Esileht Ilu Peitekreem silmade alla

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Peitekreem silmade alla

Postitas:
Kägu

Kas on mõni selline kreem, mis tõesti ühtlustaks silmade aluse naha jumet ja ei tooks kortsukesi esile? Nii palju, kui olen proovinud (odavama otsa tooteid põhiliselt), on tulemuseks sügavamad jooned kui ilma peitekreemita.
Mul on praeguseks selline “tore” kombinatsioon, et eluaegne kuiv ja õhuke nahk, väikelastest tulenev kerge magamatus ja ka peened kortsud platsis. Tahaks veidi parem välja näha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mineraalkosmeetika.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Primer+peitekreem+puuder. Primeri eesmärk on just kortsukesi siluda, peitekreem parandab tooni ja puuder aitab jälle seda kõike primeriga nö ühe koha peal liikumatult hoida, et vagudesse ei liiguks.

Primeri valik on ehk isegi olulisem – kõik ei ole nö täitvad ja siluvad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ostsin viimati Isadora peitekreemi (https://www.ideaalkosmeetika.ee/make-up/isadora/isadora-light-up-brightening-cushion-concealer-01), mulle meeldib, esimene kreem mis reaalselt ei kuivata ja ei too kortse välja vaid niisutab. Olen erinevaid kreeme kasutanud aastaid. See Isadora peitekreem on küll üsna valgustpeegeldav, aga tupsutan heledat mineraalpuudrit peale. Soovitan proovida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige tähtsam on hakata kasutama silmaümbruse primerit! Paljas peitekreem kuival nahal, eriti odavam ja kui ei ole 100% toonisobivus, teeb asja hullemaks, vajub kortsudesse jne.
Ja hakata kasutama ka silmaümbruse kreemi naha niisutamiseks.
selles videos näidatakse ka, kuidas peitekreeme jms tupsutatakse alumise lau nahale (ka sõrmeotsaga), mitte ei hõõru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh, primerit ei ole tõesti proovinud. Kreemi loomulikult kasutan igapäevaselt, muidu ei saakski.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Primer+peitekreem+puuder. Primeri eesmärk on just kortsukesi siluda, peitekreem parandab tooni ja puuder aitab jälle seda kõike primeriga nö ühe koha peal liikumatult hoida, et vagudesse ei liiguks.

Kui silmaümbruse nahk on õhuke ja kuiv ja kortsuline, siis sellist kihti sinna kindlasti laduda ei tohi – see teeb pildi veel vanemaks ja kortsulisemaks. Pigem hästi õrn kiht jumestuskreemi näokreemiga segatult. Ei midagi kuiva nagu puuder. Ka peitekreemid on enamasti liiga kuivad ja paksud sellise naha jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui silmaümbruse nahk on õhuke ja kuiv ja kortsuline, siis sellist kihti sinna kindlasti laduda ei tohi – see teeb pildi veel vanemaks ja kortsulisemaks. Pigem hästi õrn kiht jumestuskreemi näokreemiga segatult. Ei midagi kuiva nagu puuder. Ka peitekreemid on enamasti liiga kuivad ja paksud sellise naha jaoks.

Puuder ei pea olema “kuiv”. Midagi sellist näiteks https://purecosmetics.ee/toode/sampure-mineraalpuuder/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kõige tähtsam on hakata kasutama silmaümbruse primerit! Paljas peitekreem kuival nahal, eriti odavam ja kui ei ole 100% toonisobivus, teeb asja hullemaks, vajub kortsudesse jne.

Ja hakata kasutama ka silmaümbruse kreemi naha niisutamiseks.

selles videos näidatakse ka, kuidas peitekreeme jms tupsutatakse alumise lau nahale (ka sõrmeotsaga), mitte ei hõõru.

