Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetunud rasedus/tabletiabort

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Peetunud rasedus/tabletiabort

Postitas:

Rasedus peetus 6+3, sain teada 9.n, kui arstil käisin. Eile pandi 3 tabletti tuppe ja saadeti koju abirti ootama. 4h pärast algasid meeletud kõhuvalud (olin põlvili maas ja värisesin), verd tuli, kuid ei mingeid tükke. Täna vaevu määrib. Samas öeldi, et verd võib tulla 1-3 nädalat. Kuidas ma saan kindel olla, et kõik mis pidi, on välja tulnud? Arst aeg alles 3n pärast. Öösel korra viskas nagu põiepõletiku tunnuseid alakõhtu.
Kellelgi kogemusi tabletiabordiga?
Mul on hirm, kas rasestumine veel kunagi õnnestub või kui õnnestub, kas sellega läheb kõik hästi. Kohutav hingeline üleelamine. See oleks mu 1. laps olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.07 13:25; 13.07 14:52; 13.07 20:28; 13.07 23:15; 14.07 20:31; 17.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kõik ei ole välja tulnud, see võib veidi aega võtta. Minul tulid suuremad tükid 3.-4. päeval, kokku kestis veritsus ligi kuu (aga mind kutsuti ülejärgmiseks päevaks haiglasse sisse, siis see pihta hakkaski). Oli ka kauaoodatud esimene laps. Edaspidised rasestumised läksid kiiremini. Peetunud raseduse mõte häiris vaid kuni järgmise raseduseni. Järelikult oli lootel midagi väga pahasti, et edasi ei arenenud. Ole rahulik ja keskendu oma kehale ja vaimule praegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 13:58; 13.07 15:04; 13.07 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et kõik ei ole välja tulnud, see võib veidi aega võtta. Minul tulid suuremad tükid 3.-4. päeval, kokku kestis veritsus ligi kuu (aga mind kutsuti ülejärgmiseks päevaks haiglasse sisse, siis see pihta hakkaski). Oli ka kauaoodatud esimene laps. Edaspidised rasestumised läksid kiiremini. Peetunud raseduse mõte häiris vaid kuni järgmise raseduseni. Järelikult oli lootel midagi väga pahasti, et edasi ei arenenud. Ole rahulik ja keskendu oma kehale ja vaimule praegu.

Süüdistan ennast, äkki oli midagi, mida mina valesti tegin. Kogu aeg tuleb nutt peale. Millal sul uuesti õnnestus rasestuda ja kas siis läks kõik ilusasti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.07 13:25; 13.07 14:52; 13.07 20:28; 13.07 23:15; 14.07 20:31; 17.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennast ära küll süüdista! Tegelikult peetub ligi 50% rasedustest, eks loodus ole nii sättinud, et elujõuetud lükatakse välja, nii kurb kui see ka ei ole.
Mina jäin uuesti rasedaks umbes 6 kuud hiljem, vahepeal paar kuud ei proovinudki, lasin kehal jõudu koguda. Järgmised raseduses oli probleemideta, lapsed on tragid ja tublid. Vahepealsed kuud olid kurvad küll. Oota nüüd rahulikult kuni kõik välja tuleb, naudi suve nii palju kui võimalik, toidu mitmekülgselt ja tervislikult, tee trenni ja küllap varsti õnnestub. Viljatu sa ju ei ole! Ja kui vaja, siis nuta, et kurbus välja saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 13:58; 13.07 15:04; 13.07 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennast ära küll süüdista! Tegelikult peetub ligi 50% rasedustest, eks loodus ole nii sättinud, et elujõuetud lükatakse välja, nii kurb kui see ka ei ole.

Mina jäin uuesti rasedaks umbes 6 kuud hiljem, vahepeal paar kuud ei proovinudki, lasin kehal jõudu koguda. Järgmised raseduses oli probleemideta, lapsed on tragid ja tublid. Vahepealsed kuud olid kurvad küll. Oota nüüd rahulikult kuni kõik välja tuleb, naudi suve nii palju kui võimalik, toidu mitmekülgselt ja tervislikult, tee trenni ja küllap varsti õnnestub. Viljatu sa ju ei ole! Ja kui vaja, siis nuta, et kurbus välja saada.

