Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: peetumine

Postitas:

selgus, et rasedus on peetunud:( arst ütles, et kui ise välja ei tule siis Fertilitasse tabletipuhastusele. mis see endast kujutab, kui kaua kestab, palju maksab?
arsti juures olin väga õnnetu ja ei osqnud küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 18:04; 29.02 20:03; 29.02 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mingeid tunnuseid ei olnud? mitu näd oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis vahet seal on? kas sellest sõltub vastus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 18:04; 29.02 20:03; 29.02 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

maksma ei lähe see midagi. endal olnud kaks peetunud rasedust ja mõelmal korral olen haiglas olnud. ühel korral tuli ise ära ja teisel korral tehti puhastus (ei olnud tableti oma). kummalgi korral mingit raha ei küsitud, sest see ei olnud vabatahtlik abort, mis on rahaline.
pane otsingusse tabletiga puhastus ja saad hulgim vastuseid. enne protseduuru räägitakse sulle veel, mida ja kuna tehakse ja mis edasi juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas tõesti see fertis tasuta??? jutt käib ju fertilitasest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole fertis see tasuta, endal läbi tehtud mitu aastat tagasi. Hinnad hetkel sellised:

Raseduse katkestamine kuni 12 nädalat kirurgiliselt 83,50
Raseduse katkestamine ravimitega kuni 9 nädalat 83,50

Aga fertis pandi samamoodi ühispalatisse koos teiste aborditajatega nii et tagantjärele mõeldes pole üldse kindel, et see seda raha väärt oli…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selle Ferdis läbi teinud. Ja üsna kindel et oli seda raha väärt. Oma emotsionaalses seisundis olin täpselt selline et nutsin iga asja peale. Kõik olid väga mõistvad ja vastutulelikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei tea, miks mu arst sedasi ütles, et namad saadavad kõik ferti. järgmine nädal lähen uuesti arstile ja siis ma küsin, kas saab riiklikusse ka minna. fert on nii pisikene, et seal võib ühispalatisse ka üksinda sattuda. kahtlemata on seal teenindus parem.
mind see ühispalat ei häiri. kogu see asi on nagunii nii kole ja kurb, et see on viimane asi, mille pärast muretsen.
lihtsalt nüüd, kui suurem ehmatus möödas hakkasin mõtlema, et mida ja kuidas.
kaua taastumine, millal uuesti võib üritama hakata? ja paraku ka maksumus

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.02 18:04; 29.02 20:03; 29.02 22:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki hakkab ise puhastuma, siis pole vaja puhastust tehagi. Mul on 2x peetunud, ja puhastus ise. Arstid ei pidanud sekkuma.
Puhastus on tasuta (vähemalt riiklikus. Tuttaval tehti korra ka Fertis. Tema sai küll tasuta, aga tal oli ka erakorraline olukord juba – äge verejooks).
Mina soovitaks kirurgilist – mugavam ja vähem valusam. Oled ca 15min narkoosis, ja pärast ärgates on kõik juba läbi. Tabletikas võib mitu päeva aega võtta – valudega ja verejooksuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.