Esileht Ilu ja tervis Peenikesed

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 408 )

Teema: Peenikesed

Postitas:
Kägu

Seda võiks ikka teada, et kõik naised ei saagi lamedat kõhtu. See on keha eripära ja minu meelest üldse mitte kole.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem elan oma kõhuga edasi, kui et lähen selle eluliselt mitte olulise asjaga opilauale. See aga ei tähenda, et ma ei võiks ikka unistada, et mul oleks laudsile kõht. Aga iga konn ei kobise siin, et ma olen laisk ja lodev ning ei ole viitsinud pingutada.

Ela siis edasi, aga ära virise kogu aeg. Ja ära seleta, et sina oled kõike teinud, ei ole. Iluoperatsioone tehakse neile, kellel on üliväike risk.

Miks peaks selleks iluoperatsiooni tegema? See ei ole üldse vajalik.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on iluoperatsioonidel ja süstidel ühist?

See, et kes ennast iluopib, see süstib ennast ka. Raudselt! Mine loe siinset ilusüstide teemat ning võid veenduda, et seltskond, kes end süstib peab elementaarseks iluoppe. Ja vastupidi!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa sõimad ja ülbitsed?

Ja seda ütled sina, kes sa oled terve selle teema sõimu ja mõnitamist täis kirjutanud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad naised on uskumatud vinguviiulid ja vabanduste otsijad.

Miks ei või olla?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on iluoperatsioonidel ja süstidel ühist? Viimaseid pole ma tõesti kunagi teinud, esimest aga küll.

ütletks, et seni veel ei ole… 😉

kui väline on peamine fookus, siis on süstideni jõudmine vaid aja küsimus.

 

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne, kuidas mind ärritab naiste selline tühi mula. Mida “kõike, kõike” te teinud olete? Loomulikult on vahet, mis sa teed. Te lihtsalt ei ole suurt midagi teinud peale halamise. See tõesti figuuri ei paranda. Lennake nüüd peale ja rääkige mu psüühikast ????

Aga soovita siis, mida teha, kui on näiteks diastaas?

Minu kõike, kõike, kõike tähendab seda, et jälgin koguaeg oma toitumist. Olen aktiivselt rulluisutanud, ujunud, jooksmas käinud, jõusaalis käinud, võimelnud. Mujalt on vinks-vonks, aga kõht mitte. Et ma olen oma tegevuses tulemuslik, näitavad ka minu parameetrid 171/57. Kuna mul on kilpnäärme haigus, siis oleksin raudselt 100-kilone, kui ma ei teeks kõike seda, mida eelloetlesin.

Sa, kõva asjatundja ikka tead, et diastaasiga näiteks ei tohigi kõhulihase harjutusi teha?

Nüüd tõmbasid oma diastaasi-kaardi välja ja oled jube uhke, eks? Diastaasist ei rääkinud eespool keegi ega soovitanud ka keegi seda ise jõutrenniga korrigeerima hakata. Milleks selline aiaaugust rääkimine?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda võiks ikka teada, et kõik naised ei saagi lamedat kõhtu. See on keha eripära ja minu meelest üldse mitte kole.

See on küll jama. Meestel koguneb rasv kõhule, naistel mitte.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest nokiti siin esmalt tugevuse ilmutamise eest (jõusaali soovitamine) surnuks. See sinu õiglustunnet ei riivanud? Oled ikka ainult omasuguste eest väljas, kes midagi liigutada ja muuta ei viitsi ja ainult jahuks oma pekikõhust?

Vahe on retoorikas. Jõusaali propageerija ründas esmalt teisi, et nemad elavat oma elu valesti, ei leppinud väitega, et kõigile jõusaal ei mõju ja surus oma nägemust peale. See on umbes nagu küsida, kumb pool sõjas süüdi on – kas Venemaa, kes Ukrainat ründas ja seal sõdib või Ukraina, kes ennast kaitseb, kuid  vaieldmatult samuti sõdib. Sest mõlemad ju sõdivad, eks? Või vaata näiteks sinu ja minu retoorikat. Mina ei lähe isiklikuks, ei kleebi sulle silte ega lahterda sind kuidagimoodi, samas kui sina ründad sõnadega Oled ikka ainult omasuguste eest väljas, kes midagi liigutada ja muuta ei viitsi ja ainult jahuks oma pekikõhust? 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tõmbasid oma diastaasi-kaardi välja ja oled jube uhke, eks? Diastaasist ei rääkinud eespool keegi ega soovitanud ka keegi seda ise jõutrenniga korrigeerima hakata. Milleks selline aiaaugust rääkimine?

