Esileht Pereelu ja suhted peenisepilt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: peenisepilt

Postitas:

Kui olete tutvunud meestega interneti vahendusel, kas mõni mees on saatnud teile omaalgatuslikult peenisepildi? Kuidas reageerisite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 14:42; 30.07 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne, sellisega küll enam ei suhtleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tulnud ette küll, aga ikka siis, kui jutt on juba sinna radadele läinud, mitte puhta lambist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ikka liputajatega üldiselt tehakse? Ignoreeritakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 15:09; 31.07 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On tulnud lambist. Tere, tahad mu riista näha? Ja pilt tuleb. Tegelka ei saa aru miks möned mehed arvavad, et neil on nii fantastiline ja ma ei saa yltse aru, mis mina sellest pildist saama peaks? Erutust? Come on, see on lihtsalt pilt ja asi ka täiesti keskpärane. Ei saa meestest aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 16:07; 31.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näopildi saatis ikka enne?
No mis siukesega teha, tahaksid sellist pulgajukut endale meheks või? Puu taha saata, kui pilt just imeilus ei olnud ja sina just selle peal väljas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 16:16; 31.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb, kus sa nendega tutvud. Kui ihas või muudes sekspartneri otsimise portaalides, siis on loogiline, kui sulle töövahendit näidatakse. Kui lihtsalt tutvumisportaalis, siis ma ilmselt lihtsalt vastaks, et sorri, ma ei otsi tutvust peenise, vaid mehega. Kui sa just ise pole kuidagi taolist tegu esile kutsunud või provotseerinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 17:01; 17.06 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb meelde kui kunagi Austraalias tööd otsisin ja sealsesse tööportaali kuulutuse lisasin. Viisakas, ilma pildita, ametlik tööotsimis kuulutus. Väga paljud ütlesid, et nüüd hakkad perverssuseid saama vaid. Ja nii kui kuulutus üles läks põmmpõmmpõmm tuli järjest peenisepilte! Haha see oli nii ajuvaba ikka. Mu nimi on ka nii meielik, et sealsetel kohalikel polnud aimugi, olen ma mees või naine aga ikka pommitati oma noksipiltidega ????????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 19:05; 30.07 20:15; 31.07 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu nimi on ka nii meielik, et sealsetel kohalikel polnud aimugi, olen ma mees või naine aga ikka pommitati oma noksipiltidega

Miks nad saatsid, kas soovisid tutvuda või lihtsalt oli soov ennast eksponeerida? Ega sihuke asi vist erutust ei tekita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 14:42; 30.07 19:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu nimi on ka nii meielik, et sealsetel kohalikel polnud aimugi, olen ma mees või naine aga ikka pommitati oma noksipiltidega

Miks nad saatsid, kas soovisid tutvuda või lihtsalt oli soov ennast eksponeerida? Ega sihuke asi vist erutust ei tekita.

Ikka tekstiga, et maksab korra eest niipalju ja niipalju. Mõni tahtis maksta selle eest, et me vahetaks üksteisega endast paljaid pilte. Igasugu haigeid oli. Üks mees läks nii kaugele, et peale numbri blokeerimist pommitas muude numbrite pealt. Ikka noksipildid eri nurkade alt. Kusjuures ka oma näo jättis ilusasti peale. Lubasin internetti ta pildid üles riputada, siis kadus ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 19:05; 30.07 20:15; 31.07 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see ainult meil. Väljamaal tegeletakse sama asjaga. http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sada-korda-mooda-uks-kord-loika-naine-saatis-teda-peenisepiltidega-tuudanud-mehe-fotomaterjali-tolle-emale?id=79033966

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole see ainult meil. Väljamaal tegeletakse sama asjaga. http://publik.delfi.ee/news/in…..d=79033966

eks see teema olegi jälle klikkide kogumise teema. Luges delfist ja tuli siia teemat tegema. yxikmees, sa ka saadad pilte või piirdud jutuga?

Kas kellelgi on siis minu peenise pilti vaja?
Ok ma piirdun siiski jutuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete tutvunud meestega interneti vahendusel, kas mõni mees on saatnud teile omaalgatuslikult peenisepildi? Kuidas reageerisite?

