Esileht Pereelu ja suhted Peerunaljad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Peerunaljad

Postitas:

Ei teagi, isegi anonüümselt on kuidagi tobe selline teemaalgatus, aga mis mul neljapäeva hommikul targemat ikka teha on, kui meest ja tema peerunalju analüüsida..

Ühesõnaga mitmesõnaga, 10 koos oldud aastat, neist 7 olid väga viisakad ja toredad ja sellest edasi sai mu mehest konkreetselt mingi onu Heino. Ma ei saa aru ja mulle ei jõua kohale. Vist algaski enamvähem sellega, et ta mu kuuldes kogemata lasi vähe häälekamalt kõhugaase, vaatas, et mu reageerimine oli ladna ja otsustas, et enam ei pea end tagasi hoidma?! Ja enam ei ole see kogemata. Nüüd laseb mul konkreetselt kõrval peeru ja ise on selle üle uhke, naerab kaasa. MA EI SAAA ARU?! Mis temaga juhtus?

Oleks siis asi selles, et ma olen olnud vait ja kallis mees ei tea, et tema käitumine mulle tülgastav on. Ma olen kordi ja kordi rääkinud, et minu jaoks ei ole selline labasus aksepteeritav. Jah, kogemata kõigil juhtub. Meelega peeru kehast välja pingutada ja selle üle naerda? Appimaeivõi.

Tema tunneb ennast mugavalt..

Ma ei suuda lihtsalt üldises pildis teda enam endiselt ja normaalse, ka ahvatleva paarilisena võtta, kui igas päevas on vähemalt üks selline jäle episood. Aehhhh.

+25
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 08:27; 12.11 11:25; 12.11 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru ja mulle ei jõua kohale.

Sulle ei jõua kohale jah, sest sa oled ise selles asjas nö. emotsionaalselt “sees”.

Aga mulle, kui kõrvaltvaatajale, jõuab see väga hästi kohale: tegu on kõige tavalisema perevägivallatsejaga.

Ma ei näe erilist vahet situatsioonidel, et kui üks pool palub: “Palun ära löö mind, mul on valus”
VÕI
“Palun ära erita meelega oma gaase minu juuresolekul, see on mulle ebameeldiv”

Nüüd on hoopis SINU JAOKS MÕTTEKOHT, et miks sa siiski tahad sellisega koos olla?
Nagu räägid, oled sellest juttu teinud, inimesel puudub igasugune soov sinuga arvestada; vastupidi, ta lausa tunneb sellest rõõmu….?
No mida veel?
Sinu valik, kas talud seda või mitte, rohkem variante pole.

Ja seda juttu ma ka ei usu, et “muidu on hea mees, koorib kartuleid, hoiab lapsi jne, ainult avalikult situb pidevalt”
Ega ikka ei ole selline “hea mees”, lihtsalt ei saa olla, et onuheinol on ainult ÜKS heinokiiks.

+11
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 09:30; 12.11 12:56; 12.11 13:02; 12.11 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, järgmine kord saada ta lihtsalt p..sse ja lase ka üks käre peer selle peale.

ja tegelt ongi nii – küsi otse, et kui sina ka hakkaksid peeretama, mis ta sellest arvaks?

Variant on ka kohe tuua wc-st õhuvärskendi ja seda demonstratiivselt hakata laskma. Tikku tõmbama vmt.

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Telli endale see peeruhaisuga deodorant ja lase tuba haisu täis iga kord kui peeretab. Lase hästi palju ja ise mine õue. Las siis nuusutab seda, see jääb ka riietele külge, las käib ringi siis nii kuni teised ütlema hakkavad. Vaatab, kas veel tahab või lõpetab ära.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 09:59; 12.11 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks siis asi selles, et ma olen olnud vait ja kallis mees ei tea, et tema käitumine mulle tülgastav on. Ma olen kordi ja kordi rääkinud, et minu jaoks ei ole selline labasus aksepteeritav. Jah, kogemata kõigil juhtub. Meelega peeru kehast välja pingutada ja selle üle naerda? Appimaeivõi.

Ju sa pole piisavalt reageerinud. Kui järgmine kord peeru laseb, siis võta tal käest kinni ja vii ta välisukse taha. Ulata veel saapad ja jope ka järgi, sest sina oled ju viisakas. Või mine ise demonstratiivselt minema. Kui jutt ei aita, siis tuleb ka oma sõnadele teod lisada.

