Esileht Koolilaps Peetri alevik, Harjumaa

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Peetri alevik, Harjumaa

Postitas:

No kuidas te vastu peate, mõtlen siis neid, kes ootavad teavet, kas laps saab Peetri kooli või mitte?

Olen kuulnud, et Jüris ka päris hull olukord.

Ise olen küll närvis ja vihane, et avaldust kohe hommikul vara mailiga ei saatnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 17:27; 03.05 11:30; 27.05 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, kas Peetri kool on lapse elukohajärgne kool? Kui jaa, siis ei pea muretsema, koha saab ta sinna kindlasti. Ma ise pole veel avaldust kirjutanud, aega on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 11:22; 03.05 12:02; 03.05 22:46; 31.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel päeval laekus juba üle 100 avalduse, kohti on aga ainult 94.
Kõik soovijad kohe kindlasti kohta ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 17:27; 03.05 11:30; 27.05 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kas ma olen siis valesti aru saanud, et vald peab tagama kooliealisele lapsele koolikoha…. Vallast öeldi mulle sügisel, et ei ole vaja muretseda, piirkonna kooli saate ikka koha. Kui eelistus on mujale valla kooli, siis hakatakse vaatama elukoha kaugust koolist, valda sissekirjutamise aega jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 11:22; 03.05 12:02; 03.05 22:46; 31.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas peetri ja jüri ei käi sama rae valla alla, mis tähendab, et kes peetrisse ei mahu, sõidavad bussiga jürisse? esimese klassi jütsile küll igapäevast bussisõitu ei sooviks.. rääkimata sellest, et ka jüris pidi laste uputus olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no lugege oma koduvalla õigusakte, seal on ju kirjas, kuidas lapsi kooli võetakse ja mis neist saab, kes kodukooli ei mahu.

avalduse esitamise aeg ei mängi küll mingit rolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinna väärastunud kooli ei tasu küll oma lapsi viia. Direktor on täielik valetaja,lipitseja, vassija. Õpetajatest ei hakka rääkimagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sinna väärastunud kooli ei tasu küll oma lapsi viia. Direktor on täielik valetaja,lipitseja, vassija. Õpetajatest ei hakka rääkimagi.
[/tsitaat]
Kas jagad selle kohta rohkem infot?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 11:22; 03.05 12:02; 03.05 22:46; 31.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sinna väärastunud kooli ei tasu küll oma lapsi viia. Direktor on täielik valetaja,lipitseja, vassija. Õpetajatest ei hakka rääkimagi.
[/tsitaat]

Mind huvitaks ka, kohe väga. Mis neis õpetajates siis nii hullu on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt natuke muretsen küll, kas laps ikka kooli mahub. Kuigi avalduse esitasin elektrooniliselt öösel. Ja koolidirektor ütles selge sõnaga, et nende kooli ei mahu puhtfüüsiliselt rohkem kui 4 klassikomplekti lapsi. Kahte vahetust teha ei saa, kuna pole õpetajaid ja ega need lapsed, kes hommikul koolis käivad ju õhtuks majast ära ei lähe.
Lisaks on vald ennegi vaatamata seadustele ja määrustele siin omi reegleid kehtestanud. Praegu on kuulda, et koolikoha saamisel arvestatakse vajadusel avalduste esitamise järjekorda, lapse ja tema vanemate sissekirjutust (ja aega, kaua nad vallaelanikud on olnud), teiste õdede ja vendade samas koolis käimist.
Ja pole see väärakas kool midagi – kõik tuttavad lapsed, kes seal käivad, on kooliga väga rahul nagu ka nende vanemad. Hea rahulik kool, kuhu isegi 7 klassi õpilased hommikul hea meelega lähevad.
Kusjuures kõige naljakam on selle Rae valla juures, et nad ju näevad ette, kui palju neil lapsi kooli hakkab minema aga mitte midagi ei tee. Kõige lahedam saab olema vist neil vanematel, kelle laps praegu sõimejärjekorras on. Kuuldavasti on seal praegu ligi 800 last, mis teeb umbes 32 klassikomplekti lapsi…;-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\” nad ju näevad ette, kui palju neil lapsi kooli hakkab minema aga mitte midagi ei tee.\”
Nii teevad praegu Eestis kõik omavalitsused, tallinnaga eesotsas.
peetakse mõistlikuks väikeste koolide sulgemist, aga ülerahvastatud piirkondadesse uusi koole ei tehta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan asja rahulikult, kuna sama juttu räägiti siis kui mul esimene laps kooli läks, et koolimaja ehitatud 2 klassi komplektile (samas hetkel vanematel klassidel veel ei ole paralleele ja nende arvelt saab mõned aastad võtta rohkem klasse). Alguses oli samuti laste arv selline piiripealne ja kuna avaldusi tuli juurde, siis tehti 3 klassi. Arvan, et ka sel aastal tehakse siiski 4 klassi asemel 5 klassi. Käisin ka koosolekul, kuigi kooli olukorraga juba tuttav sest 1 laps käib ju koolis. Olen kooliga väga rahul, k.a. laps :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõimejärjekorras olevate vanemate lapsed saavad ilmselt juba laiendatud Jüri Gümnaasiumisse ehk väikestele on oma maja plaanis ehitada. Olemasolev maja hakkab kitsaks jääma.
Need muidugi sellesse piirkonda kuluvad.

Sõimekatega on järgmisel kevadel ka hästi sest juurde tuleb Peetrisse, Assakule ja ka Jürisse sõimerühmasid. Sel aastal oli sõimekatega nuitune olukord. Koha said vist ainult 29 last:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme siis tähtis päev, saame teada kas tuleb neli või 5 klassi.
Ise arvan, et tuleb kahjuks neli. Need, kes ei mahu, need siis pannakse kas Jürisse või Lagedile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 17:27; 03.05 11:30; 27.05 16:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kuidas siis läks Peetri koolis?
Mitu klassi tuleb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 esimest klassi tuleb, vist kõik soovijad saavad sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 03.05 11:22; 03.05 12:02; 03.05 22:46; 31.05 13:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Peetri alevik, Harjumaa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.