Esileht Sünnitus Pelgulinna haigla

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Pelgulinna haigla

Postitas:

Mõned küsimused neile, kes lähiajal Pelgus sünnitanud on:

Kas keegi oskab öelda, kuidas Pelgus perepalatite hindadega lood on? Itks vist on hinda alandatud, kuna isasid lubatud pole. Kas Pelgus ka? Kodukalt infot selle kohta ei leidnud. Kas perepalateid on saada ka praegu?

Kas haiglast vannilina saab? Kas beebile mähkmed ja ühekordseid linu saab? Itkst kunagi sai, aga ämmaemandalt seekord infot ei saanud, kas Pelgus ka antakse.

Kuidas Pelgus söögi kogustega lood on? Itks mäletan, et mõned aastad tagasi, oli pidevalt kõht tühi. Tol ajal mees vedas pirukaid juurde, aga nüüd ju ei saa 🙁

Kui palju peaks hügieenisidemeid kaasa võtma? Ämmaemand arvas, et 48h jagu, kuid kui peaksin haiglasse mingil põhjusel kauemaks jääma, kas antakse juurde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perepalatis olime veebruaris 50 eurot/öö. See oli hiljuti renoveeritud, aga leidus vist ka 30 euroseid tube. Eriolukorra hindade kohta ei oska öelda.

Vannilinad, mähkmed, rätikud, lapid, riided lapsele olid kõik olemas, kui millestki puudu jäi, tuli ainult küsida ja kohe toodi.

Söögikogused olid minu jaoks piisavad, ainult õhtusöök oli jube vara, kl 17. Oht on, et õhtuks juba kõht tühi.

Hügieenisidemeid sai ka väikese hulga haigla poolt. Usun, et kui puudu ja hädas, siis leitakse ka neid juurde 🙂

Edu ja jõudu! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik toad olid märtsis tasuta, täna muidugi aprill ja ei oska öelda. Tglt eeldan, et hetkel kriisioludes samuti. Mehi ju ei lasta. Söök on sama mis itks, sest toitlustaja on sama (selle kohta palju tv-s nurinat ka olnud), võta sööki ja snäkke kaasa. Lapsele mähkusid anti nii palju kui vaja, samuti linasid ja riideid. Vannirätik on toas olemas, hommikumantel ja puhas öösärk ka. Sidemeid anti. Olukord on kontrolli all ja rahulik, kuna mööda maja liikuda ei tohi, siis saab ämmakalt seal kõik vajaliku.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süüa soovitaks tõesti kaasa võtta, sest toit oli jube. Kogemus möödunud suvest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui toitlustaja on sama mis ITK-s, siis mina ei oska nuriseda. Minu jaoks oli kõik söödav. Mitte midagi suurepärast, aga polnud ka midagi rõvedat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, millega harjunud oled. Mina nt armastan puu-, aed- ja köögivilju, suures koguses värskeid salateid ja rohelist kraami. Ideaalne lõunasöök on suur kausitäis kreeka salatit või mingi poke-bowl.

Eesti Eine sobib neile, kes armastavad süsivesikurikast sööklatoitu, mida on lisaks veel mõned tunnid soojas hoitud (toidu tekstuur on enamjaolt plöga). Vitamiine seal sees pole, puuvilju juurde ei pakuta.

Ma mõtlen apelsine ja porgandeid kaasa võtta, et kõhukinnisust vältida. Need peaks hästi säilima ka. Ananassikonserv ja pähklid tunduvad samuti hea mõte.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 06:45; 22.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, millega harjunud oled. Mina nt armastan puu-, aed- ja köögivilju, suures koguses värskeid salateid ja rohelist kraami. Ideaalne lõunasöök on suur kausitäis kreeka salatit või mingi poke-bowl.

Eesti Eine sobib neile, kes armastavad süsivesikurikast sööklatoitu, mida on lisaks veel mõned tunnid soojas hoitud (toidu tekstuur on enamjaolt plöga). Vitamiine seal sees pole, puuvilju juurde ei pakuta.

Ma mõtlen apelsine ja porgandeid kaasa võtta, et kõhukinnisust vältida. Need peaks hästi säilima ka. Ananassikonserv ja pähklid tunduvad samuti hea mõte.

Mina ka armastan kõike seda, mida sina, aga Pelgu toit sobis süüa ikka.
Ei juhtu nende paari päevaga ka ilma puuviljadeta inimesega midagi.
Tõsi, minul oli magusavajadus ja seega võtaksin järgmisel korral kohe magusat kaasa. Ning kohvi-teed, et saaks soovi korral endale teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea on, et seekord meid 48 tunniga välja visatakse – siis tõesti ehk ei jõua seedimist tuksi keerata. Möönan, et ITK supid ja pudrud suutsin enamasti ära süüa kuid juba 6-päevane haiglasviibimine oli seedimisele kohutav, enesetunne läks kaunis halvaks.

Aga millest ma aru ei saa – MIKS nad ikka veel sellist plöga pakuvad? Nii kerge on teha hommikusöögiks mingid tervislikud spinati-smuutid kasvõi pudru kõrvale, porgand/peet/kaalikas on odavad ja riivitult salatina ka toorelt väga maitsvad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.04 06:45; 22.04 22:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu ei visata 48 tunniga välja, 48h on varaseim aeg, mil välja saad. Kui vaja, hoiavad nad ikka kauem ka.

Ja miks nad pakuvad plöga – sest haiglatoidule kehtivad 2002. aastal kehtestatud normid, st. toitlustaja peab sama raha eest pakkuma toitu, mis ta pidi pea 20 aastat tagasi. Samuti pole neil ilmselt motti mingi tootearendusega tegeleda, kui neil on viimased 20 aastat samad retseptid olnud ja käib ju küll 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan ka sõna toidu kohta. Mul on ITK kogemus, 3 aastat tagasi. Olen põhimõtteliselt kõigesööja, pole asja mis kõrist alla ei läheks. Aga kuna pidin seal kokku pea 2 nädalat olema, siis ausalt öeldes hakkas küll tugevalt tervisele. Sünnituseelses, kus ma pikalt olin sai sisuliselt ainult jahutooteid söögiks. Esimesed aedviljad, mida nägin olid hiljem peretoas pakutud toidus aga neid sai süüa vaid mu mees kuna mul oli selleks ajaks nii kõva kõhukinnisus tekkinud, et lubati veel vaid keefiri (või jogurtit, ei mäleta täpselt) juua.

Mõtlesin sel korral õunu kaasa pakkida, sest pakke ju ei lubata tuua. Aga kui olen ka sellel korral pea 2 nädalat sees, siis mitu kilo juurikaid peaks kaasa pakkima, et mitte umbe minna :D?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gestatsioonidiabeedi menüü oli (see veebruar) põhimõtteliselt sama nagu tavaline (esilekutsumise ajal). Riis piimaga – selline pehme riis on kõige hullem, mida GD’ga süüa saab. ???? Kõrvale võileib 😀

Pärast sünnitust saime küll mina ja mees mõlemad iga toidu kõrvale õuna või pirni. Kanasupp, ja mingi lihakaste olid head, ja jogurtid nendes väikestes pudelites. Muidu olen teistega nõus. Lasin mehel pähkleid ja värsket salatit tuua.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Sünnitus Pelgulinna haigla