna vastu. Ju proportsioonid on paigas.

Sinna võeti igasuguseid, mina olen ristkülik ja käisin seal ka.

Ega ikka ei võetud küll. Mu sõbranna oli minust 5 cm pikem ja ka saledam (pluss kergelt  x-jalad) ja tema kanditatuur läbi ei läinud…

Samas on mul hea nägemismälu ja mäletan meie grupi tüdrukuid hästi. Linna peal, kui vastu jalutavad , tunnen ära. Kuigi 20 aastat on vahepeal mööda läinud. Ilusad inimesed on nad ka tänasel päeval. Ju ikka päris lampi vastu ei võetud. Vähemalt meie vastuvõtu aastal. Ja oli trikoovoor.

Kui teil polnud, ju petsid riietusega ära oma “ristküliku” figuuriga. Vedas ju!:)

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil polnud, ju petsid riietusega ära oma “ristküliku” figuuriga. Vedas ju!:)

Ma nagu eriliseks vedamiseks seda oma elus ei pea, et sinna võeti, oleks ehk ilmagi hakkama saanud. Tundub, et sinu saavutuseks elus see Bastioni moekool jäigi, muud haridust ei saanudki. Aga asi seegi, mida vanaduses nämmutada.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teil polnud, ju petsid riietusega ära oma “ristküliku” figuuriga. Vedas ju!:)

Ma nagu eriliseks vedamiseks seda oma elus ei pea, et sinna võeti, oleks ehk ilmagi hakkama saanud. Tundub, et sinu saavutuseks elus see Bastioni moekool jäigi, muud haridust ei saanudki. Aga asi seegi, mida vanaduses nämmutada.

40 pole nüüd küll veel mingi vanadus. Pool elu on ees! Samuti- kui veab.. Mu vanaisal nt. täitus sel suvel 90. aastaring..

Miks Sa selline õel oled? Mis Su elus halvasti on? Mõtlemisaine Sulle endale.. Mulle meenus see kool tänu nendele kehamõõtudele ja numbritele siinses teemas; teisalt ei meenu, et muidu hilisemas elus oleks see tüdrukute kombekool teemaks olnud. Aga ühe noore tütarlapse jaoks oligi see põnev: õpetati liikumist, meikimist, kombeid. Sulle siis ei hakanudki õpetatu külge? Viisakust ja kombeid silmas pidades;)

Mul on siiski ülikoolist saadud haridus samuti. Eriala ei hakka nimetama. Ka aastake võõrsil tudeerimist. Lisaks meie kooli 1. printsessi tiitel:p Seega täitsa mööda panid oma hinnangut andes. Kes palju teeb, see palju jõuab!

 

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on siiski ülikoolist saadud haridus samuti.

Ei tundu küll, kirjutad nagu põhikooliharidusega oss. Ja 40 aastaselt uhkustada, et küll sul on hea figuur, sest sind võeti Bastioni moekooli on kohutavalt ebaküps ja lapsik. 40 aastane võiks natuke rohkem arenenud olla. Mina seda küll mingiks elusaavutuseks ei pea, vaid praegu on see pigem piinlik, et ema soovitusel kuskile lihaturule hinnata läksin. Täielik Ida-Euroopa. Aga sinusugune uhkustab veel siiani sellega, et kus mul oli ikka liivakellafiguur, ega muidu poleks võetud. Rumal ja lapsik jutt. Kusjuures liivakelllafiguuriga naisterahvas ei sobigi tavaliselt modelliks, sest on liiga kurvikas, seega võimalik, et sa paned ka selles osas täielikult mööda.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on siiski ülikoolist saadud haridus samuti.

Ei tundu küll, kirjutad nagu põhikooliharidusega oss. Ja 40 aastaselt uhkustada, et küll sul on hea figuur, sest sind võeti Bastioni moekooli on kohutavalt ebaküps ja lapsik. 40 aastane võiks natuke rohkem arenenud olla. Mina seda küll mingiks elusaavutuseks ei pea, vaid praegu on see pigem piinlik, et ema soovitusel kuskile lihaturule hinnata läksin. Täielik Ida-Euroopa. Aga sinusugune uhkustab veel siiani sellega, et kus mul oli ikka liivakellafiguur, ega muidu poleks võetud. Rumal ja lapsik jutt. Kusjuures liivakelllafiguuriga naisterahvas ei sobigi tavaliselt modelliks, sest on liiga kurvikas, seega võimalik, et sa paned ka selles osas täielikult mööda.

Mida külvad, seda lõikad. Näid olevat tõesti nelja klassi külakooli haridusega. Lisaks kibestunud ja väiklane. Praeguseks ilmselt paisunud mammi, et kellegi tänaseni heas vormis püsinud figuur niimoodi endast välja viib.. et sappi pritsima ajab :/

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ühe noore tütarlapse jaoks oligi see põnev: õpetati liikumist, meikimist, kombeid. Sulle siis ei hakanudki õpetatu külge?