Palun linki sellisele statistikale, et 50 protsenti peetub.ü0

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 17:00; 14.07 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennast ära küll süüdista! Tegelikult peetub ligi 50% rasedustest, eks loodus ole nii sättinud, et elujõuetud lükatakse välja, nii kurb kui see ka ei ole.

Mina jäin uuesti rasedaks umbes 6 kuud hiljem, vahepeal paar kuud ei proovinudki, lasin kehal jõudu koguda. Järgmised raseduses oli probleemideta, lapsed on tragid ja tublid. Vahepealsed kuud olid kurvad küll. Oota nüüd rahulikult kuni kõik välja tuleb, naudi suve nii palju kui võimalik, toidu mitmekülgselt ja tervislikult, tee trenni ja küllap varsti õnnestub. Viljatu sa ju ei ole! Ja kui vaja, siis nuta, et kurbus välja saada.

Palun linki sellisele statistikale, et 50 protsenti peetub.ü0

http://www.teadlikvanem.ee/naistearst-kristiina-rull-raseduse-katkemiste-lootusetustundest-tuleb-alati-olla-valmis-oma-onne-vastu-votma/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.kliinikum.ee/naistekliinik/et/naistehaigused-ja-protseduurid/63-raseduse-katkemine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.07 13:58; 13.07 15:04; 13.07 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain sama diagnoosi. Rasedus peaks olema üle 8 nädala paar päeva. Ma sain arstilt ühe tableti kaasa mille pidin täna võtma ja siis esmaspäeval haiglasse kus ülejäänud. Mulle arst selgitas et jään haiglasse kuni umbes 14ni. Ja arsti enda juurde aeg neljapäeval.

Ma arvan kui sul suur kahtlus ja väga kehv enesetunne pöördu valvetuppa. Parem kui kodus muretseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain sama diagnoosi. Rasedus peaks olema üle 8 nädala paar päeva. Ma sain arstilt ühe tableti kaasa mille pidin täna võtma ja siis esmaspäeval haiglasse kus ülejäänud. Mulle arst selgitas et jään haiglasse kuni umbes 14ni. Ja arsti enda juurde aeg neljapäeval.

Ma arvan kui sul suur kahtlus ja väga kehv enesetunne pöördu valvetuppa. Parem kui kodus muretseda.

Kus su arst on? Mul on ITK dr Serebrova. Imestangi, et mulle pandi läbivaatusel 3tb tuppe ja saadeti koju, 3h hiljem panin veel 3tb ise. Täna vaevu määrib, kuid eile tuli küll verd. Mõtlengi, kas nii vähene verekogus on normaalne? Ja siis alles 3n pärast kontrolli, krd pikk aeg. Kui homme samasugune olukord, siis lähen küll emosse kontrolli, oma südame rahustamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.07 13:25; 13.07 14:52; 13.07 20:28; 13.07 23:15; 14.07 20:31; 17.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh issand mind saateti ka abordinõustamisele selle Serebrova juurde. Mul oli 8+nädalal peetunud ivf rasedus. Mul jäi sellest arstist nii kehv tunne. Pani 3tbl ja saatis koju, väga midagi ei toimunud. Käisin valvetoas järgmine päev, sain jälle 3 tbl ja koju. Taas midagi ei toimunud oluliselt. Ootasin mõned päevad läksin tagasi valvetuppa sain uuesti 3tbl ja jäin haiglasse. Taas midagi ei toimunud, hommikul nõudsin kirurgilist puhastust. Sain. Kontroll oli 3nädala pärast. Vahetasin itk eraka vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhh issand mind saateti ka abordinõustamisele selle Serebrova juurde. Mul oli 8+nädalal peetunud ivf rasedus. Mul jäi sellest arstist nii kehv tunne. Pani 3tbl ja saatis koju, väga midagi ei toimunud. Käisin valvetoas järgmine päev, sain jälle 3 tbl ja koju. Taas midagi ei toimunud oluliselt. Ootasin mõned päevad läksin tagasi valvetuppa sain uuesti 3tbl ja jäin haiglasse. Taas midagi ei toimunud, hommikul nõudsin kirurgilist puhastust. Sain. Kontroll oli 3nädala pärast. Vahetasin itk eraka vastu.

