Esileht Pereelu ja suhted Peeretavad ja krooksuvad mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Peeretavad ja krooksuvad mehed

Postitas:

Eks see ole lastetoa ja teistega arvestamise teema.

Lastetoa ja teistega arvestamise teema on ka see, kus teise inimese krooksust – ega ka puuksust – ei tehta hüsteeriat ja ei hakata avalikult selle üle räuskama.

Absoluutselt nõus – ups! olukordi võib ikka ette tulla. Et kõrvalseisja siis hüsteeritsema ja räuskama hakkab – see on ka muidugi üks vinge kodu ????

Ups olukorras vabandadtki. Ikka võib juhtuda. Teine asi on mõnuga lõpuni karistada ja siis veel muheleda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 23:37; 17.02 11:46; 17.02 13:29; 17.02 15:10; 18.02 13:29; 18.02 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina mõtlen, et kuidas saab iga puuksu pärast vetsu joosta, mõnel kehvemal päeval jooksed 10 korda tunnis ju niimoodi, peale kapsahautise või hernesupi söömist. Gaasid on normaalne kehaprotsess, teisele näkku ei pea puuksutama kuid iga plõksu pärast vetsu jooksmine on ka natuke liiast. Gaaside väljumine sõltub teinekord ka asendist ja kui ma näiteks pikutades tunnen, et hakkab tulema, siis püsti tõustes ja vetsu jõudes on gaas juba soolestikku tagasi tõusnud, seega, asjatu vaev ennast püsti ajada. Meil kodus tunnevad kõik ennast vabalt, söögilauas või külas olles tõesti ei peeretata, kuid diivanil telekat vaadates juhtub kõigil.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://naisteleht.ohtuleht.ee/723817/kallima-ees-puuksutamine-tagab-onneliku-suhte

Minu arvates on see tõsi! Abielus 19a, suhe on väga hea, armastus on alles. Oleme üksteisele nii partnerid kui ka parimad sõbrad. Ja jah, ka puuksutame ja röhitseme ja ei jookse tualetti.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru kuidas nii raske on ennast kontrollida. Meie oleme 6 aastat koos elanud ja pole kordagi üksteise ees puuksutamist ette tulnud. Tahaks üksteisele ahvatlevad olla ikka jätkuvalt ja see ei nõua ka mingit üleinimlikku pingutust, et gaase kontrollida. Mina olen nendega ühel meelel, kelle arvates on see elementaarne viisakus. Ma ei ütleks, et selle pärast ennast nüüd kodus mugavalt ei tunne, vastupidi, väga mugav ja hea on olla kui üksteisega arvestatakse ja viisakas ollakse.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jään enda juurde, et seltskonnas (kasvõi oma seksuaalpartneri seltskonnas) mõnuga peeretavad, maha sülitavad, näpuga nina nuuskavad ja näpud pükstesse pühivad ainult veel hullem kontingent, kui need, kelle meelest emaks saamise konta pooldumine on öelda mõistlik ja kohane.

Ja peamine, et oma armastatu ees mõnuga lörinal ja tahtlikult peeru laskmist peetakse hubasuse, kodutunde ja läheduse tunnuseks.

Ja lisan taaskord lõppu, et kogemata võib ju teinekord juhtuda. Siis vabandatakse, kui tõesti tualetti ei jõua.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.02 09:19; 18.02 13:07; 18.02 14:54; 18.02 18:55; 18.02 20:35; 18.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on hirmsad mured naistel????

Mul on täiesti ükskõik, kes kus peeretab või krooksu! Mees kodus peeretab, vennad teevad seda, sõpradel vahest juhtub.. Õudsed matsid eks? ????
No aga mind jätab see täiesti külmaks.
Ainult oma poegadele olen selgeks teinud, et nii ei ole viisakas!
Ülejäänud mehed, tehku mis tahavad.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 16:04; 18.02 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised loomulikud asjad ei ole kummagi jaoks probleem, samuti lapse jaoks.

Seega vahetad tema nähes ka tampoone või see on teispool seda teie “vaba, mõnusa kodu piire, kus ei pea loomulikke asju häbenema”? Miks?

Kägu 13.07 Ausaltöeldes, kui millegipärast peaks tekkima selline olukord, siis mul ei oleks küll probleem oma abikaasa ees ka tampooni vahetada. (Siiani ei ole veel sellist olukorda tekkinud).

