Esileht Pereelu ja suhted peenisepilt

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: peenisepilt

Postitas:

Minu jaox olex säärane pilt selge signaal: see mees on m.nn. Kui ma ka otsix vaid kohustustevaba sexi, siis valix ikkagi veidi taibukama partneri, nondega on vähem jama & muidu lõbusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peenisepildi saatmine on hea test naisele. kui on fuihhh, siis on naisel voodis ka kõik fuihhh. pole mõtet luua suhet sellise naisega. kui naine saadab mehele tissipildi, siis mees ei jookse fuihhitama, vaid hoopis naise aktsiad tõusevad.

Huvitav, kas järgmise sammuna järeldad sa, et kuna ükski naine kunagi peale peenisepildi saamist sulle enam ei vasta, siis järelikult on kõik naised frigiidsed? 😀 Oleks loogiline ja ootuspärane asjade käik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.07 17:01; 17.06 17:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igatahes elavad nad senini koos, sest sõbranna jäi uskuma, et see on hoopis üks teine põrand. Jaaa-jaaa. Mhmh. Nende väikelapse kuldsest käejäljest pool on ka ju selles teises majas olemas. Naised on nii krdi lollid…kui ta ka ei usu, et see oli teine maja, siis ta usub raudkindlalt, et see pole tema mehe riist. Oeh…et võõras riist sinu põrandal otsimas meeste-naiste grupisuhet? Okei…

Oot-oot, oma mehe munni ja karvaseid jalgu ei tunne naine ära või?
Mis nad teevad keppi ainult pimedas ja teki all või?
Isegi kui on kehv silmamälu, siis saaks ju teha võrdleva analüüsi – trükid riista elusuuruses välja, käsid mehel püksid maha ajada ja vaatad üle.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:54; 19.06 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peenisepildi saatmine on hea test naisele. kui on fuihhh, siis on naisel voodis ka kõik fuihhh. pole mõtet luua suhet sellise naisega. kui naine saadab mehele tissipildi, siis mees ei jookse fuihhitama, vaid hoopis naise aktsiad tõusevad.

Kui ma oleks naine, siis loeks sellest pildi saatmist pigem ikka testiks mehele. Või ühe suurema testi osana.
Kui saadab omaalgatuslikult peenise pildi – total fail –
Kena päeva jätku ja blokk peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 14:54; 19.06 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma saadaks oma hambaröntgeni vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, enamus tutvumisportaalides on see kohe esimene asi.eriti Tinderis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 22:33; 31.07 21:04; 20.06 00:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted peenisepilt

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.