Esileht Ilu ja tervis pekifrustratsioon

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: pekifrustratsioon

Postitas:

Olen 30. Juba 15 aastat olen õnnetu oma keha üle. Nimelt on mul nn sangad. Olgu pekk kus iganes mujal (jalgades, pepus, kätes), kõik on parem kui keskkoha ümber. See muudab keha nii ebaproportsionaalseks. Ei aita see, et ma olen S suurus ehk isegi XS, kui vähem söön. Miski ei aita, tunnen ennast oma kehas niihalvasti. Rinnad on ka väiksed, mis teeb asja vaid hullemaks.
Muidugi ei saa riiete alt keegi aru, et asi nii hull on. Vähemalt ma arvan nii. Riietuda ma oskan vastavalt figuurile ja peegli ees jään ise rahule. Aga ilma riieteta ei tunne ennast kohe üldse enesekindlana.
Ma ei taha käia avalikus kohas du¨i all ja seksikat pesu ka ei kanna, kuna lihtsalt väikeste rindadega ja rasvase keskkohaga ei tundu ükski pesu seljas seksikana mõjuvat.
Ma ei ole küll kogenud, et mehed mind ei taha vms, aga mul on siiski tunne, et minu boyfriendid on tõenäoliselt olnud liiga leplikud või ma ei tea kah.
Ja söön korralikult, trenni teen ka. Vahet ei ole, ma ei saa oma keha korda nii, et see mulle meeldiks.
Kellegil mingeid soovitusi?
Rasvaimu ja rinna suurendamist olen ilmselgelt ka ise mõelnud. Olen siiski teadlik halbadest tulemustest ja halbadest mõjudest tervisele ja ei suuda minna selliseid asju tegema, lihtsalt ei suuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 07:54; 23.01 09:00; 23.01 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sünnita

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 08:38; 23.01 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sünnita[/tsitaat]

Tehtud. Mis see muutma peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 07:54; 23.01 09:00; 23.01 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tissud lähevad suureks, siis oled ühtlaselt paks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 08:38; 23.01 09:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka samasugused vaiksed. Imetamise ajal ju suured vaid. Ja sel ajal ma tõepoolest olin kehaga enam vähem rahul. Sangadki jäid pisemaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 07:54; 23.01 09:00; 23.01 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

imestan, kuidas saab ühte lauset \”ma olen paks\” kirjutada jutuna pool lehekülge?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on sama mure, ma lihtsalt olen sellega leppinud. Samas ei ole mul olnud ka super- ideaalset meest, kes võiks midagi ette heita, ilma, et mul midagi vastu ei oleks öelda. Saan aru, et iseendaga mitte rahul olemine on raske, aga olen samuti kõige kunstliku vastu ja parem väikesed b 70 rinnad, kui põlvini veninud hiidrinnad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis pekifrustratsioon

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.