Esileht Kodunurk Pehme kattemadrats, kas poroloonist?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Pehme kattemadrats, kas poroloonist?

Postitas:

Kellel on kattemadratsid, milline oleks pehmem, kas poroloonist? Kui paks?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:24; 05.04 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks seda kattemadratsit? Mis ta annab peale selle, et kulutad raha selle soetamiseks?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks seda kattemadratsit? Mis ta annab peale selle, et kulutad raha selle soetamiseks?

Mitte midagi peale “kõigil ju on” teadmise.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kattemadratsi kõige parem omadus on, et suure madratsi alla ei pea lina toppima. Keerad selle serva alla, seisab paigal ja laseb igapäevaselt kergesti kohendada-siluda voodit.

Kaitseb alusmadratsit, annab võimaluse kas pehmemaks või jäigemaks muuta voodit. On lihtsam pesta, kloppida, tolmulestade hävitamiseks õue viia (allergikutele eriti oluline).  Ja on lihtsam uut osta iga no ütleme 5 aasta järel, alusmadratsit ju ei vaheta nii tihti.

Kui endale ei meeldi, ei pea ju soetama, aga miks halvustada teiste valikuid?

Ja paljude “kõigil ju on” asjadega on nii, et kui pole, ei oska ka puudust tunda. Oled korra ostnud, ei suuda enam aru saada, kuidas enne ilma hakkama said.

 

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.04 20:24; 05.04 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on kattemadratsid, milline oleks pehmem, kas poroloonist? Kui paks?

Meil olid poroloonist, nüüd oleme lateks-madratiste vastu välja vahetanud.
Poroloonid muudkui sõitsid mööda voodit ringi, magagu seal kas üks laps või kaks täisinimest. Kogu aeg pidi kohendama.
Lateks püsib ja ei nihku sentimeetritki.
Kui sul just lateksi vastu allergiat pole, siis soovitaksin pigem seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lateks kattemadratsid teevad madratsi mõnusaks pehmeks. Kui aga väga pehmeks ei soovi voodit teha siis HR-foam/poroon. Kõik sõltub muidugi milline madrats kattemadratsi all on. Tihti tuleb odavam osta uus madrats kui vana madratsit kattemadratsiga üritada pehmemaks teha.

Sleepwell latex Etno on hea kattemadrats mis teeb voodi mõnusaks ja pehmeks.

Poroloonist kattemadratsist on HR-Foam. Sama materjali kasutatakse ka Sleepwelli populaarsetes madratsites Red Pocket.

https://www.pesapuu.ee/et/a/kattemadrats-top-latex-etno-160×200-sleepwell

https://www.pesapuu.ee/et/a/kattemadrats-top-hr-foam-160×200-sleepwell

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan mäluvahuga ehk memory foam kattemadratsit.

See on leevendanud minu seljavalusid.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mäluvahuga Riposo kattemadrats.

Pakust poroloonist on kasutusel kõval diivanil külaliste jaoks aga ega ta paremaks asja tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid poroloonist, nüüd oleme lateks-madratiste vastu välja vahetanud. Poroloonid muudkui sõitsid mööda voodit ringi, magagu seal kas üks laps või kaks täisinimest. Kogu aeg pidi kohendama. Lateks püsib ja ei nihku sentimeetritki. Kui sul just lateksi vastu allergiat pole, siis soovitaksin pigem seda.

Ma ei saa sellest aru. See, kas libiseb või mitte, sõltub ju madratsite pealismaterjalist? Mul on poroloonist kattemadrats ja see ei sõida kuskil ringi.

Pilt ühest lateksist kattemadratsist, pealis on 100% polüester. Kuidas mõjutab libisemist see, mis seal katte all on? Loeb ju ikka pealismaterjal ja see pole lateksist ega poroloonist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil olid poroloonist, nüüd oleme lateks-madratiste vastu välja vahetanud. Poroloonid muudkui sõitsid mööda voodit ringi, magagu seal kas üks laps või kaks täisinimest. Kogu aeg pidi kohendama. Lateks püsib ja ei nihku sentimeetritki. Kui sul just lateksi vastu allergiat pole, siis soovitaksin pigem seda.

Ma ei saa sellest aru. See, kas libiseb või mitte, sõltub ju madratsite pealismaterjalist? Mul on poroloonist kattemadrats ja see ei sõida kuskil ringi.

Pilt ühest lateksist kattemadratsist, pealis on 100% polüester. Kuidas mõjutab libisemist see, mis seal katte all on? Loeb ju ikka pealismaterjal ja see pole lateksist ega poroloonist.

Võib-olla loeb siis raskus? Poroloon on ilmselt kerge. Mul on ka lateksmadrats ning see püsib paigal. On küllaltki raske, aga siiski kahes osas, keskelt lukuga nii et ühekaupa saab ilusti pesumasinasse vajadusel mahutada. Kas porolooni saab üldse pesta?

Minu mõistes on kattemadrats väga vajalik. Meil on majapidamises kaks voodit, kus on paks madrats. Mõlemale oleme peale ostnud kattemadratsid, sest ilma selleta on paksud madratsid ebamugavad. On küll kallid ja kvaliteetsed madratsid, aga ei ole hea ainult selle peal magada.

Teine väga oluline asi on see, et kattemadratsit saab pesta. Kui peres on lapsed või loomad, siis tekib igal juhul olukordi, kus voodis saab ühel või teisel põhjusel määritud. Nii et kattemadrats kaitseb paksu madratsit ka võimalike lekete ja määrdumiste eest. Mul on igal juhul olnud põhjust mitmeid kordi kattemadratsit pesta. Isegi nüüd, kus peres enam väikseid lapsi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, poroloon on kerge ja libiseb minema. Lateks on raske ja ei liigu paigast.  Korralik raske lateksmadrats  ei ole ikka pestav küll, selleks on madratsiümbris, mis võiks olla lukuga ja eemaldatava-pestav, või siis lisaks päris madratsikaitse (ka tolmulestade või vedelikukindel (lastel ja ka seksiplekkide jms pärast))

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Pehme kattemadrats, kas poroloonist?