Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetumine ja HCG

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Peetumine ja HCG

Postitas:

Sain täna pooliku kinnituse, et loode siiski peetunud. Samas arst ei osanud öelda kas loode on arenenud võrreldes eelmise nädalaga. Lihtsalt ta ei tuvastanud südamelööke. Ka eelmine nädal ei tuvastanud, mil ta luges loote suuruseks 6+2 (päevade järgi ei saa arvestada). Täna peaks siis 7+2 olema. HCG näit eelmine nädal oli 20796, mis on üsna tugev 6 nädala kohta. Täna oli see 22596. Ma tean, et pärast peetumist võib näit endiselt edasi tõusta aga kui vaadata HCG tabeleid nädalate kaupa, siis on ka 22596 ok näit 7nda nädala kohta.
Kuidas on teie kogemused peetumisel HCG näitudega? Kas ma peaksin äkki igaks juhuks pöörduma teise arsti poole, et saada lihtsalt teine arvamus? Muidu uuel nädalal ka aeg kirjas aga siis tahtis arst juba tabletiabori määrata ehk 8+2. Ma hetkel isegi ei tea kas ta uue UH või HCG teeks, ilmselt nagu ju peaks?
Tahan lihtsalt 100% kindel olla, sest tänane vastuvõtt jättis küll mulle kummalise mulje. Arst isegi ei saanud aru, miks ma tulin. Nagu neil poleks asju kirjas olnud. Kui siiski on peetunud, siis pole midagi parata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba Hcg näitab, et loode ei kasva. Peab 48 tunniga kahekordistuma. Minule tehti enne tabletiaborti Uh ja vaatata, et ikka südametööd ei ole. Arvan, et sinul kontrollitakse samamoodi. Peetumine ajaks oli mul 7+3 ja abordi ajaks oleks pidanud olema 8+3.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pea kahekordistuma 48 tunniga, kui HCG näit on üle 10 000. vaata netist HCG kalkulaatoreid, nende järgi saad teada. samas kui nende kahe näidu vahe oli nädal aega, siis tundub küll liiga väike kasv…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pea kahekordistuma 48 tunniga, kui HCG näit on üle 10 000. vaata netist HCG kalkulaatoreid, nende järgi saad teada. samas kui nende kahe näidu vahe oli nädal aega, siis tundub küll liiga väike kasv…

+1
See tõesti liiga väike kasv.

Mul võeti haiglas hcg 7+ nädalal ja see oli 39 987. Järgmisel päeval võeti uus näit ja siis oli juba 47 674. Poleks 48 tunni jooksul duubeldunud aga kasv oli ikkagi märgatav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetumine ja HCG