Sinu juttu lugedes on mul kindel teadmine, et homme lähen emosse kontrolli, oma südame rahustamiseks. Käin 3 n pärast kontrollis ära, kuid rohkem tema juurde ei lähe. Millisesse erakasse sa läksid või mida soovitad? Kas seal itk on mõnda head naistearsti, keda soovitad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.07 13:25; 13.07 14:52; 13.07 20:28; 13.07 23:15; 14.07 20:31; 17.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ennast ära küll süüdista! Tegelikult peetub ligi 50% rasedustest, eks loodus ole nii sättinud, et elujõuetud lükatakse välja, nii kurb kui see ka ei ole.

Mina jäin uuesti rasedaks umbes 6 kuud hiljem, vahepeal paar kuud ei proovinudki, lasin kehal jõudu koguda. Järgmised raseduses oli probleemideta, lapsed on tragid ja tublid. Vahepealsed kuud olid kurvad küll. Oota nüüd rahulikult kuni kõik välja tuleb, naudi suve nii palju kui võimalik, toidu mitmekülgselt ja tervislikult, tee trenni ja küllap varsti õnnestub. Viljatu sa ju ei ole! Ja kui vaja, siis nuta, et kurbus välja saada.

Palun linki sellisele statistikale, et 50 protsenti peetub.ü0

http://www.teadlikvanem.ee/naistearst-kristiina-rull-raseduse-katkemiste-lootusetustundest-tuleb-alati-olla-valmis-oma-onne-vastu-votma/

Mismoodi küll see on selgeks tehtud, et nii paljudel katkeb enne kui rasedus üldse tuvastatud on?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 17:00; 14.07 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain sama diagnoosi. Rasedus peaks olema üle 8 nädala paar päeva. Ma sain arstilt ühe tableti kaasa mille pidin täna võtma ja siis esmaspäeval haiglasse kus ülejäänud. Mulle arst selgitas et jään haiglasse kuni umbes 14ni. Ja arsti enda juurde aeg neljapäeval.

Ma arvan kui sul suur kahtlus ja väga kehv enesetunne pöördu valvetuppa. Parem kui kodus muretseda.

Kus su arst on? Mul on ITK dr Serebrova. Imestangi, et mulle pandi läbivaatusel 3tb tuppe ja saadeti koju, 3h hiljem panin veel 3tb ise. Täna vaevu määrib, kuid eile tuli küll verd. Mõtlengi, kas nii vähene verekogus on normaalne? Ja siis alles 3n pärast kontrolli, krd pikk aeg. Kui homme samasugune olukord, siis lähen küll emosse kontrolli, oma südame rahustamiseks.

Ma sain sama diagnoosi. Rasedus peaks olema üle 8 nädala paar päeva. Ma sain arstilt ühe tableti kaasa mille pidin täna võtma ja siis esmaspäeval haiglasse kus ülejäänud. Mulle arst selgitas et jään haiglasse kuni umbes 14ni. Ja arsti enda juurde aeg neljapäeval.

Ma arvan kui sul suur kahtlus ja väga kehv enesetunne pöördu valvetuppa. Parem kui kodus muretseda.

Kus su arst on? Mul on ITK dr Serebrova. Imestangi, et mulle pandi läbivaatusel 3tb tuppe ja saadeti koju, 3h hiljem panin veel 3tb ise. Täna vaevu määrib, kuid eile tuli küll verd. Mõtlengi, kas nii vähene verekogus on normaalne? Ja siis alles 3n pärast kontrolli, krd pikk aeg. Kui homme samasugune olukord, siis lähen küll emosse kontrolli, oma südame rahustamiseks.

