Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: peetumine?

Postitas:

Tere!

Viimaste päevad algasid aprilli alguses. Mais päevi polnud, tegin testi ja sain 2 triipu! Olin väga-väga õnnelik. Kuna viibisin välismaal, siis arstini jõudsin alles 01.juuni. Arst tegi UH ja ütles, et pole midagi näha, kahtlustab raseduse peetumist, sest see mida näeb vastab 5+1, kuid tegelikult peaks juba rohkem nädalaid olema. Saatis analüüse andma ja uuesti nädala pärast UH-sse.
Täna hakkas korraks kergelt määrima. Aga nüüdseks määrimine lõppenud.
Ei tea mida oodata ja kas on üldse lootust…
Ehk on olnud kellegil midagi sarnast, millega Teil lugu lõppes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 11:07; 04.06 13:04; 05.06 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabanda, olen realist. Kui arstil pole just eriliselt vilets uh aparaat või Sinul kuupäevad sassis, siis ma arvan küll jah, et peetumine paraku. Omal kaks olnud, sarnase stsenaariumiga, umbes 8. nädalal algas kerge veritsus, algul mitte iga päev ja 10. nädala paiku juba tuli suurem verejooks. Vabanda, aga ma olen neis teemades realist. Imesid väga ei usu. Kahju, kui nii läks. Kui peaks järjest ka teine kord tulema või juba olema, palu, et uuritaks. Mul avastati autoimmuunhaigus nii, mis muidu mind kuidagi ei mõjuta, aga rasedusi ravita lõpuni kanda ei lase.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:48; 04.06 16:50; 04.06 16:53; 04.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te edasi toimetasite? Kas läksite määrimisega EMO-sse? Ma ei teagi, kas ootan oma reedese visiidi ära (kui nüüd selle ajaga vahepeal mingeid valusid ega verejookse pole) või oleks mõistlik kohe arstile minna ja määrimisest rääkida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 11:07; 04.06 13:04; 05.06 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel korral läksin määrimisega emosse, seal tuvastati peetumine, teisel korral vedasin esimese ämmaka visiidini välja kuigi ise juba teadsin, kuidas lood on. Tema suunas dr. Kristiina Rulli vastuvõtule. Mõlemad rasedused puhastusid ise. Kolmas kord sain kohe alguses ravi peale ja see lõppes õnnelikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:48; 04.06 16:50; 04.06 16:53; 04.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel, et ega arst midagi teha saa, kui ta juba on peetunud. See on pöördumatu protsess. Seega praegu kontrolli minek on enda südame rahustamiseks (minu jaoks oli mõlemal korral ka halb lõpp parem variant kui mure ja teadmatus). Ma ei saa öelda, kuidas Sina pead käituma, aga mina ei läheks kui ei verise või valuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:48; 04.06 16:50; 04.06 16:53; 04.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, kogu aeg jääb midagi kirjutamata. Oma arstile võid siiski mainida. Mul määris ka kolmanda rasedusega korraks ja siis ma küsisin küll igaks juhuks arstilt, mis teha, aga toona ei pidanud ka tema kontrolli minekut vajalikuks enne, kui tekib verejooks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.06 12:48; 04.06 16:50; 04.06 16:53; 04.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 10n erakas kontrollis ja avastati peetumine 7+5 nädalast. Siiani mäletan arsti sõnu, kui ta südamelööke ei leidnud. Kohe saadeti mind saatekirjaga emosse, et saaks võimalikult ruttu puhastusele. Emotsionaalselt oli see üks senise elu raskemaid päevi üldse. EMOs vaadati igaks juhuks veelkord üle, kuigi mingit lootust nagunii enam polnud ja puhastusele sain aja järgmiseks päevaks. UH näitas, et natuke oli emaka limaskest juba eraldumas, aga kui see kõik oleks ise väljunud nt kusagil poejärjekorras või kus iganes – päris jube. Tunnen südamest kaasa, kui asi on halb ja loodan, et järgmine kord läheb paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki toimus ov hiljam ja ongi reaalselt 5+1. Nii vara südametööd vist ju näha polegi. Määrida võib ka siis kui peetumist pole. Ma ei tea mille põhjal peetumist lisaks kahtlustatakse, aga äkki on veel lootust. Nädala jooksul vast saad vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui palju neid nädalaid rohkem olrma peaks? sellessuhtes, et äkki tõesti oli ov hiljem ja kõik ok? mul oli 5+3 ainult tühja rebukotti? näha. Määrib siiamaani (12 nädalat) ja kõik okei. Ilmselgelt jah kui nädalaid peaks olema 10+ ja uh 5+ siis ilmselt midagi head pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade järgi pidi olema 8+1, aga vastas 5+1.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 11:07; 04.06 13:04; 05.06 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade järgi pidi olema 8+1, aga vastas 5+1.

Lootust ära ei võta – ehk UH ei näitanud õigesti või OV toimus hiljem, aga mul lõppes selline olukord katkemisega. Käisin UH-s – rasedust pidi olema 7+ nädalat juba, aga loote suurus märgiti 4-5 nädalat (kusjuures mingi südametöö oli näha). Kahjuks tekkis hiljem kõhuvalu ja verejooks ning see rasedus katkes.
Samas sul, teemaalgataja, ei pruugi halvasti olla. Viimase rasedusega (beebi sai pühapäeval juba 11 kuud) oli ka algul suur segadus: päevad oli ebaregulaarsed, UH näitas algul täiesti võimatut raseduse suurust, südametööd ka polnud esimesel kahel UH-l üldse näha ja ometi oli ühel hetkel täiesti elav ja normaalselt kasvav loode näha! OV aega ei saanudki UH järgi klappima – ma olin arvataval eostamise ajal töölähetuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul peetumisega kogemus puudub. Samas raseduse alguses esimeses UH-s oli vahe praeguse tähtajaga 2 nädalat. Algul määrati tähtajaks augusti keskpaik. Praegune tähtaeg juuli lõpp. Raseduse alguses oli ka määrimist ja mitu nädalat. Mingeid säilitavaid ravimeid ei võtnud ja tööl käisin ka nii nagu ikka. Igalt poolt, kust küsisin ja uurisin, öeldi, et alguses võibki määrimist esineda. Muretsema peaks siis, kui veritsus on nii tugev, et 3h jooksul tuleb vahetada sidet/tampooni.

Eks teadmatuses on raske elada, aga head mõtted on ilmselt rohkem abiks kui halvad. Hoian sulle pöialt ja looda ikka parimat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.