Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetumine, hcg ja suur segadus

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Peetumine, hcg ja suur segadus

Postitas:

Tere!
Alustan siis algusest, viimased päevad olid 20 aprill ja mai lõpus sain oma kaua oodatud triibud. Esimene ämmaka aeg oli siis 8.juuni kui oleks pidanud olema 7+0 nädalat. Uh näitas kaht lootemuna aga loodet mitte, uh järgi 5nädalat. Nädala pärast kutsuti tagasi.
Nädal möödasja eile käisin siis uuesti, tulemus sama, lootemuna kasvanud aga ei lootekotti ega loodet pole ikka. Öeldi siis et peetunud rasedus,aga saadeti ka verd andma.
Eile oli hcg 41745IU/L
Mis ma kuskilt tabelist vaadates peaks vastama 7-8 nädalat nagu mul ka peaks olema.
Arst tahab mind neljapäeval puhastusse saata aga ma tahan veel esmaspäeval verd anda, hcg peaks ju langema juba kõvasti kui väidetavalt on rasedus peetunud 5nädalal.

On kellegil kogemusi sellise olukorraga ?

Ilusat päikselist laupäeva jätku 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, tühi lootemuna, hcg ei pruugi mônda aega veel langeda, ja vôib täiesti vastata ettenähtud tasemele.
küll aga ei tôuse ta ettenähtud kiirusega. ja loodet niikuinii ei olnud, kui oleks juba pidanud nägema, ja olema südamelöögid. enda kindlustundeks saad ikka teha teise vereproovi anda, et näha, kas stagneerub. mingil hetkel siis hakkab ikka langema. kurb on see jah, et selle näiduga on sümptomid endiselt alles, ja läheb mitu nädalat aega, enne kui end enam rasedana ei tunne. mul oligi umbes sama hcg, ja natuke isegi tôusis, enne kui langema hakkas.
julgustuseks vôin öelda, et tegelikult sa ei pea ootama, et uuesti proovida, kui muidugi soovid rasestuda.
ootad ühed päevad ära, ja siis näed, et kôik on puhas ja korras ja toimib. mina jäin kohe järgmisest tsüklist rasedaks, ja varsti sünnitama.
tühi lootemuna on väga sage, ja väga juhuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lugu järgmine:
10/5 olid viimased päevad, 15/6 tegin testi, mis oli positiivne. 20/6 käisin arstil, kes UHga nägi ära väikese raseduse. Järgmine päev andsin verd ja reedene arsti kõne kinnitas, et ka vereproovi järgi rase. Minu arvutuste kohaselt see sama reede 22/6 rasedust 7+2. Rõõmu oli üüratu, sest viimased 1,5 a. Dostinexiga prolaktiini taset ravinud, mis juuni analüüsidega oli kenasti isegi natuke alla norm piiri. Esmaspäeval 25/6 lõuna paiku hakkas paremal pool alakõhus kohutav valu ja õhtul läbi valude läksin valevearsti kabineti ukse taha. Tehti kõiksugu analüüsid ja UH. Esimene UH (20/6) oli HCG 2900 ja eilne ainult 1000. Kui esimene kord oli näha väike täpp siis nüüd vaatas UHs vastu suur tume tühjus, ka emakavälist rasedusest polnud. Arst oli nõutu ja ei osanud midagi muud öelda, kui et vist ei ole enam rase….mingit verejooksu või muid kaebusi peale selle kõhuvalu pole olnud.

Kas keegi oskab midagi tarka öelda selle segase olukorra kohta, mis vähegi selgitaks mis juhtus, hetkel ei oskagi mingit seiuskohta võtta. Südames kurbus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetumine, hcg ja suur segadus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.