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 20:34; 18.02 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei pane sellist asja tähelegi. Ma ise puuksutan ja röhitsen ka. Aga miks ma pärast irvitama või sellest sündmuse tegema peaks?
Vajadusel võin vahetada tampooni mehe nähes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on siis teada, miks naised koosnevad vahukoorest ja maasikamoosist: nad ei peereta ega röhitse.
Sain naisega lapse tehtud ja ka sünnitustel osaletud (kakanunne koristanud), saan ka tampoonid vahetatud ja puuksud kannatatud! Kuigi, kui just ei ole jalgpallis või ka korvpallis väga pinev seis, siis võiks muul ajal puuksutada.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd on siis teada, miks naised koosnevad vahukoorest ja maasikamoosist: nad ei peereta ega röhitse.

Sain naisega lapse tehtud ja ka sünnitustel osaletud (kakanunne koristanud), saan ka tampoonid vahetatud ja puuksud kannatatud! Kuigi, kui just ei ole jalgpallis või ka korvpallis väga pinev seis, siis võiks muul ajal puuksutada.

Hädaolukorras jood ka uriini ja kui püstol laubal, ehk sööd ka nr kahte. Aga niisama sa seda ju ei tee. Kui on kõhugripp, loomulikult toetan kaaslast jne. Aga kui pole siis ei sunni teda sitahaisu taluma.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.02 23:37; 17.02 11:46; 17.02 13:29; 17.02 15:10; 18.02 13:29; 18.02 17:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellised loomulikud asjad ei ole kummagi jaoks probleem, samuti lapse jaoks.

Seega vahetad tema nähes ka tampoone või see on teispool seda teie “vaba, mõnusa kodu piire, kus ei pea loomulikke asju häbenema”? Miks?

Kägu 13.07 Ausaltöeldes, kui millegipärast peaks tekkima selline olukord, siis mul ei oleks küll probleem oma abikaasa ees ka tampooni vahetada. (Siiani ei ole veel sellist olukorda tekkinud).

Mis olukord see selline saaks olla, kus sul pole võimalik ei teise ruumi minna, end saunalinaga varjata, kõndida lähima männi taha, kükitada põõsa kõrvale ega lihtsalt paluda mehel selg keerata? Saan aru, et sul ei oleks see probleem, et mehe ees tampooni vahetada. Kui ma oleksin sina, siis oleks mul probleem – see, et mul pole leidlikkust tampooni vahetada nii, et sellest ei saaks samasugune “hubane ja lähedust tekitav” olukord kui paljudel kodune seltskondlik peeretamine.

Kui relv on laubal ja keelatud oleks ennast varjata või välja minna, teeksin minagi seda. Ma siis nuuskaks nina ka näpuga…kuigi ma vist ei oska.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.02 09:19; 18.02 13:07; 18.02 14:54; 18.02 18:55; 18.02 20:35; 18.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks tuttav (naine) rääkis koguni sellist asja, et nende peres vahetab naisel tampooni mees. Naine ise ei saa või ei julge (ei mäletagi enam täpselt, mis probleem oli). See oli küll -väga palju aastaid tagasi ja me ise olime nii 17-18-aastased. Ilmselt üritati ka sel moel vastastikust usaldust ja lähedust tekitada või välja näidata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jään enda juurde, et seltskonnas (kasvõi oma seksuaalpartneri seltskonnas) mõnuga peeretavad, maha sülitavad, näpuga nina nuuskavad ja näpud pükstesse pühivad ainult veel hullem kontingent, kui need, kelle meelest emaks saamise konta pooldumine on öelda mõistlik ja kohane.

Kuidas me ometi kodus aeg-ajalt peeretamisest jõudsime mõnuga peeretamise, maha sülitamise, näpuga nina nuuskamise ja muu taoliseni????
Tõeline naljanumber.

Ja lisan taaskord lõppu, et kogemata võib ju teinekord juhtuda. Siis vabandatakse, kui tõesti tualetti ei jõua.

Tohib, ma tulen vastlapäeval sulle külla ja jälgin natuke seda mängu, kuidas kõik vetsu tormavad ja kordamööda vabandavad? Mõte on päris naljakas.
Aga noh, selge see, et nii teie pere kindlasti hernesuppi ei söögi.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.02 23:53; 17.02 11:36; 17.02 13:23; 17.02 15:02; 18.02 11:27; 18.02 20:28; 18.02 21:03; 18.02 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see sünnitus siia puutub? Me räägime olukorrast, kus seda tehakse mõnitava irve saatel ja teades, et partnerile ei meeldi. Kõik seda saab ikka küll diskreetsemalt teha, mitte suure kärakaga või lõuad laiali krooksatades. No ja kui peaks samas ruumis mingil põhjusel tampooni vahetama, siis on mehel võimalust vähemalt selg keerata, mitte jõllitada.

