Esileht Kodunurk Pehmet kattemadratsit palun! (juba meeleheitel)

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Pehmet kattemadratsit palun! (juba meeleheitel)

Postitas:

Palun soovitage mulle mugavat ja äraproovitult väga pehmet kattemadratsit, mis ei oleks ulmekallis ja mida võiks hetkel kaubandusest leida. Ma saaks juba väikse stand-up etenduse kokku panna oma katsetustest eri kattemadratitega. Kogu jama algas üldse sellest, et abikaasa ostis mulle 1,5 aastat tagasi uue vedrumadratsi, korraliku ja kõige jäigema Sleepwelli. Olen kolm aasta mingi puusajamaga hädas olnud, mis ei lase elada ja ju ta siis arvas, et kõva madrats on sellele hea ravi. Sinna peale kinkis ta mulle Sleepwelli kookosmadratsi. Ühe öö pidasin vastu, ehkki tunne oli nagu magaks kuskil laudpõrandal. Lisaks haises kookos jubedalt. Kinkisin järgmisel päeval ära. Asemele võtsin vana voodi poroloonist kattemadratsi, mis oli oma 6 aastat vana, jumal teab, mis tootja oma ja oli lisaks 20cm kitsam uuest alusmadratsist. No venitasin siiani sellega ära, oli vähemalt pehme ja mõnus.
Eelmisel nädalal viskas üle, otsustasin ikka paraja kattemadratsi osta. Valik langes Dormeo YinYan madratsile, mis juhuslikult ette jäi ja poes proovides tundus üsna ok. Kodus selgus esimesel ööl, et see jälle jube kõva, lisaks segas mind see väidetavalt noorendav argaanõli, millega madrats on immutatud (tugev lõhn). Viskasin peale kahte ööd välja (no tegelt andsin jälle ära lihtsalt), puusavalu on nii ägedaks läinud, et ei lase enam kõndidagi.
Nüüd olen jälle madratsita, kuna selle vahepealse 6 aastat vana ja kulunud madratsi olin jõudnud suure hurraaga jäätmejaama ära viia (loll pea in ikka ihule nuhtluseks).

Milline võiks olla alla 100 eurot maksev kontrollitult pehme kattemadrats? Kas kõige lihtsam poroloon või see alt laineline poroloon ongi kõige pehmemad siiski? Äkki teab keegi, kust kõige soodsam seda osta oleks? On ikka nõme küll madratsi-katsetustele sadu eurosid kulutada, aga kuna korralik ööuni on hea tervise alus, siis tuleb otsida, kuni sobiva leian.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 15:57; 05.08 21:33; 06.08 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise arusaanud, et mingi asja puhul tuleb asjale anda nädal. Et siis on selge, kas keha võtab omaks või mitte. Keha ei jõua lihtsalt harjumusega järele, kui kiiremini otsustad. Aga madratsi osas aidata ei oska. Kui sa ei anna kehale võimalust harjuda, siis oled probleemide ees küll. sellist mis sul on, seda ju enam ei saa, sest selle järgi on keha juba harjunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ostsime Viljandist. Äkki oli Delux (võin ka eksida). Oli politseimaja lähedal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on lateksist kattemadratsid ainsad normaalsed, kui just päris kõva ei taha (ja seda sa ju ei taha).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavalt ja head on õnne asi leida ning vahel lihtsalt pole. Lõpuks nende odavate katsetustega maksad juba rohkem, kui oleksid kohe kalleima ostnud. Minul on Sleepwelli kõige kallim kattemadrats ning olen rahul, see on üsna paks ja pehme ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 17:58; 05.08 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka kõva voodi ja ostsin kattemadratsiks Dormeo Hero. Olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõbranna kiidab seda taevani, meelest ainult läinud kas oli paksusega 5 või 7 cm https://www.dormeo.ee/kattemadratsid/memosan-roll-up-52-kattemadrats