Naljakas, miks peaks diastaasist rääkimise pärast uhke olema? Ma lihtsalt pakkusin välja, et mõni, kes on endaga võib-olla sada imet teinud, aga soovitud laudsiledat kõhtu ei saa, kannatab ehk hoopis diastaasi all. Ja ta ise ehk seda ei teagi, et põhjuseks on see kõhulihaste häda. Perekooli jõusaali junn aga sõimab teda laisaks ja valetajatajaks, sest tema teab, et kõik saavad omale laudsileda kõhu, kui viitsivad vaeva näha.  No ei saa!

Kõikidel inimestel ei ole oma välimus nii suur kinnisidee, et sellepärast operatsioonile minna. Aga jõusaali tädil on, sest vaadake, kuidas ta siin teemas laamendab, kui keegi julges öelda, et selle IG pildil oleva naise reied on inetud.

See, et tegemist on ohutu operatsiooniga, ei ole mitte miski argument. Iga operatsioon on risk – seda võiks ometi iga täiskasvanud inimene teada. Kui ei ole tungivat vajadust, siis ei peaks ühtegi operatsiooni tegema.

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on iluoperatsioonidel ja süstidel ühist? Viimaseid pole ma tõesti kunagi teinud, esimest aga küll.

ütletks, et seni veel ei ole… ????

kui väline on peamine fookus, siis on süstideni jõudmine vaid aja küsimus.

Kui sa ei ole võimeline aru saama, mis on diastaas ja millist ohtu see tervisele endast kujutab, siis ole lihtsalt vait! Keegi ei keela sul oma “loomuliku iluga” vananeda, aga palun ära sõima naisi, kellel on võimalik muud teha.

Õudne kui vastik, õel ja kibestunud võib üks mutt olla ????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem elan oma kõhuga edasi, kui et lähen selle eluliselt mitte olulise asjaga opilauale. See aga ei tähenda, et ma ei võiks ikka unistada, et mul oleks laudsile kõht. Aga iga konn ei kobise siin, et ma olen laisk ja lodev ning ei ole viitsinud pingutada.

Ela siis edasi, aga ära virise kogu aeg. Ja ära seleta, et sina oled kõike teinud, ei ole. Iluoperatsioone tehakse neile, kellel on üliväike risk.

Miks peaks selleks iluoperatsiooni tegema? See ei ole üldse vajalik.

Loe mis juhtub, kui suure diastaadiga nt autoavariisse satud. Sul siseorganeid ei kata kôhuosas enam midagi ja sooled on sisuliselt naha all. Peab ikka täislollakas olema, kui tuled siia naeruvääristama naisi sellises olukorras. Tahaks ise ka, aga raha pole jah?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ei ole võimeline aru saama, mis on diastaas ja millist ohtu see tervisele endast kujutab, siis ole lihtsalt vait! Keegi ei keela sul oma “loomuliku iluga” vananeda, aga palun ära sõima naisi, kellel on võimalik muud teha. Õudne kui vastik, õel ja kibestunud võib üks mutt olla ????

Tegelikult oled vastik mutt sina, sest kõige räigemini sõimab ja mõnitab siin just see jõusaali tädi ja sinusugused.

Tervist mõjutavatel põhjustel on diastaasi vaja opereerida vaid väga harvadel juhtudel. Seda võiksid ju ometigi teada, kui esined siin asjatundjana. Diastaasi operatsiooni tehakse üldjuhul vaid kosmeetilise efekti saavutamiseks.

Loe lõiku “Millal on operatsioon vajalik”

https://kohukliinik.ee/teenused-diastaas/

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ei ole võimeline aru saama, mis on diastaas ja millist ohtu see tervisele endast kujutab, siis ole lihtsalt vait! Keegi ei keela sul oma “loomuliku iluga” vananeda, aga palun ära sõima naisi, kellel on võimalik muud teha. Õudne kui vastik, õel ja kibestunud võib üks mutt olla ????