Jah ja neist ükski pole olnud eestlane. Blokk peale, mis muud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 22:33; 31.07 21:04; 20.06 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed kipuvad arvama, et kui neid erutab, siis erutab teisi ka. Mehed tähtsustavad oma peenist, ülearugi. Samas – legedes siinseid teemasid peenise suuruse üle ja kiljumist, mitu sentimeetrit see peab olem, siis järelikult kiidavad naised ka takka selle hoiaku, et mees = peenis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mees võrdubki peenis, aga mitte ainult, mõni tahab ka ülejäänut 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 16:16; 31.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal olgu tänatud, et pea kõik naised enda rindu piltidel ei eksponeeri — push up rinnahoidja ja rinnad kohe-kohe särki purustamas… Aga mehed, raiped, on perverdid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal olgu tänatud, et pea kõik naised enda rindu piltidel ei eksponeeri — push up rinnahoidja ja rinnad kohe-kohe särki purustamas… Aga mehed, raiped, on perverdid…

Tegelikult võrdled võrreldamatut. Pädev võrdlus oleks kui naised kukuksid meestele oma väljaveninud ja löntis või rasedusarmidega tissidest pilte saatma.
Sest olgem ausad: ükski peenisepilt pole ju kuigi esteetiline, ilmselt neid on, aga ilmselt vähem kui perfektseid rindu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb meelde kui kunagi Austraalias tööd otsisin ja sealsesse tööportaali kuulutuse lisasin. Viisakas, ilma pildita, ametlik tööotsimis kuulutus. Väga paljud ütlesid, et nüüd hakkad perverssuseid saama vaid. Ja nii kui kuulutus üles läks põmmpõmmpõmm tuli järjest peenisepilte!

Ma pakun, et see ei olnud just päris tavaline tööotsimise portaal, kuhu sa oma kuulutuse panid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saatnud näo pilti. Ei olnud yltse mingi tutvus lehekylg, mängu sait oli. Tyybil oli mingi x profiili pilt ja keset piljardit vahetas selle hopsti riistaks 😀 Ei olnud eestlane, pole kindel kas eesti mehed on ikka nii lollid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 16:07; 31.07 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed kipuvad arvama, et kui neid erutab, siis erutab teisi ka. Mehed tähtsustavad oma peenist, ülearugi.

Tegelikult selline ilma palumata peenisepiltide saatmine on sisuliselt virtuaalne vägistamine. Võimutsemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:54; 19.06 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult selline ilma palumata peenisepiltide saatmine on sisuliselt virtuaalne vägistamine. Võimutsemine.

No mis krdi võimutsemine? Pigem ikka jobutsemine.
Naine saab ju bloki panna ja mehe etteaste on sellega lõppenud.
Võimutsevad need, kes oma pee..st päriselus näitavad, mitte need, kes sellest vaid unistavad.
Ja pilte saadavad, et midagigi olla…

Normaalne mees ei tee sellest pilti vaid läheb ja kasutab seda otstarbekalt.

M50.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 14:54; 19.06 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peenisepildi saatmine on hea test naisele. kui on fuihhh, siis on naisel voodis ka kõik fuihhh. pole mõtet luua suhet sellise naisega. kui naine saadab mehele tissipildi, siis mees ei jookse fuihhitama, vaid hoopis naise aktsiad tõusevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb meelde kui kunagi Austraalias tööd otsisin ja sealsesse tööportaali kuulutuse lisasin. Viisakas, ilma pildita, ametlik tööotsimis kuulutus. Väga paljud ütlesid, et nüüd hakkad perverssuseid saama vaid. Ja nii kui kuulutus üles läks põmmpõmmpõmm tuli järjest peenisepilte!

Ma pakun, et see ei olnud just päris tavaline tööotsimise portaal, kuhu sa oma kuulutuse panid.

Paku terviseks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 19:05; 30.07 20:15; 31.07 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peenisepildi saatmine on hea test naisele. kui on fuihhh, siis on naisel voodis ka kõik fuihhh. pole mõtet luua suhet sellise naisega. kui naine saadab mehele tissipildi, siis mees ei jookse fuihhitama, vaid hoopis naise aktsiad tõusevad.