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigepealt uuri, äkki su Sleepwellil on kaks erinevat poolt, neil osad madratsid on sellised, et ise valida saaks, kas jäigemat kookosega kihti või pehmemat lateksit, äkki on sul abiks juba see, kui oma madratsi teistpidi keerad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aa ei, minu kookosmadratsil polnud mingit lateksit, oli selline versioon:
https://sleepwellbed.com/product/kattemadratsid/top-coco-kattemadrats/
See oli ulmekõva ja sugugi mitte väga odav.
Teine, msi nüdü ei sobinud, oli Dormeo YinYan:
https://www.dormeo.ee/kattemadratsid/dormeo-yin-yan-topper
See oli nüüd odavam, 114 eurot ja mingist Ecocell vahust, aga jõle jäik ja ebamugav. Proovisin mõlemat pidi, ikka oli piinarikas. Otsin nüüd mingit paksu poroloonmadratsit, ilmselt need on kõige pehmemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 15:57; 05.08 21:33; 06.08 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see: https://sleepwellbed.com/product/kattemadratsid/top-latex-lux-kattemadrats/

Seal on nii puuvillakiht, poroloonikiht kui ka villakiht. Nagu lausa omaette madrats. Oleme seda ka ühel korral külaliste magamiskohaks põrandal kasutanud 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 17:58; 05.08 21:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada paks poroloon on just jäigem. Porolone on eri paksuse ja jäikusega, Tallinnaski on üks firma Tulika tänava kandis, kes ise toodab, googelda, ehk saad targemaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on lateksist kattemadratsid ainsad normaalsed, kui just päris kõva ei taha (ja seda sa ju ei taha).

Meil ka lateksmadrats katteks. Kõva küll ei ole, ikka vajub mõnusalt keha järgi. Alusmadratsil samuti 2 eri poolt võimalik keerata, üks pehmem, teine jäigem.
Aga kui teemaalgatajal on nii suur puusavalu, mis enam kõndidagi hästi ei lase ja see juba oma 3 aastat kestnud, siis pole ühestki madratsist küll suuremat abi. Kui ikka puus kulunud, tuleb arsti poole pöörduda. Ehk saab algul abi liigesesisestest süstidest. Madratsi pehmus või jäikus pole üldse oluline, see puusa ei paranda. Läheb järjest hullemaks, osta madratseid, palju tahad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka kõva voodi ja ostsin kattemadratsiks Dormeo Hero. Olen rahul.

Mul sama ja esimene öö oli tunne, nagu oleks kuhugi pesa sisse ära vajunud. Nii pehme.

Sekundeerin, et teemaalgataja saab rohkem abi arsti juurest kui uuest kattemadratsist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei kirjuta, kui lai see madrats olema peaks. Mina oma tervisehädast tingitud probleemiga tellisin (samuti peale erinevaid katsetusi) sellise: https://kaup24.ee/et/mbel-ja-sisustus/magamistoambel/kattemadratsid/viskoelastne-kattemadrats-stella-2-200x160x5-cm?id=563332
Olen väga rahul. Sinu soovitud hinnaklassist jääb küll pisut kallimaks, kuid mitte palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madratsi laius pole ka selline kõige igapäevasem, nimelt 140cm. Eile käisin Askos ja proovisin seal ka igasugu madratseid. Leidsin ühe päris mugava ja pehme (Kuura), aga seda neil polnud parajasti laos ja tuleb alles septembris.
Puusahädaga olen arstil ja füsioterapeaudil käinud küll ja enamgi veel, võimlen igapäevaselt, teen venitusi. Tegu on mingi närvi pitsumisega ja see siis annab tunda ja seal aitavad just mugavad tingimused, ei tohi survet olla ega ebamugavat surumist 🙂 Pikalt istuda nt ei tohi, kõvel toolil istumine on täielik piin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.08 15:57; 05.08 21:33; 06.08 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Riposo kattemadrats kõval diivanil magamiseks. Oleme rahul. Midagi sellist, memory foam.
https://riposo.ee/kattemadratsid-201/kattemadratsid-riposo-bamboo-paksus-3-5-m

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Kodunurk Pehmet kattemadratsit palun! (juba meeleheitel)