Igati nõus.
Puuksu lasta kodus on ok, kui s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohib, ma tulen vastlapäeval sulle külla ja jälgin natuke seda mängu, kuidas kõik vetsu tormavad ja kordamööda vabandavad? Mõte on päris naljakas.

Sa ju ei tule niikuinii. Mis seal niiväga vaadata, eriti vastlapäeval. Meil on 4 täiskasvanut ja 1 laps peres, tualette on 2, järjekorda pole isegi hommikuti.

Niipalju ma söandan sind parandada, et kempsus käies privaatpeeretajad ei palu vabandust. Vabandust palume siis, kui peaks üliharva peer tulema enne, kui jõuad privaatsusesse 🙂

Pärast kapsasupi söömist ma lähen ilmtingimata igaks peeretuseks kempsu, sest mine isahane tea, äkki pole puuks kuigi…kuidas seda öelda…kuiv. Ka see on osa viisakusest.

Ära karda, kempsus ei ela koll. Pane tuli põlema ja saad küll nii, et ei pea diivanil lebades teiste rõõmuks pleedialust soojaks peeretama lihtsalt seepärast, et ei viitsi kempsu minna.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.02 09:19; 18.02 13:07; 18.02 14:54; 18.02 18:55; 18.02 20:35; 18.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ju ei tule niikuinii. Mis seal niiväga vaadata, eriti vastlapäeval. Meil on 4 täiskasvanut ja 1 laps peres, tualette on 2, järjekorda pole isegi hommikuti.

Tulen küll, kutsu ainult. Kindlasti tuleks meid veel. Anna aadress.

Ära karda, kempsus ei ela koll. Pane tuli põlema ja saad küll nii, et ei pea diivanil lebades teiste rõõmuks pleedialust soojaks peeretama lihtsalt seepärast, et ei viitsi kempsu minna.

Ma ei ole vist küll kordagi elus käinud kempsus peeretamas. Ma muidugi pole ka mingi suur peeretaja üldse, aga väga imelik oleks selleks kempsu ronida. Astun niisama eemale mõne sammu, kui vaja. Kui juba vajadus kempsu minna, siis muidugi küsiksin, et mis mõte sellel on – või on sul kemps hermeetiline ja helikindel? Meie mõlemast WC-st kostavad küll helid üsna hästi välja.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.02 23:53; 17.02 11:36; 17.02 13:23; 17.02 15:02; 18.02 11:27; 18.02 20:28; 18.02 21:03; 18.02 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen küll, kutsu ainult. Kindlasti tuleks meid veel. Anna aadress.

Kui väga tahad tulla, jäta meilikas. Sina ju soovisid tulla, seega tee esimene samm. Ilmselt oleks neid rohkem kui mina, kes lubaks sul tulla vaatama perekonda, kus hubasust ei looda peeretustega.

Ühistransaga sa ei saa, kas sul auto on? Mul see mure, et mina küll saaksin su viia, umbes 40 min sõitu Rakverest, aga meie autos ei peeretata :-(, no kui just väga häda pole. Ja majas ma pean ka paluma sul siiski tualetti minna. Diivani peale ma panen igaks juhuks sulle kile alla, seda sa ei pea kaasa võtma.

Kui tuled, näed meie kempse ise. Üks on üsna lähedal elutoale, teine on meie magamistoa (ja väikelapse toa) juures. Mis see hermetilisus siia puutub? Nojah, üsna helikindlad on. Igatahes helikindamad, kui pleed diivanil. Ja ventilatsioon parem.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.02 09:19; 18.02 13:07; 18.02 14:54; 18.02 18:55; 18.02 20:35; 18.02 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen küll, kutsu ainult. Kindlasti tuleks meid veel. Anna aadress.

Kui väga tahad tulla, jäta meilikas. Sina ju soovisid tulla, seega tee esimene samm. Ilmselt oleks neid rohkem kui mina, kes lubaks sul tulla vaatama perekonda, kus hubasust ei looda peeretustega.

Ühistransaga sa ei saa, kas sul auto on? Mul see mure, et mina küll saaksin su viia, umbes 40 min sõitu Rakverest, aga meie autos ei peeretata :-(, no kui just väga häda pole. Ja majas ma pean ka paluma sul siiski tualetti minna. Diivani peale ma panen igaks juhuks sulle kile alla, seda sa ei pea kaasa võtma.