 

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 10:12; 12.11 10:45; 13.11 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see meelega peeretamine üldse käib? Pole veel aru saanud, et teadlikult saaks gaase tekitada. Ja kui on gaasid ja vähegi toimiv sulgurlihas, siis peabki veits pingutama, et gaasid välja tuleks.

Parem gaasid õhus, kui valu kõhus!

Ma poleks ise ka nõus elama inimesega, kelle eest ma 10 aastat puuksu peaks varjama. Oleme kõik inimesed ju siiski.

+7
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 10:34; 12.11 18:05; 14.11 01:30; 14.11 01:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see meelega peeretamine üldse käib? Pole veel aru saanud, et teadlikult saaks gaase tekitada. Ja kui on gaasid ja vähegi toimiv sulgurlihas, siis peabki veits pingutama, et gaasid välja tuleks.

Parem gaasid õhus, kui valu kõhus!

Ma poleks ise ka nõus elama inimesega, kelle eest ma 10 aastat puuksu peaks varjama. Oleme kõik inimesed ju siiski.

Oi, kus pilve peal see inimene elanud on? Samamoodi nagu röhitseda saab “käsu peale”, nii saab ka peeretada meelega ja vabast tahtest.

Viisakad inimesed lähevad siiski teiste inimeste silme alt ära peeretama, wc on näiteks hea koht. Ja kui tulebki teise inimese ees, sisi ei irvitata peale seda vaid ignoreeritakse piinlikult või palutakse vabandust, kui nähakse, et teine inimene on häiritud.

Aga ma pigem arvaks, et mehel on viimase kolme aasta jooksul tekkinud mingi seedimisprobleem, mida tal varem ehk polnud. Soovitaks söögilaud üle vaadata või isegi arsti juurde minna. Minu isa näiteks hakkas “kärtsuvalt” peeretama ja siis tuli välja, et tal on jämesooles kasvaja. Pärast opi muutus olukord jälle paremaks.

+16
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 10:12; 12.11 10:45; 13.11 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on mingid tegevused mida “koos ei tehta” kuna need nii öelda alateadlikult muudavad inimest ebaatraktiivsemaks. Üheks selliseks on kindlasti peeretamine. Loomulikult nagu siin eelpool mainiti, parem gaasid õhus, kui gaasid kõhus, aga seda ei peaks tehtama teise inimese nina all. Minu jaoks klassifitseeruvad sinna alla ka igasugused karvade eemaldamised (va habe ja juuksed), küünte lõikamine, naistel püksikutes paberite toppimine jne. Jah need kõik on igapäevased tegevused, aga leian, et mingi piir kusagil on. Vist olen tänapäevasete inimeste jaoks liiga konservatiivne.

+34
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on mingid tegevused mida “koos ei tehta” kuna need nii öelda alateadlikult muudavad inimest ebaatraktiivsemaks….

Jah, see võtab väga hästi kokku ka minu arvamuse heast paarisuhtest. Ma ise teen selliseid toiminguid endiselt “kardinate taga” ja ei näe vajadust rohkem eksponeerida. Samas kõrval inimene aina enam “avab” ennast.

Ja esimesele vastajale, ega ma ei saagi öelda, et ta muidu ideaalne inimene oleks. Hea isa on ta küll ja aegajalt üllatab ta ka koduste toimingute tegemisega. Meie probleem on nö erinevad standardid, mina armastan väga puhtust ja korda, tema ei näe paljudel toimingutel mõtet (näiteks voodi ära tegemine), sest see ei too ju mingit “kasu”. Kompromissime nii, et tema teeb aegajalt ise ja aegajalt minu palumise peale asju, mida ta ise ei pea vajalikuks ja mina proovin võtta lõdvemalt.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 08:27; 12.11 11:25; 12.11 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead, järgmine kord saada ta lihtsalt p..sse ja lase ka üks käre peer selle peale.

Ja muidugi. Sina vägistasid minu õe, mina nüüd tapan sinu ema – tõsine islami värk ikka.
Või siis see vastupeeretamine ja persesaatmine – tõesti mõni arvab, et kui KAKS onuheinot (ok, teine on mingi tädimilvi) kokku saavad, siis lõpetavad oma roppused või?