Räägitakse ju, et mees armastab silmadega, naine kõrvadega – seega mehele tissipildi saatnud naine arvestab mehe huvidega, loomulikult tema aktsiad tõusevad. Naisele mesijuttu ajava mehe aktsiad tõusevad samuti, aga naisele tutvuse alustuseks peenisepildi saatnud mees teeb tegelikult naisele hetkega selgeks, et ta ei tea naistele rõõmu valmistamisest s.ttagi. Seega kui mees alustab juttu peenisepildiga, siis on naisel koheselt ka selge, et temaga pole mõtet isegi puhtalt sekssuhet aretada. Ühtlasi ka see, miks mees kuival on (ja kuivale ka jääb).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peenisepildi saatmine on hea test naisele. kui on fuihhh, siis on naisel voodis ka kõik fuihhh. pole mõtet luua suhet sellise naisega. kui naine saadab mehele tissipildi, siis mees ei jookse fuihhitama, vaid hoopis naise aktsiad tõusevad.

Ma lihtsalt korra mainin, et kui on üks kena naine, kes kohe tahab mehelt seda peenisepilti saada, siis suure tõenäosusega see siiski ei ole naisterahvas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 15:09; 31.07 18:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peenisepildi saatmine on hea test naisele. kui on fuihhh, siis on naisel voodis ka kõik fuihhh. pole mõtet luua suhet sellise naisega. kui naine saadab mehele tissipildi, siis mees ei jookse fuihhitama, vaid hoopis naise aktsiad tõusevad.

minul kuajuurea ei ole fui voodis aga ennem ma siiski vaatan mewhe yldist väliumust ja siis alles peenist. muidugi võib siis tabada ebameeldiv üllatus, et seal polegi mitte muhvigi aga kui mees on minu jaoks kole kui öö, siis tema hiigelhea varustus teda minu voodisse küll ei too. selle olematu riistaga ilusa kutiga annab kyll naudingu kätte saada aga kole mees— ei!!!!!!!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 22:33; 31.07 21:04; 20.06 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui olete tutvunud meestega interneti vahendusel, kas mõni mees on saatnud teile omaalgatuslikult peenisepildi? Kuidas reageerisite?

Jah, on.
Tore mees tundus suheldes/kirjutades. Mõne aja pärast lendas töölähetusele ja viberis saatis riistast pildi, juures tekst a’la, et “see igatseb sinu järele..”
Nähtu oli ehmatav, kuna riist nägi kole välja, sorry jah! Ei hakkaks detailidesse hetkel laskuma, muig.

Teisalt- oleks kena ponks vaade olnud, vbl oleks hoopis erutunud :p

Lõppkokkuvõttes oligi hea, et asjandust pildil nägin, kuna reaali ma seda tutvust viia ei soovinudki… enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polnud enne selle teemaga väga kokku puutunud, aga just hiljuti läks asi selleni, et suhtluspartner internetis väitis, et ma ajan teda heas mõttes hulluks oma olemusega, ja ma saatsin niisama lõõbiks vastu, et “No tõesta seda!” Ja vastuseks oli loomulikult pilt kõvast peenisest. Ma oleks pidanud seda ette nägema, aga ma tõesti arvasin talle niiviisi vastates, et ta tooks mulle näiteks ootamatult lilli vms. Rumal mina. 😉
Aga mis seal salata, mind erutas see pilt küll – mitte niivõrd peenis kui selline, ehkki see oli igati ilus ja suur, aga palju rohkem mõjus mulle see, et ta on mulle mõeldes erutunud seksuaalselt.

Nii et jagan seisukohta, et selliseid pilte saadetakse vist enamasti ikka siis, kui jutt juba nö vasakule ära läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole normaalne! Sellisel mehel ei saa üleval kõik korras olla, kuid kui sellist meest endale soovid, saada oma kehaosadest pile vastu vs võta netist üks eriti kole pilt ja vaata, kuidas reageerib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peenisepildi saatmine on hea test naisele. kui on fuihhh, siis on naisel voodis ka kõik fuihhh. pole mõtet luua suhet sellise naisega. kui naine saadab mehele tissipildi, siis mees ei jookse fuihhitama, vaid hoopis naise aktsiad tõusevad.

Paistab olema “peenisepildi saatja” ise.
Selline tegevus on tegelikult seksuaalne ahistamine. Kui sa surud peale, sunnid inimest vaatama end riistast pilte, siis see on ahistamine.
Ja ahistajad ei ole toredad inimesed!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted peenisepilt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.