Inimesele, kes kirjutab KANDITATUUR, ei ole küll ilmselt õpetatu külge hakanud. Võib-olla meikida oskab, asi seegi ju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ühe noore tütarlapse jaoks oligi see põnev: õpetati liikumist, meikimist, kombeid. Sulle siis ei hakanudki õpetatu külge?

Inimesele, kes kirjutab KANDITATUUR, ei ole küll ilmselt õpetatu külge hakanud. Võib-olla meikida oskab, asi seegi ju.

Tunnistan viga ja tänan tähelepanu juhtimast! Mul üldiselt pole õigekirjaga muret.

Loomulikult on õige “kandidatuur”. Õhtul unise peaga kirjutatud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks:

Koolides lapsed kiusavad üksteist.

Ega täiskasvanute seas seis parem pole. Nähtub siinseski teemas. Sina oledki ilmselt ühe sellise lapse vanem. Kuna aga empaatia on olematu, siis ilmselt polegi sul lapsi.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üldiselt pole õigekirjaga muret.

Ütleks, et sul on sellega ikka päris suured mured. See kandidatuur ei olnud sugugi ainus räme viga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üldiselt pole õigekirjaga muret.

Ütleks, et sul on sellega ikka päris suured mured. See kandidatuur ei olnud sugugi ainus räme viga.

Ahsoo. Millised vead siis lisaks? Teema pole küll kirjavigadest, aga ma õpiksin meelsasti omaenda vigadest.. Et edaspidi neid vältida.

Kandidatuur oli lohakusviga. Endal ka piinlik, et kuidas nii kirjutasin, seega pole selles rämedat midagi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardashianil ei läinud ju kleit tagant kinni, sellepärast see karvusk ümber. Lisaks olevat ta trikotaažist kleidi välja venitanud ja õmbluseid lõhkunud. Kuidas nad siis samas mõõdus on. Ma pressin ka mitu numbrit väiksema kleidi niimoodi selga, aga see ei tähenda, et see mulle paras oleks ja ma oleks samas mõõdus inimesega, kes saab nööbid kinni ja kellel ta seljas ei kisu.

Keegi pole ju öelnudki, et nad samas mõõdus on. Kardashianil on ilmselgelt suurem tagumik kui Monroel, seega ei saanudki talle kleit samamoodi selga istuda. Samuti on ta 10 cm Monroest lühem. Räägiti taljest, mis Monroel pidi oluliselt saledam olema, kuid piltidel see küll ei kajastu.

Kui kleit tagant kinni ei läinud, selle varjamiseks kandis kasukat ning see oli seljas vaid pidistamise hetkel paariks minutiks, siis miks peaks kleit üldse lõhutud olema? Eelnevalt tehti ka kleidiproove, nii et kõik oli varem teada ja sellega sai arvestada.

Ripley’s esitas hiljem ka avalduse, et Kardashian kleiti ei rikkunud ja vigastused olid kleidil juba varasemalt.

https://hyperallergic.com/740384/did-kim-kardashian-really-damage-marilyns-dress/

Märkad valget kasukat Kimil? Ta pidi seda kandma, et varjata, et kleit on tagant lahti.

Tegi pildid ära, siis vahetati kleit ümber, mis ka selga mahtus.

Talje uue kleidi sees peaks ju ikka samas mõõdus olema, või mitte?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kardashianil ei läinud ju kleit tagant kinni, sellepärast see karvusk ümber. Lisaks olevat ta trikotaažist kleidi välja venitanud ja õmbluseid lõhkunud. Kuidas nad siis samas mõõdus on. Ma pressin ka mitu numbrit väiksema kleidi niimoodi selga, aga see ei tähenda, et see mulle paras oleks ja ma oleks samas mõõdus inimesega, kes saab nööbid kinni ja kellel ta seljas ei kisu.

Keegi pole ju öelnudki, et nad samas mõõdus on. Kardashianil on ilmselgelt suurem tagumik kui Monroel, seega ei saanudki talle kleit samamoodi selga istuda. Samuti on ta 10 cm Monroest lühem. Räägiti taljest, mis Monroel pidi oluliselt saledam olema, kuid piltidel see küll ei kajastu.

Kui kleit tagant kinni ei läinud, selle varjamiseks kandis kasukat ning see oli seljas vaid pidistamise hetkel paariks minutiks, siis miks peaks kleit üldse lõhutud olema? Eelnevalt tehti ka kleidiproove, nii et kõik oli varem teada ja sellega sai arvestada.

Ripley’s esitas hiljem ka avalduse, et Kardashian kleiti ei rikkunud ja vigastused olid kleidil juba varasemalt.

https://hyperallergic.com/740384/did-kim-kardashian-really-damage-marilyns-dress/

Märkad valget kasukat Kimil? Ta pidi seda kandma, et varjata, et kleit on tagant lahti.

Tegi pildid ära, siis vahetati kleit ümber, mis ka selga mahtus.

Talje uue kleidi sees peaks ju ikka samas mõõdus olema, või mitte?

Issanda rist, kaua võib jaurata.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 18 postitust - vahemik 391 kuni 408 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Peenikesed