Kui tuled, näed meie kempse ise. Üks on üsna lähedal elutoale, teine on meie magamistoa (ja väikelapse toa) juures. Mis see hermetilisus siia puutub? Nojah, üsna helikindlad on. Igatahes helikindamad, kui pleed diivanil. Ja ventilatsioon parem.

Täiskasvanud naised vaidlevad peeru teemal!? Lasteaed! ????

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 16:04; 18.02 21:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://naisteleht.ohtuleht.ee/723817/kallima-ees-puuksutamine-tagab-onneliku-suhte

Väga loll jutt, piinlik lugeda – selle järgi peaks oma olema ammu lahutatud ja ka mu vanemad. Ja lapsed said ka kohe suge, kui avalikult puuksutasid. Minu arust näitab just see austust oma kaaslase vastu, et ta tema juuresolekul ei puuksuta. Ja abielus peab olema lisaks armastusele ka lugupidamine on abikaasa vastu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja abielus peab olema lisaks armastusele ka lugupidamine on abikaasa vastu.

Miks?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:08; 18.02 21:56; 18.02 21:58; 18.02 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen küll, kutsu ainult. Kindlasti tuleks meid veel. Anna aadress.

Kui väga tahad tulla, jäta meilikas. Sina ju soovisid tulla, seega tee esimene samm. Ilmselt oleks neid rohkem kui mina, kes lubaks sul tulla vaatama perekonda, kus hubasust ei looda peeretustega.

Ühistransaga sa ei saa, kas sul auto on? Mul see mure, et mina küll saaksin su viia, umbes 40 min sõitu Rakverest, aga meie autos ei peeretata :-(, no kui just väga häda pole. Ja majas ma pean ka paluma sul siiski tualetti minna. Diivani peale ma panen igaks juhuks sulle kile alla, seda sa ei pea kaasa võtma.

Kui tuled, näed meie kempse ise. Üks on üsna lähedal elutoale, teine on meie magamistoa (ja väikelapse toa) juures. Mis see hermetilisus siia puutub? Nojah, üsna helikindlad on. Igatahes helikindamad, kui pleed diivanil. Ja ventilatsioon parem.

Üsna nõme vastus. Sa liialdamata kuidagi oldud ei saa? Kile, hubasus … heh. Aga edu. No tõsi, ma ei tule sind vaatama.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 16.02 23:53; 17.02 11:36; 17.02 13:23; 17.02 15:02; 18.02 11:27; 18.02 20:28; 18.02 21:03; 18.02 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen küll, kutsu ainult. Kindlasti tuleks meid veel. Anna aadress.

Kui väga tahad tulla, jäta meilikas. Sina ju soovisid tulla, seega tee esimene samm. Ilmselt oleks neid rohkem kui mina, kes lubaks sul tulla vaatama perekonda, kus hubasust ei looda peeretustega.

Ühistransaga sa ei saa, kas sul auto on? Mul see mure, et mina küll saaksin su viia, umbes 40 min sõitu Rakverest, aga meie autos ei peeretata :-(, no kui just väga häda pole. Ja majas ma pean ka paluma sul siiski tualetti minna. Diivani peale ma panen igaks juhuks sulle kile alla, seda sa ei pea kaasa võtma.

Kui tuled, näed meie kempse ise. Üks on üsna lähedal elutoale, teine on meie magamistoa (ja väikelapse toa) juures. Mis see hermetilisus siia puutub? Nojah, üsna helikindlad on. Igatahes helikindamad, kui pleed diivanil. Ja ventilatsioon parem.

Hahahahahhaaaaa! 40 km Rakverest?! Käid kummikutega virtsa sees ja häbened peeretamist?!
Olen mina veidrikke näind aga nii lolli maakat veel mitte.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:08; 18.02 21:56; 18.02 21:58; 18.02 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja abielus peab olema lisaks armastusele ka lugupidamine on abikaasa vastu.

Miks?

Kuidas sa kujutad elu koos mehega, kes sind ei austa, ei pea sinust lugu? Et oled mehele tühi koht, kellega võib käituda nii kuidas pähe tuleb, öelda seda, mis sülg suhu toob? Ma olen tõesti teistsuguse lastetoaga, minu kodus vanemad austasid üksteist, isa ei kasutanud ema suhtes kohatuid väljendeid (ja vastupidi), arvestati üksteisega jne. Samamoodi on ka minu abielus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja abielus peab olema lisaks armastusele ka lugupidamine on abikaasa vastu.

Miks?

