Esileht Ajaviite- ja muud jutud Peep Pahv ja sport

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Peep Pahv ja sport

Postitas:
Kägu

vaadates välimust ja kuulates-lugedes seisukohti on tekkinud küsimus, millele netist vastust ei leia, aga ehk keegi teab – kas ta ise ka mingit sporti on kunagi teinud, vähemalt noorena? mis tasemel? või on ainult treenerina tegutsenud?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Lugesin artiklit ja tekkis sama küsimus. Kas ta ise oleks valmis 5000 m jooksu läbimiseks või on pehmo olemine talle isiklikult lubatud. Tõsi, tema pani ühte patta mis tahes eksamid ja testid, aga siiski.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On need, kes teavad ja teevad ning siis on Peep Pahv. Erinevad arvamused (ükskõik siis kui palju need minu omadest lahku lähevad) on alati lubatud, kuid Pahvi sõnavõtu väärtust tema enda füüsiline “kohevus” kuidagi vähendab, või mis?
Pealegi, ma ka pean ennast feministiks, kuid suudan alati tänada, kui keegi mulle mantli selga aitab ning ust lahti hoiab. Seda viimast teen tihtipeale isegi ning veel mõlemale soole. Minu lapsepõlves kutsuti seda viisakuseks, huvitav mida Pahvile siis kodus õpetati?!

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

“lödipüksluse pealetungi” artikkel ajas nii vihale või?
Peep Pahv oli korvpallur ja on korvpallitreener, pealegi lähevad väga paljud päris kõvad sportlased keskeas paksuks.

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

see tema tänane kohevus mind ei morjenda, paljud mehed peavad end kõvadeks spordimeesteks, kuna on kunagi nooruses sporti teinud. vanusega tuleb ülekaalu ka. lihtsalt tavalise guugeldamisega ei leidnud ma mitte midagi tema enda spordisaavutustest (no vähemalt et mis koondises mängis või kus), seetõttu kerkiski küsimus, sest teistele on ta küll varmas sõnu selga lugema. teiste spordiajakirjanike kohta ma enamvähem tean ja et Pahv on korvpalliga tihedasti seotud, seda tean ka, aga mida ta ise saavutanud on? või ongi ta praegu nii tark sellepärast, et nooruses jäi kõik saavutamata, sest neli aastaaega ja rahvusvaheline kapitalism?

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

“lödipüksluse pealetungi” artikkel ajas nii vihale või?

Peep Pahv oli korvpallur ja on korvpallitreener, pealegi lähevad väga paljud päris kõvad sportlased keskeas paksuks.

Vihale just mitte, aga tekitas sügavat imestust, et kenakese õllekõhuga tegelane peab loengut lödipükslusest. Ja jah, lugesin küll artikli lõpuni ja see ei keskendunud füüsilisele võimekusele, aga siiski.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pahv mängib kodukoha kossusatsis ja on poiste satsi treener ning on sõitnud Tartu rattaüritustel – avalikud andmed. Olen isiklikult temaga ka sörkimas käinud.
Demagoogias on ta muidugi tugev.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega Pahv pole ainuke jämedaks läinud endine korvpallur ja korvpallitreener. Mitu meie 70ndatel ja 80ndatel kuulsat mees-tippkorvpallurit (kes täna ka treenerid) on samamoodi üpris tursked nüüd. Jaak Salumets jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaak Salumets jne.

Näen Jaak Salumetsa pidevalt poes, elame samas kandis. Pahvist on ta ikka hulga saledam poiss, kuigi vanus juba 70.

Ja siis veel, Jaak Salumets oli omal ajal Euraasia mandri absoluutne tipp. Pahv mängis kus? Mudaliigas. Salumets oli tänapäeva mõistes profisportlane ja Pahv oli tervisesportlane. Ei saa neid kahte meest kuidagi taandada ühisele nimetajale. Kui mölisemises medaleid jagataks, siis selles võiks Pahv isegi küll medali saada, täpsemalt Harju maakonna meistrikatel pronksi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei jaksanud seda jura lõpuni lugeda ja ei pannud tähele, et ta oleks naiste kohta midagi ekstra kirjutanud – mis seal oli siis?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tähendab, minu jaoks lõppes selle artikli tõsiseltvõetavus umbes alates lõigust, kus mainiti “keskkonnateemalist hüsteeriat” ja edasi ei suutnud ma lugeda sealt, kus öeldi: “Lapsed peaksid olema jälle lapsed, kes toas telefoni näppimise või arvutiekraani taga istumise asemel igal vabal hetkel õue kupatatakse.”
Vaadake, see vanade heade aegade ihalus esiteks ei tööta, sest enam ei ole vanad head ajad ja seda sa ei muuda mingi valemiga. Ja teiseks, vanadel headel aegadel ei KUPATATUD lapsi õue vaid nad läksid sinna ise, kupatama peaks, jah, nüüd.
Iseenesest on ju õige idee, et lapsed tuleb rohkem liikuma saada. Liikumine mõjub hästi nii füüsilisele kui vaimsele tervisele. Töökasvatuse ausse viimine on ka oluline. Aga seda saab väljendada ka ilma räuskamata, ilma nooremat põlvkonda naeruvääristamata ja viisakalt. Saab väljendada ja on väljendatud, nii et miks sellist jama üldse avaldada?
Lähtudes loogikast “mens sana in corpore sana”, peaks see isik tõesti alustuseks ise rohkem liigutama ja vanus pole siin mingi vabandus.

+5
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Peep Pahv ja sport