Esileht Lapse ootamine Pelgu või ITK

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Pelgu või ITK

Postitas:

Tere!

Ootan kolmandat last. Kaks eelmist on sündinud tasulise ämmakaga ITKs. Seekord tasulist võtta ei plaani, ega saakski (lepinguid enam ei sõlmita eriolukorras). Kodusünnitust ma kaaluda ei saa, kuna mul esineb üks vastunäidustus. Palun, naised, kes on sünnitanud viimase ütleme 5 a jooksul (al 2014) MÕLEMAS haiglas, palun muljetage, kuhu minna. Eriti oluline on see minu arvates nüüd, kui abikaasa kaasa ei saa ning haiglas tuleb kindlasti olla min 48h.

Ise võin vastukaaluks jagada oma võrdlust arvelolekus. Olin 2018/2019 arvel Pelgus ja nüüd 2019/2020 ITKs. Olin ka esimese lapsega kunagi ammu ITK arvel, aga kuna see kogemus on paljude aastate tagune, siis see ei päde tänases päevas. Kui jätta välja konkreetselt ämmaemanda meeldivus jne (mõlemad meeldisid), siis tundus mulle Pelgu kuidagi sõbralikum. Ma ei oska seda sõnadesse panna, aga selles majas oli minu jaoks kuidagi sõbralikum/meeldivam aura. Kogemus ka erakorralisest korra kummagi raseduse ajal- taaskord oli Pelgu oma sõbralikum. Samas ITKst õhkub minu jaoks kuidagi rohkem professionaalsust, nt laste intensiivravi on seal vist kõrgema etapi oma?

Sooviksin kogemusi just neilt, kes on tingimata sünnitanud MÕLEMAS 🙂 Eriti hea, kui kogemusi jagaks keegi riskirase/enneaegse beebi ema- et kumma tema otsustas valida teades, et vajate lapsega rohkem arstiabi, kui tavapäraselt.

Ette tänades
Kägu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 12:29; 19.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et haiglas tuleb olla min 48h ei pea päris paika, nad ei saa kinni hoida. Mina kavatsen vaktsiinid edasi lükata ja võimalikult ruttu koju minna, kus on mul ja lapsel palju turvalisem kui seal viirustepesas. Omal vastutusel lähen koju kui kõik korras.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et haiglas tuleb olla min 48h ei pea päris paika, nad ei saa kinni hoida. Mina kavatsen vaktsiinid edasi lükata ja võimalikult ruttu koju minna, kus on mul ja lapsel palju turvalisem kui seal viirustepesas. Omal vastutusel lähen koju kui kõik korras.

+1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et haiglas tuleb olla min 48h ei pea päris paika, nad ei saa kinni hoida. Mina kavatsen vaktsiinid edasi lükata ja võimalikult ruttu koju minna, kus on mul ja lapsel palju turvalisem kui seal viirustepesas. Omal vastutusel lähen koju kui kõik korras.

+1

Mul on ka selline riskifaktor, millega pean (okei, on väga soovitatav lapse huvides, eelmise lapsega realiseeruski see, miks peab jälgima 48h) olema 48h. Et sellesmõttes mulle jääb see aeg samaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 12:29; 19.03 16:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ok, kõik tore … AGA kumba haiglat siis eelistada?!? paluks haigla valikuks kogemus nõu. minagi kavatsen koju tulla KOHE kui uksest välja saab ( mul jäävad lapsed üksi koju ja ei saa kuskile passima jääda)

nii, et millist haiglat eelistada ;)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis vahet seal on? Mõlemas saad professionaalset abi, mõlemas võid sattuda ka nõmeda personali otsa. Ise olen ainult ITK-s sünnitanud, oli nii positiivset kui negatiivset, uuesti sünnitaksin ka seal. Tundub lihtsalt usaldusväärsem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistan Pelgut. Näeb viisakam välja ja koheldi paremini kui ITKs. ITKs olen arvel olnud aga sünnitanud ja valvetoas käinud alati Pelgus, sest abi on kiirem ja professionaalsem. Seekord lähen arvele ka Pelgusse kuigi käia on sinna raskem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitanud pole, aga on mitmeid katkemisi-peetumisi olnud. Praegu olen taas rase ja puhtalt eelnevate raseduste EMO kogemuste põhjal valisin Pelgu ja olen väga-väga rahul kõigega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sünnitanud Pelgus. Midagi otseselt ei kurda, aga seekord valin ITK. Kuna seekord võib sünnitamine osutuda komplitseeritumaks, siis eelistan ITK professionaalset personali. Ega neil kõpuks väga suurt erinevust ju pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Pelgu või ITK