PS. Seda olen lüll ühe 30 aastat naisega abielus olnud tsüklijoodiku käest kuulnud, et kui naine kah jooma hakkaks, jätaks vist päevapealt ise joomise maha.
Aga see on pisut teine teema.

Ma poleks ise ka nõus elama inimesega, kelle eest ma 10 aastat puuksu peaks varjama.

Sa ei pea seda varjama, mine teise tuppa, kööki, wc-sse jne. Krt, võileiva järgi saad ju köögis ise käidud?
Aga sa ei pea seda teise nina all tegema ja irvitama.

/Krt, Toots, saadanas peeretas, niiet ää tahtse lämmatada…..
Las ta jäädagi sinna pubekapoiste naljadeks.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 09:30; 12.11 12:56; 12.11 13:02; 12.11 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigiga juhtub, kogemata. Aga kui mu mees hakkaks nimelt seda tegema, seisaks meil ees tõsine vestlus. Tõsin, st et see võiks ka lahutuseni viia. See on puhas sinu mitte austamine. Ma tean, mida mina sellisele mehel ütleksin või mida teeksin, aga ma tean ka, et enamik naisi ei julgeks seda teha.
Mina tõmbaksin (muidugi kui on see aeg kuus) püksid maha, tampooni välja sealsamas söögilauas ja paneksin selle salvrätile taldriku kõrvale. Muidugi pärast mitmekordset selgitamist, et see segab mind, see sinu kehagaas ei ole lõhnatu, sa ju suudad WCsse minna. Kui selgub, et temal on ikka peerunaljad ja temal on nii ikka mugav, tuleksid minult tampooni”naljad” ja (vabandust) -lõhnad vastu ja kui see nädalaga ei aita, siis oleks lahkuminek ka. Jah, just nii otsustavalt olen ma valmis perekonna lõhkuma, kui minust lugu ei peeta. No võimalik, et ma ei teeks seda vaid küsiks, kas võtan praegu tampooni välja ja tahad et ma teen seda siin ja mitte WCs, sest MUL oleks nii mugav.

+5
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.11 12:57; 12.11 13:10; 13.11 13:38; 13.11 17:08; 15.11 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõmbaksin (muidugi kui on see aeg kuus) püksid maha, tampooni välja sealsamas söögilauas ja paneksin selle salvrätile taldriku kõrvale.

Mehe sõprade või vanemate juures köögilauas!

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 09:30; 12.11 12:56; 12.11 13:02; 12.11 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõmbaksin (muidugi kui on see aeg kuus) püksid maha, tampooni välja sealsamas söögilauas ja paneksin selle salvrätile taldriku kõrvale.

Mehe sõprade või vanemate juures köögilauas!

Tegelikult see onuheinolik käitumine algab juba lapsepõlves. Kus on sinu mehe vanemad, see puuksu laskmine on ikka kusagil kahe kõrva vahel kinni ja kas mehe vanematele oled rääkinud? Nemad ju kasvatasid sellise. Korraliku lastetoaga inimesel ei tuleks mõttessegi nii käituda.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 09:59; 12.11 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tõmbaksin (muidugi kui on see aeg kuus) püksid maha, tampooni välja sealsamas söögilauas ja paneksin selle salvrätile taldriku kõrvale.

Mehe sõprade või vanemate juures köögilauas!

Ei, teemaalgatusest on aru saada, et mees teeb seda vaid naisega kahekesi olles. Ma ei näe seal kirjeldust, kuidas mees rütmiliselt peeretades suuri seltskondi, jõulu- ja pulmaseltskondi “lõbustaks”. Kirjeldus on siiski omavahel olemise kohta.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.11 12:57; 12.11 13:10; 13.11 13:38; 13.11 17:08; 15.11 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees peeretab ka jube palju, täiesti ebareaalselt palju. Kogu aeg.

Aga õnneks on meil kodu enam-vähem suur ja teises toas kärtsutamine või 4-5m distantsi mind ei sega. Lähemal või köögis peeretamise olen valju sõimuga ellimineerinud.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 14:11; 12.11 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees peeretab ka jube palju, täiesti ebareaalselt palju. Kogu aeg.

