Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetumine ja uus rasedus.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Peetumine ja uus rasedus.

Postitas:

sain siis 6.jaan teada,et mul oli peetunud rasedus ja mõned päevad enne seda tüli nagu loote moodi asi välja.isepuhastus oli,peale seda veritses nädal ja nüüd korras kõik.
olen tundnud end see nädal kuidagi väsinuna ja iiveldab nats,tegin eile õhtul testi-teine triip oli vägaväga hele,peaaegu ei olematu aga siiski nähtav…küsimus siis,eelmisest katkemisest siis umbes 3 nädalat möödas,kas võin olla lapseootel uuesti,kas kellelgi on veel nii olnud,
Tänud vastanuile ette:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku on ka pärast katkemist/peetumist organismis hormoonitase veel nii kõrge, et rasedustest võib veel mitu nädalat positiivne olla. Minu arst ütles, et kindlalt negatiivseks muutub test alles siis, kui tsükkel taastub ehk uuesti päevad hakkavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

samas kui 6dal verd andsin siis arst ütles,et see tase on tublisti langenud,kõrgeim oli mul üldse 1451 kui rase olin…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada veres langebki hcg tase kiiremini. Rasedaks jäädes on ju samuti veretestist rasedus varem tuvastatav kui uriinist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisimas ikkagi loodan,et olen rase,kuna tahaxin pisikest nii väga ja peetumine oli liiga valus…..
samas esimene kord polnud mul üldse paha ega iiveldanud,nüüd aga iiveldab jne::)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan väga hästi aru, et sa tahad rase olla. Olen ise peetumise üle elanud ja tean, kui valus see on..

Kui tahad kindlat vastust, siis lase veretest teha (või isegi kahel päeval järjest). Kui oled rase, siis hcg tase tõuseb. Kui ei, siis pead veidi kannatust varuma ja loodetavasti mõne kuu pärast juba oled rase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin,et teen homme hommikul uuesti testi,vaatan,kas teine triip on tumedam või ei,siis vaatan edasi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan,et sa ei ole rase.Sinu katkemisest on ju ainult 2.nädalat mõõdas.Millest üks nädal oli puhastus.
Ja tavaliselt peab naine ikka oma tsükli korda saama enne uut rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See triip näitab sul arvatavasti veel eelmise raseduse jälgi. Võta rahulikult, päevad peaksid algama umbes kuu pärast katkemist. Kui ei hakka, siis võid rase olla. Praegu pole küll mõtet ette muretseda ja joosta teste tegema, raiskad ainult raha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetumine ja uus rasedus.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.