Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetunud raseduse järel uus rasedus- valutorked

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Peetunud raseduse järel uus rasedus- valutorked

Postitas:

Tere! Ehk keegi oskab mind maha rahustada. Olen hetkeks 5 nädalat rase, eelmine aasta oktoobris rasedus peetus (peetus 5 või 6-da rasedusnädala ajal, puhastuma hakkas 9+), tehti kirurgiline puhastus. On olemas juba üks laps. Küsimus selles, et eelmised kaks rasedust (üks lõppes siis terve lapse sünniga) ei olnud mul raseduse alguses ebameeldivaid valu torkeid emakas. Kuid nüüd kui olen näiteks kummardanud, või püsti tõusnud lööb emaka valusaks. Natuke aega on valus, ja siis annab järgi. Arsti aeg on 27 jaanuar. Kas peaksin muret tundma? Kuigi arstile pole hetkel mõtet minna, ajaliselt südametööd näha ei pruugi olla. Kuid hinges kripeldab siiski, kuna olen mures ja kardan , et äkki peetub uuesti. Puhastusest siiski ainult kahed punased möödas. Või on selline asi normaalne peale puhastust?

Kerstin

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on praegu käsil 4. rasedus. Esimene katkes, teisest sain lapse, kolmas peetus. Peetumine oli peaaegu täpselt samamoodi nagu sul – 5n oli peetunud, 8+ hakkas puhastuma ja erakorralises sain teada, et ammu peetunud. Puhastust mulle ei tehtud, sest puhastus ise. Rasestusin uuesti alles aasta hiljem.

Nüüd selle rasedusega on esimene kord, kui tundsin torkeid alakõhus, vasakul. Ma kujutasin ette, et need on vasakus munasarjas, kontrollida pole just kerge 🙂 Lisaks sellele lõi mulle vahetevahel kõhtu selline tunne, et nüüd väänasin kõhu välja (no nagu jala väljaväänamisel, aga see valu oli kõhus).

Aga vähemalt seni on kõik hästi läinud, pärast südaööd on rasedust juba 23+0 ja tulemas on kaksikud 🙂

Mina ootasin arsti visiiti kuni 9+, sest mu oma arst ei näinud mõtet varem uurida. Samas ma sain duphastoni (2 ebaõnnestunud raseduse tõttu) kohe, aga koos sellega ikkagi torkis.

Kui sul see võimalik on, siis võiksid arstile esmaspäeval helistada ja talle seda kõhuvalu kurta. Äkki ta kirjutab sulle nt no-spad vms, mis emakat lõõgastaks. Seni püüa palju puhata ja ära rahmelda. Aga tead isegi, et kui ka uh-s südametööd näeksid, siis nädal-paar hiljem mõtleksid ikka, et kas kõik korras. Kui tehtaks uh ja südametööd poleks näha, siis see ka sind mahe ei rahustaks. Mul hakkas veidi kergem siis, kui 9n oli käes (sest eelmine kord 8+ hakkas puhastuma), aga üsna muretuks muutusin siiski alles pärast kuklavoldiuuringut.

Jaksu sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud pika kirja eest. Arst kursjuures ei teagi, et rase naine tuleb vastuvõtule. Päev enne triipude saamist oli korraks haiglasse asja ja mõtlesin, et kui siin olen võiks igaks juhuks naistearsti juurde kontrolli minna. Sain õnneks aja kohe, oli koht vabanenud. Aeg kirjas, avastasin et oot oot päevad ka hiljaks jäänud.
Peaks vist natukene rahulikumalt võtma, kuigi ma niigi rahulik. Midagi rasket pole teinud, ega ei olegi hetkel teha. Mõtlesin lapsega kelgutama minna ühe ürituse raames aga mul jääb vist kelgusõit ära.
Kuigi no-spa võtmine pole vist halb mõte. See peaks ju suht ohutu ravim olema.
Aga noh, mure on suur.
Aga kaksikute puhul õnne ja kerget rasedust ja kiiret sünnitust.
Kaksikutest unistavad paljud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Peetunud raseduse järel uus rasedus- valutorked

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.