Odav õlu.
Las joob pigem viskit või mingeid kokse.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 09:30; 12.11 12:56; 12.11 13:02; 12.11 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele, et kui ta tahab veel kunagi sinu käest seksi saada, siis lõpetagu ära. Et sina sellise seaga pole nõus seksima. Kui see ka ei mõika, siis… peab vist minema minema, kui mehel pole üldse säilinud mingit huvi oma naise ees tsiviliseeritult käituda. Üldse, mees tunneb ennast oma kodus “mugavalt” ja saab olla “mina ise”. Et see “mina ise” on röhitsev ja peeretav, nujaaa.  Ju ta on tegelikult alati selline olnud, lihtsalt nüüd saab ennast täiega lõdvaks lasta.  Ma ei saa aru, kuidas mehed aru ei saa, et need naljad tapavad igasuguse kire sellise … maiteagi kuidas seda nimetada… vastu. Matslik, rõve, kuidas sellise peale üldse saab märjaks minna, küsi ta käest.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teagi, isegi anonüümselt on kuidagi tobe selline teemaalgatus, aga mis mul neljapäeva hommikul targemat ikka teha on, kui meest ja tema peerunalju analüüsida..

Ühesõnaga mitmesõnaga, 10 koos oldud aastat, neist 7 olid väga viisakad ja toredad ja sellest edasi sai mu mehest konkreetselt mingi onu Heino. Ma ei saa aru ja mulle ei jõua kohale. Vist algaski enamvähem sellega, et ta mu kuuldes kogemata lasi vähe häälekamalt kõhugaase, vaatas, et mu reageerimine oli ladna ja otsustas, et enam ei pea end tagasi hoidma?! Ja enam ei ole see kogemata. Nüüd laseb mul konkreetselt kõrval peeru ja ise on selle üle uhke, naerab kaasa. MA EI SAAA ARU?! Mis temaga juhtus?

Oleks siis asi selles, et ma olen olnud vait ja kallis mees ei tea, et tema käitumine mulle tülgastav on. Ma olen kordi ja kordi rääkinud, et minu jaoks ei ole selline labasus aksepteeritav. Jah, kogemata kõigil juhtub. Meelega peeru kehast välja pingutada ja selle üle naerda? Appimaeivõi.

Tema tunneb ennast mugavalt..

Ma ei suuda lihtsalt üldises pildis teda enam endiselt ja normaalse, ka ahvatleva paarilisena võtta, kui igas päevas on vähemalt üks selline jäle episood. Aehhhh.

Mina ei sa aru abielust, kus inimesed ei räägi. Tõsiselt ei saa. Sul kas pole meest või oled võtnud orjatari rolli, kes PEAB ärataluma kõik, mis peremees teeb, sest muidu müüb su maha. Mees on KÕIGE lähedasem inimene. Ja kui pole, siis küsiks, miks sa elad inimesega, kellega sa ISEGI ei saa rääkida asjadest, mida sa ei talu. Mida sa vägistad iseennast? Tee suu lahti ja räägi. Aga räägi enne, enne kui mürgist oled läbiimbunud ja vihast paisunud. Muidu plahvatad pisiasja peale ja pärast ei saa endast ka aru, mis sisse läks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtne, kui ta seksida soovib, ütle, et “Ei suuda, mulle tuleb kohe silme ette pilt sinust ja peerust ja kogu libiido on läinud”.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 15:53; 12.11 17:11; 12.11 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei sa aru abielust, kus inimesed ei räägi. Tõsiselt ei saa. Sul kas pole meest või oled võtnud orjatari rolli, kes PEAB ärataluma kõik, mis peremees teeb, sest muidu müüb su maha. Mees on KÕIGE lähedasem inimene. Ja kui pole, siis küsiks, miks sa elad inimesega, kellega sa ISEGI ei saa rääkida asjadest, mida sa ei talu. Mida sa vägistad iseennast? Tee suu lahti ja räägi. Aga räägi enne, enne kui mürgist oled läbiimbunud ja vihast paisunud. Muidu plahvatad pisiasja peale ja pärast ei saa endast ka aru, mis sisse läks.

