Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pelgulinna erakorraline

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Pelgulinna erakorraline

Postitas:

Hey
Kas äkki keegi oskab aidata, kodulehel on märgitud, et Pelgulinnas võtab valvearst vastu ainult 08:00 – 16:00 , kas see siis tähendab,et kui õhtul midagi erakorralist on, kas siis sinna pöörduda ei saa? Ja on äkki kellegil infot, kuidas ma saaks nt emaili teel kontakti enda arstiga, et kas need on kuskil olemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey
Kas äkki keegi oskab aidata, kodulehel on märgitud, et Pelgulinnas võtab valvearst vastu ainult 08:00 – 16:00 , kas see siis tähendab,et kui õhtul midagi erakorralist on, kas siis sinna pöörduda ei saa? Ja on äkki kellegil infot, kuidas ma saaks nt emaili teel kontakti enda arstiga, et kas need on kuskil olemas?

Muul ajal pöördud emosse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ööpäeva ringselt on seal arst olemas, öösel vôib rohkem aega minna kuna vaid valvearst ja vôib olla hôivatud ( sünnitusel, keisril jne)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hey
Kas äkki keegi oskab aidata, kodulehel on märgitud, et Pelgulinnas võtab valvearst vastu ainult 08:00 – 16:00 , kas see siis tähendab,et kui õhtul midagi erakorralist on, kas siis sinna pöörduda ei saa? Ja on äkki kellegil infot, kuidas ma saaks nt emaili teel kontakti enda arstiga, et kas need on kuskil olemas?

Mõned aastad tagasi oli nii, et kui tahtsid tööajal valvearstile, st ilma numbrita, läksid registratuuri, rääkisid oma mure ära ja ootasid elavas järjekorras valvearsti.

Väljaspool naistenõuandla tööaega tuli minna sünnitushaigla vastuvõttu, seal on ka erakorraline vastuvõtt. Ootad samamoodi elavas järjekorras, kuni mõni sel õhtul-ööl haiglas valves olev arst vabaneb ja saab üle vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pelgulinna erakorraline

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.