Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetumisest. Kellel olnud?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Peetumisest. Kellel olnud?

Postitas:

1) kas teil on verejooks alanud määrimisega või ikka hakkab kohe purskama?

2) Kas on mõni tugevam valuvaigisti ka mõttekas koju varuda, mis aitaks?

3) Kaua teil selline “hull valu-verejooks” kestis?

Tänud ette vastuste eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli siin hiljuti katkemine võimalik eelneva pettumisega. Kuna algul hakkas määrima esimene päev siis lootsin et see möödud aga siis järgmine päev oleks nagu keegi kraani lahti keeranud ikka kena kogus ja 3 päeva jutti tuli nagu lahinal, siis läks vähemaks . Minul küll kõht valutas aga ma ei saa õelda et põrguvalu oleks olnud ,võtsin küll valuvaigisti vaid sellepärast et saaksin magama jääda ja seda õudust unustada. mul valutas ka selg, Rohkem häiris see et süda oli mitu päeva paha täitsa.Kokku koos siis määrimisega läks mul 7 päeva. Kui tavaliselt sidemeid ei kasutanud siis sel korral läks mul lausa 3 pakki neid . Tampoone ei tohi kasutada. 3 päeva olin täitsa voodis kuna enesetunne ei olnud hea ja huvitav et iga väiksema liigutuse peale tulid igitilgad ja läksin üleni märjaks et sellised kuuma hood .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks peetumist 6.-7. rasedusnädalal. Alguses on pruunikalt määrinud, seejärel juba punaselt. Tugevat verejooksu pole olnud, määrimine pigem. Mõlemal korral tuli tabletipuhastus teha, kuna ise ei puhastunud, siis oli küll mõned päevad selline verejooks nagu päevade ajalgi ja pärast veel määris veidi aega. Täpselt ei mäleta enam, aga kogu protsess määrima hakkamisest kuni selleni, et käisin tabletipuhastusel ja selle järgne veritsus läbi sai, oli vist peaaegu 2 nädalat. Valuvaigistit anti haiglas küll, kui puhastusel käisin, aga seda väga vaja ei läinud, kõhus oli pigem selline päevade moodi tuikamine, mõned üksikud valuhood olid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 08:51; 03.08 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma võtan duphastoni kas siis ei pruugi määrima hakatagi ennem kui arst uh-ga tuvastab raseduse peetumise ja rohi ära jätta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma võtan duphastoni kas siis ei pruugi määrima hakatagi ennem kui arst uh-ga tuvastab raseduse peetumise ja rohi ära jätta?

Ei tea, aga kas ma saan õigesti aru, et peetumine on hetkel su peas? Kui nii, siis lõpeta enda piinamine nende mõtetega.

Siin foorumis on väga palju neid teemasid, kus täiesti normaalselt kulgeva rasedusega naised muudkui uurivad peetumise kohta ja lõpuks, kui selle raske kogemuse üle elanud naised on pikad kommentaarid kirjutanud, siis selgub, et tegelikult pole peetumist ega midagi, lihtsalt hirm. Mul on alati suht nõme tunne, et jälle selle orgi otsa astusin ja oma peetumisest kirjutasin ja kõigest hingest teemaalgatajale kaasa tundsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 08:51; 03.08 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa oled tõesti rase ja sinuga on kõik korras, siis ütleks, et ära kutsu kurja kaela. 90% hädadest hakkab meil kahe kõrva vahelt. Kui sa peetumisest/katkemisest pidevalt mõtled, siis kutsudki selle endale külge, mida sa kõige rohkem kardad, see tuleb su juurde. Jah on olmud kunagi kaks katkemist jutti 8nd pealt ja mõlemad olid täiesti erineva iseloomuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikul sain testile triibud, aga määris natuke pruunikat. Olin veidi mures ja see aina süvenes. Õhtul hakkas tugev selja-ja kõhuvalu , mis võttis voodisse kägarasse. Siis hakkas ka verejooks koos üsna suurte tükkidega. Siis algas juba paanika. Voodis piinlesin paar tundi kindlasti. Lõpuks võtsin valuvaigistit. Järgmisel päeval kohe helistasin arstile, kes käskis koheselt kohale tulla. Vähemalt selgus, et kõik on ise ilusti ära puhastunud.
Tol hommikul olin nii õnnelik, sest üritatud kaua aega ja pole triipe varem saanud. Õhtul oli tunne selline, et ei oskagi kirjeldada. Nutsin ainult, sest ju teadsin, et mis juhtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetumisest. Kellel olnud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.