Tegelikult oled vastik mutt sina, sest kõige räigemini sõimab ja mõnitab siin just see jõusaali tädi ja sinusugused.

Tervist mõjutavatel põhjustel on diastaasi vaja opereerida vaid väga harvadel juhtudel. Seda võiksid ju ometigi teada, kui esined siin asjatundjana. Diastaasi operatsiooni tehakse üldjuhul vaid kosmeetilise efekti saavutamiseks.

Loe lõiku “Millal on operatsioon vajalik”

https://kohukliinik.ee/teenused-diastaas/

Jah, sina oled headus ise. Mida sa siin teemas teed üldse, kui teemaga kaasa ei oska midagi rääkida? Mine tee eraldi teema “kõik iluteenuseid kasutavad naised on lollid lambad” ja pritsi oma sappi seal.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe mis juhtub, kui suure diastaadiga nt autoavariisse satud. Sul siseorganeid ei kata kôhuosas enam midagi ja sooled on sisuliselt naha all. Peab ikka täislollakas olema, kui tuled siia naeruvääristama naisi sellises olukorras. Tahaks ise ka, aga raha pole jah?

Avariis võib veel palju asju juhtuda. Seostada diastaasi ja avariid on päris naljakas. ????

Ja, mida tähendab “tuled siia naeruvääristama naisi, kes sellises olukorras”. Räägid kosmeetilisest teemast nagu tegemist oleks surmahädas inimesega.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe mis juhtub, kui suure diastaadiga nt autoavariisse satud. Sul siseorganeid ei kata kôhuosas enam midagi ja sooled on sisuliselt naha all. Peab ikka täislollakas olema, kui tuled siia naeruvääristama naisi sellises olukorras. Tahaks ise ka, aga raha pole jah?

Avariis võib veel palju asju juhtuda. Seostada diastaasi ja avariid on päris naljakas. ????

Ja, mida tähendab “tuled siia naeruvääristama naisi, kes sellises olukorras”. Räägid kosmeetilisest teemast nagu tegemist oleks surmahädas inimesega.

Palju asju jah veel juhtuda, aga sa idioot vist ei saa aru mis on diastaas ja milline näeb välja diastaasiga kõht, seega ole vait lihtsal, paistad targem.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju asju jah veel juhtuda, aga sa idioot vist ei saa aru mis on diastaas ja milline näeb välja diastaasiga kõht, seega ole vait lihtsal, paistad targem.

Kas sa oled seesama, kes paar kommentaari tagasi nimetas teisi õelaks ja vastikuks mutiks?

Idioot, täislollakas… milliseid kauneid sõnu su arsenalis veel leidub?

Täpselt sama sõnavaraga “neiu” räuskas kunagi ilusüstide ja -kirurgia teemas. Ja ikka seesama jutt a la kade oled jah? endal pole raha, et operatsiooni teha, jah? Ja räme sõim ikka alati sinna otsa.

Paistab, et sul on kogemata liiga palju midagi ära lõigatud.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe mis juhtub, kui suure diastaadiga nt autoavariisse satud. Sul siseorganeid ei kata kôhuosas enam midagi ja sooled on sisuliselt naha all. Peab ikka täislollakas olema, kui tuled siia naeruvääristama naisi sellises olukorras. Tahaks ise ka, aga raha pole jah?

Kuule tädi, ära mõtle asju välja, eks!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ei ole võimeline aru saama, mis on diastaas ja millist ohtu see tervisele endast kujutab, siis ole lihtsalt vait! Keegi ei keela sul oma “loomuliku iluga” vananeda, aga palun ära sõima naisi, kellel on võimalik muud teha. Õudne kui vastik, õel ja kibestunud võib üks mutt olla ????

Tegelikult oled vastik mutt sina, sest kõige räigemini sõimab ja mõnitab siin just see jõusaali tädi ja sinusugused.