Ma olen Pelgulinnas reproduktiivsuse kliinikus. Seekord oli asendusarst aga ma olen aru saanud see kliiniku/asutuse järgi. Ma ei mäleta kas lugesin või keegi rääkis, et soovitatakse kasutada seda strateegiat et enne kodus tablett (mingi M) tähega. See lodvestab emaka ja siis haiglas mis saad hakkavad tekitama kokkutõmbeid ehk siis kõik väljub. Ilma eel tabletita pidigi olema suur võimalus et ei puhastu ja vaja keemiline puhastus teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arst selgitas, et nüüd teatakse paremini kuna väga paljud rasedused planeeritud või kasutatud abi. Siis on ülevaade rasedusest juba varakult ja ka tuvastatakse peatumine/katkemine.

Internetis lugedes olen palju head kuulnud Novavita patsientidelt aga nagu enne ise mainisin olen Pelgulinnas ja ka väga rahul. Ma arvan väga palju oleneb üleüldiselt kogemusest ja klapist arstiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mitme aasta tagune kogemus Pelgulinna haiglaga. Seal pandi tabletid (peetunud oli 6. nädalal) ja pidin esialgu päevastatsionaaris ootama, kuni hakkas veritsema. Õde käis vahepeal palatis küsimas, kas valusid on ja kas veritseb. Pärastlõunal, kui veritsus oli tugevam, valud talutavad, soovitati ikka valuvaigistit võtta ja võisin koju minna. Tugevaid valusid ei mäleta, samuti polnud väga suurt veritsust. Hiljem oli järelkontroll, õnneks oli ilusti puhastunud.

Uuesti rasedaks jäin 3 kuu pärast, kuna enne olime käinud viljatusraviarstil ja polnud enne seda peetunud rasedust pikalt õnnestunud rasestuda, siis ei soovitanud ta pikka vahet pidada. Rasestumine ise oli õnnestunud pärast LAP-i ja ureaplasmoosiravi. Viljatusraviarsti juures käisime Nova Vitas. Kui rasedaks jäin, plaanisin just Pelgus end arvele võtta, aga enne hakkas määrima ja käisin seal EMOs, tehti ultraheli, oli näha eralduma hakkav lootemuna, järgmine päev oli uus ultraheli valvearsti juures, kes kinnitas ka peetumist ja siis pandi tabletiaborid aeg.

Ootasin ühed päevad ära ja hakkasime uuesti proovima. Teise rasedusega läks kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Käisin täna ITK emos. Tehti uh- lootemuna oli reedel ilmselt juba ära tulnud, kuid emakakael veel päris avatud polnud, seega võib veritseda kuni kuu. Valvearst palus 2päevad ära oodata ja siis uuesti proovima hakata. Vanus nii kaugel, et enam oodata ei saa rohkem.
Mida olete teinud, et kaotusvalust üle saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.07 13:25; 13.07 14:52; 13.07 20:28; 13.07 23:15; 14.07 20:31; 17.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kirjutan enda kogemusest. Positiivse rasedustesti sain 2018 september. Esimesel visiidil ämmaka juurde ei tuvastatud südamelööke, kuid muretsemiseks ei antud põhjust, sest rasestumine ei olnud planeeritud ehk ovulatsiooni aega ei jälginud ning arst arvas, et ju toimus lihtsalt hiljem. Järgmisel visiidil, kui loode oleks pidanud olema 8-9 nädalane, südamelööke ei tuvastatud taaskord ning avaldati kahtlust, et ilmselt on peetumine. Sain uueks nädalaks kordusaja, kuid juba kolme päeva pärast hakkas iseeneslik veritsus koos klompidega. Helistasin ITK-sse ning sain aja günekoloog dr. Reimanni juurde. Ülevaatusel selgus, et kõik ei olnud siiski välja tulnud ning pandi kolm tabletti sisse. Suurem veritsemine algas koheselt koduteel. Üldiselt kestis veritsemine kokku umbes 3-4 nädalat, kuid erineva tugevusega.
Kartsin uuesti ülevaatusele minnes, et pean kirurgilisele puhastusele minema, kuid õnneks selgus, et tablettidega tuli kõik välja. Soovitati uuesti rasestumist proovida pärast kolme tsüklit. Eneselegi üllatuseks rasestusin juba jaanuari lõpus uuesti ning hetkel ootan sügisebeebit.
Kuni uuesti rasedaks jäämiseni oli emotsionaalselt väga raske, eriti aasta lõpp. Eriti kui kuulsid kõrvalt, et keegi on beebiootel vms, nagu terav valunool oleks igal korral südamest läbi käinud. Tundsin end väga üksikuna ja ei saanud aru, mis minul viga oli, et nii läks. Seda kuni lugesin ja mõistsin, et katkemisi tõepoolest juhtub väga-väga tihti, kuid kahjuks sellest ei räägita tihti.
Teemaalgatajale soovin olla tugev, mitte isoleerida end sõpradest-tuttavatest ja kui vähegi jaksu on, siis sellest lähedastele rääkida. See kõik on mööduv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis hetkel Pelgulinnas ja värsked emotsioonid.