Ma ei tea, kuidas see antud teemasse puutub. Ka teemaalgatuses ütlesin, et olen korduvalt rääkinud, aga sellest pole kasu olnud. Mismoodi see õigesti rääkimine käib siis ka?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 08:27; 12.11 11:25; 12.11 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mehel on ka teatud pimekohad. Meil ei ole teemaks peer vaid mõned muud asjad. On paar teemat, mille tõsidusest mees aru ei saa. Tema meelest naised sageli räägivad asjadest, mis tegelikult ei ole üldse tähtsad ja tema ei tegevat vahet, millal siis on tegu tõesti tähtsa asjaga.  Viskab üle õla, mingi demagoogitseva üldse mitte tõsiseltvõetava selgituse ja pühib teema kusagile üle õla minema. Meestele tuleb naise lahkumine perest sageli suure üllatusena, sest nad tõepoolest ei usu, et see jutt, mis naine räägib, ka tõepoolest tõsiselt mõeldud on. Nende meelest on kõik väga hästi olnud, ainult mingid pisinägelemised.  Sest kes siis peeru tõsiseks probleemiks peab? Nii mõtlevad paljud mehed.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 15:53; 12.11 17:11; 12.11 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õnneks või kahjuks hakkas minu mees minu juuresolekul peeretama ikka üsna alguses ja siis mul oligi valik, et kas sellega leppida või mitte. Kuna muidu on väga hea mees, siis leppisin.

Aga teemaalgatajast saan muidugi aru, sest mehest ei olnud ilus teha 7 aastat nägu, et ta on viisakas inimene, ja siis järsku ümber mõelda. Selles mõttes on teemaalgatajal õigustatud ootus, et kui ta astus suhtesse mittepeeretava mehega, siis peaks see nii ka jätkuma. Eriti kui see on olnud oluline kriteerium. Samas kui mees end muuta ei kavatse, siis on juba teemaalgataja teha, et kas sellega leppida või mitte.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See wc-sse minemine… Mul on tihti nii, et gaasid ei pääse välja. Ja kui nad lõpuks liikuma hakkavad, tavaliselt pikali asendis, siis selle peale püsti tõustes liigub see mullmull kuhugi sisikonda tagasi ja wc-sse jõudes pole enam mingist puuksutamisest juttugi. Ainult kõhuvalu, muud midagi. Sama näiteks just ärgates. Öö jooksul on õhk liikuma pääsenud ja kui ma siis peaks püsti tõusma enne puuksu, siis tekitan endale sellega ainult füüsilist piina. Inimesed ja nende seedimine on erinevad paraku. Püüaks sellega leppida kuidagi.

+4
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.11 10:34; 12.11 18:05; 14.11 01:30; 14.11 01:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See wc-sse minemine… Mul on tihti nii, et gaasid ei pääse välja. Ja kui nad lõpuks liikuma hakkavad, tavaliselt pikali asendis, siis selle peale püsti tõustes liigub see mullmull kuhugi sisikonda tagasi ja wc-sse jõudes pole enam mingist puuksutamisest juttugi. Ainult kõhuvalu, muud midagi. Sama näiteks just ärgates. Öö jooksul on õhk liikuma pääsenud ja kui ma siis peaks püsti tõusma enne puuksu, siis tekitan endale sellega ainult füüsilist piina. Inimesed ja nende seedimine on erinevad paraku. Püüaks sellega leppida kuidagi.

Söö siis endale sobivat toitu. Teine peab voodis su haisu taluma.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees peeretab ka jube palju, täiesti ebareaalselt palju. Kogu aeg.

Odav õlu.

Las joob pigem viskit või mingeid kokse.

Ta ei joo õlut üldse. Null.

 

Keegi, kes küsis, kuidas käib õigesti rääkimine 🙂 – no mina sõimasin konkreetselt. Väga kole jah, aga see sitaterror käis ajudesse. Mis ma teen, kui leebelt ütlemine ei aita? Ma pole nõus kannatama. Ja väljendangi vajadusel oma soove valjuhäälselt ja kätega vehkides, nii jõuab mõningatele sõnum paremini kohale.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 14:11; 12.11 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See wc-sse minemine… Mul on tihti nii, et gaasid ei pääse välja. Ja kui nad lõpuks liikuma hakkavad, tavaliselt pikali asendis, siis selle peale püsti tõustes liigub see mullmull kuhugi sisikonda tagasi ja wc-sse jõudes pole enam mingist puuksutamisest juttugi. Ainult kõhuvalu, muud midagi. Sama näiteks just ärgates. Öö jooksul on õhk liikuma pääsenud ja kui ma siis peaks püsti tõusma enne puuksu, siis tekitan endale sellega ainult füüsilist piina. Inimesed ja nende seedimine on erinevad paraku. Püüaks sellega leppida kuidagi.