Tervist mõjutavatel põhjustel on diastaasi vaja opereerida vaid väga harvadel juhtudel. Seda võiksid ju ometigi teada, kui esined siin asjatundjana. Diastaasi operatsiooni tehakse üldjuhul vaid kosmeetilise efekti saavutamiseks.

Loe lõiku “Millal on operatsioon vajalik”

https://kohukliinik.ee/teenused-diastaas/

Seal ei ole ju öeldud, et millal on vajalik. Samas on öeldud, et pärast spetsiaalse kava läbimist tuleks tavapärast trenni teha – aga mis siis, kui selle tulemusena on pidevalt “selg paigast ära”?

Mul selgus alles opil, mis seal kõhus tegelikult toimus ja pärast oppi kadusid ka alaseljavalud. Ainult iluprobleem tõesti.

Mingeid oppe tehakse meil küll väga kergekäeliselt. Põhimõtteliselt ollakse valmis sul lõikama kõike muud, aga mitte diastaasi. Isegi selga!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe siis hoolikamalt:

“Millal on vajalik operatsioon?

Soovituslik on alustada harjutustega ja hinnata operatsiooni vajadust 6–12 kuud pärast harjutustega alustamist. Tervist mõjutavatel põhjustel on diastaasi vajalik opereerida vaid väga vähestel juhtudel. Enamikel naistel, kes lõpuks operatsioonile lähevad, on peamiseks põhjuseks kosmeetiline defekt (venitusarmid, rippuv nahk jms), mida tõesti ainult treeninguga likvideerida ei saa ja sellisel juhul annab parima tulemuse kõhuplastika. Kindlasti tuleks arvestada sellega, et operatsioon on mõistlik võtta plaani, kui lapsed on vanemad kui kaks aastat, sa ei imeta, rohkem lapsi plaanis ei ole ja oled enda ideaalkaalus.”

Ehk siis, diastaasi opereerimist tehakse põhimõteliselt vaid ilu pärast, mitte et see oleks tervisele ohtlik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud trenni, kõhulihaste harjutusi – kõike, kõike…

Vahet pole, mis ma teen…

Õudne, kuidas mind ärritab naiste selline tühi mula. Mida “kõike, kõike” te teinud olete? Loomulikult on vahet, mis sa teed. Te lihtsalt ei ole suurt midagi teinud peale halamise. See tõesti figuuri ei paranda.

Lennake nüüd peale ja rääkige mu psüühikast ????

Mind ei ärrita miski, küll aga üllatab mind sinu rumalus. Ilmselge rumalus. Emalt pärisid, jah?

Wow! Emalt pärisid sina ehk oma masajalad, räägi enda eest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tõmbasid oma diastaasi-kaardi välja ja oled jube uhke, eks? Diastaasist ei rääkinud eespool keegi ega soovitanud ka keegi seda ise jõutrenniga korrigeerima hakata. Milleks selline aiaaugust rääkimine?

Naljakas, miks peaks diastaasist rääkimise pärast uhke olema? Ma lihtsalt pakkusin välja, et mõni, kes on endaga võib-olla sada imet teinud, aga soovitud laudsiledat kõhtu ei saa, kannatab ehk hoopis diastaasi all. Ja ta ise ehk seda ei teagi, et põhjuseks on see kõhulihaste häda. Perekooli jõusaali junn aga sõimab teda laisaks ja valetajatajaks, sest tema teab, et kõik saavad omale laudsileda kõhu, kui viitsivad vaeva näha. No ei saa!

Kõikidel inimestel ei ole oma välimus nii suur kinnisidee, et sellepärast operatsioonile minna. Aga jõusaali tädil on, sest vaadake, kuidas ta siin teemas laamendab, kui keegi julges öelda, et selle IG pildil oleva naise reied on inetud.

See, et tegemist on ohutu operatsiooniga, ei ole mitte miski argument. Iga operatsioon on risk – seda võiks ometi iga täiskasvanud inimene teada. Kui ei ole tungivat vajadust, siis ei peaks ühtegi operatsiooni tegema.

Tee oma diastaasi-murest teine teema, palun ja jaura seal.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti tuleks arvestada sellega, et operatsioon on mõistlik võtta plaani, kui lapsed on vanemad kui kaks aastat, sa ei imeta, rohkem lapsi plaanis ei ole ja oled enda ideaalkaalus.