Laupäeval võtsin kodus ühe tableti ja täna hommikul tulin Pelgulinna. Kohe 8:00. Natuke oli ootamist kuid lõpuks 8:45 sain õega kontrolli.

Õde oli hästi tore ütles ja siis hakka selgitama. Kuna mul pole ühtegi last on emakakael kinni. 3 tableti asemel sain 4 ja utles võtame kohe ka 3 valuvaigistit.

Läksin palatisse pikali. Olin pool unes kuni 11:30 tuli õde jogurtiga. Küsis kuidas mul enesetunne ja nüüd õige aeg natuke jalutada, WC käia. Tundsin kohus midagi toimus ja kerged krambid aga ei midagi hullu. Ei tundunud, et ka verejooks tugev. Kui püsti tõusin oli kogu põrand verd täis ja nirises mööda mu jalgu. Läksin WC ja kui istusin tõmbas keegi korgi pealt. Tugev verejooks koos tükkidega. Õde ka alguses selgitas, et paar tundi on väga kehva aga siis ühel hetkel tuleb kergendus ja täpselt seda tundsin.

Tegin ennast enam vähem puhtaks ja nüüd ootan et koju saaksin. Koju oma voodisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värsked mõtted siis vol.2

Jõudsin koju napilt. Jooksin WC ja läksin riietega dušši nurka. Ei tahaks liialdada aga kõik kohad olid verd täis. Järgneva 2 tunni jooksul vahetasin sidemeid reaalselt iga 10 min tagant ja WC pm välja ei saanudki. Mul olid alwaysi kõige suuremad sidemed. Sõbranna tõi sarnased nagu haiglas olid ja siis julgesin uuesti diivanile istuda või pikali visata.

Nüüd toibun ja verejooks väiksemaks jäänud aga saan aru ja uuesti lugedes et oleks pidanud kiirabi kutsuma. Paar korda pidin vannituppa pikali viskama sest pilt hakkas eest minema ja vetekaotus liiga suur. Jõin palju vett ja nüüd parem aga kui läheb uuesti kehvemaks pean reageerima.

Valus ei ole, uuesti valuvaigistit pole võtnud aga vere maht ja need tükid – vahepeal tõesti tundub, et nüüd küll kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MarVar, pea vastu! Ei oska muud soovida, kui palju jaksu ja jõudu! Ja ehk saab kohekohe see kõik läbi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MarVar, kuidas sul on?! Mulle öeldi, et KOHE, kui veritsus on nii suur, et tualetist välja ei saa ja peab kogu aeg sidemeid vahetama, tuleb pöörduda erakorralisse.
Et siis pole aega oodata enam.
Anna märku endast, loodan, et sul on ikka kõik korras!

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 12:01; 17.07 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tagant järgi oleks isegi erakorraline olnud liiga kaugel ja oleks pidanud kiirabi kutsuma. Ma vist arvasin et läheb kohe üle ja pole nii hullu. Täitsa rumal.
Järgmine kord olen targem aga loodan järgmist korda ei tule kunagi.