Kuidas sa kujutad elu koos mehega, kes sind ei austa, ei pea sinust lugu? Et oled mehele tühi koht, kellega võib käituda nii kuidas pähe tuleb, öelda seda, mis sülg suhu toob? Ma olen tõesti teistsuguse lastetoaga, minu kodus vanemad austasid üksteist, isa ei kasutanud ema suhtes kohatuid väljendeid (ja vastupidi), arvestati üksteisega jne. Samamoodi on ka minu abielus.

Sa oled piiratud maailmapildiga. Ega see, et sinu kodus oli nii või teisiti, ei tähenda, et teistel peab sama olema.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.02 15:08; 18.02 21:56; 18.02 21:58; 18.02 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm, ma pole iial selle peale tulnud, et ma peaksin kellegi peerutusi või röhitsemisi tähele panema, samuti ka seda, et nende pärast peaks keegi vabandust paluma. Meenub lugu kuninganna Victoriast, kes koos teenriga sõitis tõllas. Hobune peeretas ja teener vabandas. Kuninganna kergitas kulme ja sõnas: “Ma arvasin, et seda tegi hobune.”
Mind on õpetatud teiste inimeste kohmakaid või piinlikke olukordi eirama. No juhtus, juhtus – ja isegi kui mõni meelega enda mühaklust toonitab, siis on see tema, mitte minu probleem.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puht praktiliselt:

Kas teil ei teki kõhus gaase, mis peeruna väljuda soovivad? Minul tekib neid ohtralt, eriti igasugust värsket kraami süües. Ma ei saaks üldse süüa ei õunu, viinamarju, ananassi, mureleid, maasikaid jms – aga ma siiski teen seda. Õhtuti pärast tööd, kui olen kodus. Ja kohe on ka gaasid platsis.

Ütleme et pärast 500g viinamarjade nahka pistmist tuleb mul õhtuga umbes 10-15 puuksu. Kui ma neid kinni hoidma peaks, siis see oleks mulle kohutav piin. Kui ma vetsu läheksin puuksu ootama, siis oleks wc kogu aeg ju kinni. Pealegi – ega see peer ei tule just siis, kui ma wc-sse jõuan. Nagu keegi siin juba ütles, peer liigub soolestikku tagasi ja paneb seal hoopis kõhu valutama. Kas istute siis wc-s ja ootate uuesti seda peeru? Või on teil selline peer, et tunnete – hakkab tulema, panete standby peale, suundute tualetti ja väljutate? No mina küll nii ei saa.

Meil on piisavalt suur elamine. Kui mina kabinetis arvuti taga peeru lasen, siis elutoas telekat vaatav mees võib ainult hääli kuulda. Kui ta spetsiaalselt nuusutama ei tule, siis haisu ta küll ei tunne (kui mul nii vinge haisupidamisega peer oleks, et kaugele ja pikalt tunda oleks, võiksin seda ju parfümeeriatööstusele keemiliseks komponendiks müüa).

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et parem häbi silmis kui valu kõhus.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kodu on kodu kus võib ennast vabalt tunda ja väikese iga puuksu pärast ei hüsteeritse, aga kusagil on piirid. Näiteks oleme mehega kahekesi autos, tema peeretab auto paksu haisu täis, nii et mul juba okserefleks tekib. Ja tema lihtsalt mokaotsast vabandab, et kogemata tuli. Ja seda juhtub ikka väga tihti. No mismõttes kogemata tuli? Eks see on üks neist asjadest (ja sugugi mitte ainuke), mis paneb mõtlema, et kasvatame selle ühise lapse ikka koos üles, aga kui laps kodust ära kolib, kolin ise ka mujale (või kolib mees)…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kodu on kodu kus võib ennast vabalt tunda ja väikese iga puuksu pärast ei hüsteeritse, aga kusagil on piirid. Näiteks oleme mehega kahekesi autos, tema peeretab auto paksu haisu täis, nii et mul juba okserefleks tekib. Ja tema lihtsalt mokaotsast vabandab, et kogemata tuli. Ja seda juhtub ikka väga tihti. No mismõttes kogemata tuli? Eks see on üks neist asjadest (ja sugugi mitte ainuke), mis paneb mõtlema, et kasvatame selle ühise lapse ikka koos üles, aga kui laps kodust ära kolib, kolin ise ka mujale (või kolib mees)…

Aga kuni sinu rasedaks jäämiseni ta ei peeretanud?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 09:25; 01.03 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et see vabalt peeretamine kodus teiste ees on meeste arvates nagu märk, et nad on oma kaaslase igatpidi omaks võtnud. Tutvumise ja niinimetatud käimise ajal ju suvaliselt ei peeretata?

Minu meelest on see vaid märk viletsast kasvatusest ja madalast tasemest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Peeretavad ja krooksuvad mehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.