Selles videos meigib ennast mingi 16-aastane paksu nahaga tibi. Tema võib endale sinna silmade alla ükskõik mida määrida. See ei aita teemaalgatajat küll kuidagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Puuder ei pea olema “kuiv”. Midagi sellist näiteks https://purecosmetics.ee/toode/sampure-mineraalpuuder/

Kui vana sa oled? Ja kas sa tead, mida tähendab õhuke peenikeste kortsudega nahk silmade all? Mulle tundub, et ei tea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mulle on seni see kõige paremini sobinud:
https://www.loverte.com/et/clarins-instant-light-brush-on-perfector-2ml

Please wait...
Postitas:
Kägu

See sampure reklaamija tibi jälle aega saanud läbi astuda ja laduda kõigile oma “imelist kogemust”, ärge pange tähele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 60 ja terve elu hädas tumedate silmaalustega.
Proovi Maybellyne Superstay 24H jumestuskreemi. Olen heleda nahaga ja valisin 10 Ivory. Toimib paremini kui peitepulk. Mul küll katab ilusti ja ei too mingeid kortse esile. Mul õnneks neid veel eriti ei ole ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See supestay oli minu kuivale nahale kõige jubedam siiani proovitutest. Õnneks odav, niiet rahakotti auku just ei löö, aga niiii vilets, et ma paar korda kasutasin, siis loobusin, ei lähe ilusti peale, ei püsi, koguneb ikkagi kortsudesse jne. Toon samuti ivory
Aga samas mulle meeldib kreemjas peitepulk just silmade juurde, ka Maybelline:
https://www.amazon.com/Maybelline-New-York-Brightening-Concealer/dp/B01LZ2ACB8/ref=sr_1_1?keywords=Maybelline+New+York+Dream+Brightening+Creamy+Concealer%2C+Light+20&qid=1568905285&sr=8-1

Please wait...
Postitas:
Kägu

tuleb kasutada vastandtoonis peitekreemi, siis on tulemus kõige tõhusam.
nt selle paleti pealt kollast https://www.dermosil.ee/ee/products/3741-trio-peitekreem

selle peale siis oma tavaline jumestuskreem, mis tuleks samuti valida kuiva ja vananeva naha oma. nt see Artdeco oma on selline, ei rõhuta kortse ja on kreemjas ja siidine https://pood.rosalind.ee/et/a/artdeco-high-performance-lifting-pinguldav-jumestuskreem-20

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saage aru – mitte ükski kosmeetika ei varja kortse! Te võite varjata tumedaid, punetavaid silmaaluseid, aga mitte kortse või kottis silmaaluseid. Jah, piltidel on see võimalik – selle asja nimi on fotomeik, kui valgus peegeldub tagasi meigilt. Ja isegi peeglis võib tunduda, et kortse pole näha, aga inimestega vahetul suhtlemisel moodustub näos miimika ja näo nahk käitub ikka nii nagu ta käitub, sõltumata palju seal meiki on

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saage aru – mitte ükski kosmeetika ei varja kortse! Te võite varjata tumedaid, punetavaid silmaaluseid, aga mitte kortse või kottis silmaaluseid. Jah, piltidel on see võimalik – selle asja nimi on fotomeik, kui valgus peegeldub tagasi meigilt. Ja isegi peeglis võib tunduda, et kortse pole näha, aga inimestega vahetul suhtlemisel moodustub näos miimika ja näo nahk käitub ikka nii nagu ta käitub, sõltumata palju seal meiki on

Ega ma ei püüagi neid varjata, tean, et see pole võimalik. Soovin lihtsalt toodet, mis asja ja üldmuljet veel hullemaks ei teeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul väga tumedad silmaalused. Eluaeg olnud. Kas keegi on proovinud Holika Holika peitepulka?
Olen väga palju erinevaid proovinud, aga tõeliselt head pole kahjuks leidnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Elisabet Reinsalu kiidab seda, pole ise proovinud https://www.mylook.ee/lumene-nordic-chic-under-eye-concealer-5ml.html

Please wait...
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ilu Peitekreem silmade alla