Õhtuks toibusin ilusti ja täna peale tundliku kõhu pole midagi. Eilsest õhtust juba verejooks väga väike ja läheb ainult paremaks.

Aitäh, muretsesite. Mõtlesin hea kirja panna juhuks kui kellegil teisel sarnane olukord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tagant järgi oleks isegi erakorraline olnud liiga kaugel ja oleks pidanud kiirabi kutsuma. Ma vist arvasin et läheb kohe üle ja pole nii hullu. Täitsa rumal.

Järgmine kord olen targem aga loodan järgmist korda ei tule kunagi.

Õhtuks toibusin ilusti ja täna peale tundliku kõhu pole midagi. Eilsest õhtust juba verejooks väga väike ja läheb ainult paremaks.

Aitäh, muretsesite. Mõtlesin hea kirja panna juhuks kui kellegil teisel sarnane olukord.

Mul oli reedel tabletiabort. Täna pole mingit veritsust enam. Ainult 5p oli, kas see on normaalne?
Seepärast küsin, kuna arst ütles, et võib veritseda kuni kuu. Kas on põhjust muretsemiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.07 13:25; 13.07 14:52; 13.07 20:28; 13.07 23:15; 14.07 20:31; 17.07 09:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tagant järgi oleks isegi erakorraline olnud liiga kaugel ja oleks pidanud kiirabi kutsuma. Ma vist arvasin et läheb kohe üle ja pole nii hullu. Täitsa rumal.

Järgmine kord olen targem aga loodan järgmist korda ei tule kunagi.

Õhtuks toibusin ilusti ja täna peale tundliku kõhu pole midagi. Eilsest õhtust juba verejooks väga väike ja läheb ainult paremaks.

Aitäh, muretsesite. Mõtlesin hea kirja panna juhuks kui kellegil teisel sarnane olukord.

Mul oli reedel tabletiabort. Täna pole mingit veritsust enam. Ainult 5p oli, kas see on normaalne?

Seepärast küsin, kuna arst ütles, et võib veritseda kuni kuu. Kas on põhjust muretsemiseks?

KUNI kuu 😉 Vähem on kindlasti ok, pikemalt ei tohiks olla.

MarVar, mul on väga hea meel lugeda, et sul kõik kontrolli all! Käisin eile mitu korda kontrollimas, kas oled endast märku andnud. Püüa nüüd taastuda!

L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.07 12:01; 17.07 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tagant järgi oleks isegi erakorraline olnud liiga kaugel ja oleks pidanud kiirabi kutsuma. Ma vist arvasin et läheb kohe üle ja pole nii hullu. Täitsa rumal.

Järgmine kord olen targem aga loodan järgmist korda ei tule kunagi.

Õhtuks toibusin ilusti ja täna peale tundliku kõhu pole midagi. Eilsest õhtust juba verejooks väga väike ja läheb ainult paremaks.

Aitäh, muretsesite. Mõtlesin hea kirja panna juhuks kui kellegil teisel sarnane olukord.

Mul oli reedel tabletiabort. Täna pole mingit veritsust enam. Ainult 5p oli, kas see on normaalne?

Seepärast küsin, kuna arst ütles, et võib veritseda kuni kuu. Kas on põhjust muretsemiseks?

KUNI kuu ???? Vähem on kindlasti ok, pikemalt ei tohiks olla.

MarVar, mul on väga hea meel lugeda, et sul kõik kontrolli all! Käisin eile mitu korda kontrollimas, kas oled endast märku andnud. Püüa nüüd taastuda!

L.

L aitäh Sulle muretsemast ????
Käisin eile asendusarsti juures ka. Kinnitas lootekott ilusti välja tulnud aga ütles emakas veel on kiht ehk siis oleksin valmis veritsus jätkub.

Täna juba võiks öleda isegi minimaalne veritsust ehk siis iga päevaga paremaks. Ainult peavalud ja väsimus kummitavad aga eks see osa füüsilisest taastumisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetunud rasedus/tabletiabort

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.