Gaase saab wc-s välja meelitada veidi aega pärakut stimuleerides. Ja tuleb välja uurida, mis toidu talumatus sul on, et gaasidest lahti saada. Olen ise pidanud suure gaaside hulgaga tegelema, räägin kogemusest. Voodis teise kõrval peeretamine ei ole neist lahendustest parim.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 15:53; 12.11 17:11; 12.11 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See wc-sse minemine… Mul on tihti nii, et gaasid ei pääse välja. Ja kui nad lõpuks liikuma hakkavad, tavaliselt pikali asendis, siis selle peale püsti tõustes liigub see mullmull kuhugi sisikonda tagasi ja wc-sse jõudes pole enam mingist puuksutamisest juttugi. Ainult kõhuvalu, muud midagi. Sama näiteks just ärgates. Öö jooksul on õhk liikuma pääsenud ja kui ma siis peaks püsti tõusma enne puuksu, siis tekitan endale sellega ainult füüsilist piina. Inimesed ja nende seedimine on erinevad paraku. Püüaks sellega leppida kuidagi.

Gaase saab wc-s välja meelitada veidi aega pärakut stimuleerides. Ja tuleb välja uurida, mis toidu talumatus sul on, et gaasidest lahti saada. Olen ise pidanud suure gaaside hulgaga tegelema, räägin kogemusest. Voodis teise kõrval peeretamine ei ole neist lahendustest parim.

No tegelikult ei ole ju nii, et sa gaasidest lahti saamise eesmärgil loobud mingitest endale väga maitsvatest toitudest, mis on muidu väga väga tervslikud ja head.

Näiteks minul tekitavad gaase kõik puu- ja luuviljad, absoluutselt kõik. Lisaks arbuus, melon, marjad  ja kaunviljad. Sibul. Ja ma ei võta mõttessegi neist loobuda. Aga kärtsu laskmiseks kellegi nina alla ei roni. Wc-sse pärakut stimuleerima samuti ei sulgu.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks minul tekitavad gaase kõik puu- ja luuviljad, absoluutselt kõik. Lisaks arbuus, melon, marjad  ja kaunviljad. Sibul. Ja ma ei võta mõttessegi neist loobuda. Aga kärtsu laskmiseks kellegi nina alla ei roni. Wc-sse pärakut stimuleerima samuti ei sulgu.

Minul teevad seda seened. Kui ma otsustan süüa seeni, traavingi 2 tundi iga 20 minuti tagant kempsu. Mis seal siis nii tehtamatut on. Ja kui ma tean, et ei saa seda teha, pean näiteks autosse istuma, siis Espumisan aitab. Pean seda inimest teisi mitteaustavaks töllakaks, kes ei suuda ei kempsu minna ega 3-4 eurot maksvat ravimikarpi endale osta.

Naljatajad on veel eriline ossitase.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.11 12:57; 12.11 13:10; 13.11 13:38; 13.11 17:08; 15.11 13:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See wc-sse minemine… Mul on tihti nii, et gaasid ei pääse välja. Ja kui nad lõpuks liikuma hakkavad, tavaliselt pikali asendis, siis selle peale püsti tõustes liigub see mullmull kuhugi sisikonda tagasi ja wc-sse jõudes pole enam mingist puuksutamisest juttugi. Ainult kõhuvalu, muud midagi. Sama näiteks just ärgates. Öö jooksul on õhk liikuma pääsenud ja kui ma siis peaks püsti tõusma enne puuksu, siis tekitan endale sellega ainult füüsilist piina. Inimesed ja nende seedimine on erinevad paraku. Püüaks sellega leppida kuidagi.

Minu ema õpetas mulle, et kui kõht valutab, siis tuleb seina äärde minna, ennast põrandale pikali visata ja jalad üles seinale tõsta. Nii tulid kõik puuksud välja ja kõhuvalu läks ka. Ehk aitaks sind see teadmine hommikuti. Saad rahulikult kaaslase kõrvalt magamistoast välja ronida, elutoa põrandale heita, kus kedagi pole ja oma puuksud välja lasta. Pärast teed akna ka lahti ja kohe hommikul hea värske õhk toas!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 10:12; 12.11 10:45; 13.11 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peeru kõrvale itsitamine on lame. Aga 20+ aastat koos elades on ka mul juhtunud, et ei jõua õigeks ajaks õigesse kohta eralduda …

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Peerunaljad