See viimane välistab selle opi perekoolikate jaoks niikuinii, sest need ei suuda iial oma pekki maha võtta 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma diastaasi-murest teine teema, palun ja jaura seal.

Minul ei ole diastaasi muret. Ma pakkusin variandi, mis juhul mingi trenn ja õige toitumine ei aita. Jõusaali-tädi karjus, et kõik saavad, kes tahavad. Ja need, kes ei suuda omale laudsiledat kõhtu treenida on lihtsalt laisad. No, mida puutub siia laiskus, kui sul on diastaas?

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma diastaasi-murest teine teema, palun ja jaura seal.

Minul ei ole diastaasi muret. Ma pakkusin variandi, mis juhul mingi trenn ja õige toitumine ei aita. Jõusaali-tädi karjus, et kõik saavad, kes tahavad. Ja need, kes ei suuda omale laudsiledat kõhtu treenida on lihtsalt laisad. No, mida puutub siia laiskus, kui sul on diastaas?

Pakkusid teemast mööda paraku.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma diastaasi-murest teine teema, palun ja jaura seal.

Minul ei ole diastaasi muret. Ma pakkusin variandi, mis juhul mingi trenn ja õige toitumine ei aita. Jõusaali-tädi karjus, et kõik saavad, kes tahavad. Ja need, kes ei suuda omale laudsiledat kõhtu treenida on lihtsalt laisad. No, mida puutub siia laiskus, kui sul on diastaas?

Pakkusid teemast mööda paraku.

Ei, see on kohe vägagi teemasse. Üks inimene kirjutas, et on kõike teinud ja et on sale, aga vat laudsile kõht on kättesaamatu unistus. Selle peale pakkuda, et ehk on viga hoopis diastaasis, on igati asjakohane siin teemas. Inimene ei pruugi ise selle peale tullagi, et viga võib olla hoopis mujal.

Ja sina ära siin otsusta, millest tohib siia teemasse kirjutada, millest mitte. Sina ei ole perekooli korrapidaja.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma diastaasi-murest teine teema, palun ja jaura seal.

Minul ei ole diastaasi muret. Ma pakkusin variandi, mis juhul mingi trenn ja õige toitumine ei aita. Jõusaali-tädi karjus, et kõik saavad, kes tahavad. Ja need, kes ei suuda omale laudsiledat kõhtu treenida on lihtsalt laisad. No, mida puutub siia laiskus, kui sul on diastaas?

Mine metsa oma diastaasijutuga. Enamik on paksud laiskusest ja õgimisest. Või avaldub see diastaas sul ka ümaras näos ja jämedates kintsudes?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

End pardinäoks süstinud neiu “elukogemuslikke” soovitusi ei viitsi tõesti tõsiselt võtta.

OMG, jälle see ripsmetehnikust kõigeteadja siin plädisemas.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee oma diastaasi-murest teine teema, palun ja jaura seal.

Minul ei ole diastaasi muret. Ma pakkusin variandi, mis juhul mingi trenn ja õige toitumine ei aita. Jõusaali-tädi karjus, et kõik saavad, kes tahavad. Ja need, kes ei suuda omale laudsiledat kõhtu treenida on lihtsalt laisad. No, mida puutub siia laiskus, kui sul on diastaas?

Mine metsa oma diastaasijutuga. Enamik on paksud laiskusest ja õgimisest. Või avaldub see diastaas sul ka ümaras näos ja jämedates kintsudes?

Konkreetsel juhul käis jutt ainult kõhust. Inimene ütles, et on sale ja muidu vormis, aga punnkõhtu laudsiledaks ei saa, ehkki on kõike proovinud. Selle peale kargas jõusaali tädi talle kallale, et saab küll – lihtsalt, oled laisk ja pole piisavalt pingutanud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda võiks ikka teada, et kõik naised ei saagi lamedat kõhtu. See on keha eripära ja minu meelest üldse mitte kole.

See on küll jama. Meestel koguneb rasv kõhule, naistel mitte.

Sa teed nalja või? Ausalt mõtled nii? ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 408 )


Esileht Ilu ja tervis Peenikesed