Esileht Lapse ootamine Peetumine?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Peetumine?

Postitas:

Viimane menstruatsioon algas 03.12 ning positiivse rasedustesti sain 11.01. Mul on ebaregulaarsed tsüklid nii et ovulatsioon toimus pigem hiljem kui varem. Puhtalt selle järgi, millal ma vahekorras olin, saan öelda, et rasestumine pidi toimuma vahemikus 25.12 – 30.12.

Esmaspäeval 11.02 oli esimene ämmaemanda visiit. Oleksin pidanud siis minimaalselt 7+5 rase olema (kui arvestada, et seemnerakud suudavad veel väidetavalt kuni 5 päeva naise sees elus püsida, aga võttes arvesse ka esimese rasedustesti kuupäeva). Ise arvasin, et olen pigem 8+2 või nii. Aga ämmaemand nägi ultrahelis vaid tühja lootemuna, mis vastas suurusele 6+2. Ütles, et siin võib veel rasedus arenema hakata ja kutsus mind veebruari lõpuks tagasi. Tehti ka hcg analüüs, mille tulemuseks oli 7000. Lasin eile (ehk neli päeva hiljem) teha teise hcg analüüsi, mille tulemuseks oli 9200.

Kõige selle põhjal ma järeldan, et rasedus on peetunud või ei arenenudki kunagi tühjast lootemunast edasi. No siit ei saa ju midagi enam tulla? Hcg tõus väga väike, kuupäevad ei klapi üldse jne. Rääkisin just telefonitsi ka ämmaemandaga, kes ütleb, et me peaksime ikka paar nädalat veel ootama ja vaatama. Aga see ei ole ju ÜLDSE tõenäoline, et siit midagi areneda võiks?

Ma tahaks väga tänase õhtu kodus diivanil teki sees veeta ja veini juua ja natuke kassida, aga ämmaemanda jutu põhjal peaksin veinist küll eemale hoidma ja täitsa lootusrikas olema, sest midagi pole veel kindel. No ma ei tea.. mulle küll tundub, et on. Mulle tundub, et mulle sattus lihtsalt ülioptimistlik ämmakas, kes millegipärast halbu uudiseid öelda ei julge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 16:08; 15.02 20:08; 18.02 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oli OV veel hiljem?
Ma ootaks natukene ja vaataks mis siis UH näitab. Tõus on küll väike, aga mõnel tõusebki aeglaselt.
Olukord võib tõesti hull sul olla ja enesetunne 0, kuid veini ära joo, ole lihtsalt teki all, ära kohe kõige hullemat mõtle ja jäta endale väike lootuskiir et kõik on ikka korras!
Oeh.. Hoian pöialt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 18:03; 18.02 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära praegu veel midagi muretse.
Mõni UH aparaat on nöka ja ei pruugi 6+ 7+ veel loodet näidata.
Olen mina vist ka sarnases raseduse järgus vaid lootemuna näinud, ilma looteta (tegelikult kahe raseduse korral lausa, ma täpselt ei mäleta raseduse suurust tol momendil, aga sealkandis oli).
Hiljem on ilusti loode olemas olnud.

Eriti, kui tsükkel ebaregulaarne ja Hcg siiski on tõusnud.

Kui tunned, et vajad veini… pool klaasi maksimum, täis kõhu peale ja joo hästi aeglaselt-naudi. Aga mõtle järgi, kas seda ikka on vaja. Teoreetiliselt nii peaks suht ohutu olema, aga ilma on veel ohutum. Vaata mingit naljakat komöödiat, tekk lõuani – eriti hea veel, kui mehe kaisus või hea sõbrannaga. Aga teinekord on üksi ka väga hea.

Oeh, see aeg kui ma siis postitust kirjutan… on mu lapsed laual oleva koogi elamist mööda laiali paisanud… elu õied jah…. seda tuleb endale meelde tuletada aeg-ajalt.

Ühesõnaga ju siis su ämmakas arvab, et kõik võib hästi olla, püüa ka ise sellele hetkel keskenduda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kaasa mõtlemast, te olete väga armsad! Ostsin veini asemel hoopis käsitöölimonaadi. 🙂

Ma olen oma mõtetes lihtsalt juba kuidagi leppinud ja rahu teinud sellega, et seekord läks siis niiviisi. Aga no eks mingi imepisike lootusekiir ikka säilib vist. Rääkisin veel ämmakaga ja ta kutsus mu juba esmaspäevaks korduskontrolli ja seekord vaatab arst ka üle mu. Nädalaga peaks mingi muutus ikkagi toimunud olema nii et ehk saab selguse majja. See teadmatus on kõige vastikum..

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 16:08; 15.02 20:08; 18.02 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks oli seekord siiski peetumisega tegu. Nädalaga polnud mitte midagi muutunud ja ultrahelis vaatas vastu ainult üks tühi lootemuna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.02 16:08; 15.02 20:08; 18.02 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju, suured kallid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.02 18:03; 18.02 17:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Peetumine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.